Pages:
Author

Topic: 1500 dolardan Ethereum alan efsanevi nesil - page 5. (Read 640 times)

hero member
Activity: 1582
Merit: 520
1500 dolardan Ethereum alan var tabi ama 2017 de ocak ayında 10  dolardan  ether alan da var , şuan ki rakamlara takılmamak gerek uzun vade düşünen kazanacaktır ayrıca sadece ether yatırımcıları değil tüm kripto para dünyası şuan ekside .
newbie
Activity: 84
Merit: 0
şimdi bu konuyu açan arkadaş ethereum 2000 dolar olursa ne yapacak? daha da yükselip market hacminde bitcoini geçerse ne yapacak? hangileri daha makul geliyor? yazık.. kendince dalga geçmişsin.
sr. member
Activity: 1638
Merit: 273
1500 dolardan almadım ama 1500 dolardan satmadım diye çok pişmanım şu an Sad Umarım bir daha o günleri görürüz.
sr. member
Activity: 476
Merit: 300
Muhtemelen bu günlerde 3 katı zararı göze alıp boyunları bükük bir şekilde terk etmişlerdir bu diyarı. Benimde bu derece kaybettiğim yatırımlarım oldu. Ama sabrettiğinizde kapanmayacak zarar yok.
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
1500 dolar Ethereum için ulaşılamayacak bir fiyat değil. Şu anki halini 3'e katlasa zaten söylediğiniz fiyata dönmüş oluyor. Bir zamanlar Ethereum 300 dolardan 150 dolara düşünce de neden hala elinizde tutuyorsunuz diyorlardı. Sonra ne seviyelere çıktığını hepimiz gördük.
member
Activity: 406
Merit: 14
Şu başlığı açan adamın 60 meriti var ama benim 13 meritim var. Şimdi bu adalet mi arkadaşlar? Ya hocam o dönem ethereum 1500 dolardı da BTC 10000 dolar mıydı? Oda 20000 dolarlardan 6000'lere düştü. Ha ben Ethereum BTC'i geçer diyenlerden değilim. Ama sapla samanı karıştırmamak gerek.
jr. member
Merit: 1
Hep zirveden alan bir nesil olacaktır , bazılarının kaderi budur pek kestiremezsin revalete kapılırsın büyüme hızının büyüsüne kapılırsın ve yukarılardan toplarsın , olabiliyor böyle şeyler.
jr. member
Activity: 134
Merit: 1
1500 demekki neymiş 1500 ü görüyormuş aklınızı başınıza toplayın böyle saçma konularla gündemi meşgul etmeyin kimseye bir yararı olmayan sadece tartışma amacı güden konular bunlar yada sadece konu olsun diye açılmış konular 1500 den alanlar yandımı hayır yanmadı neden 1500 e tekrar çıkamayacakmış bu gayet normal olurdu eyyamcı şakşakcılığa gerek yok
jr. member
Activity: 126
Merit: 2
Eğer o noktadan alan varsa hiç moralini bozmasın satmasın ethereumun tekrar 1500'e çıkması bitcoinin tekrar 20bin dolara çıkmasından daha yakın. bu zamana kadar satmamışsanız bundan sonra da satmayın.
newbie
İşte o kadronun adı ayıdır arkadaşlar bu kadro sayesinde para kazanıyoruz onları sevin herkes zamanında ayı olmuşur , onları dışlamayın hatta kalmayı becerirlerse boğa olacaklar.
full member
Activity: 630
Merit: 101
Ne günlerdi diyor insan ama 1500 dolara alıp hala tutan varsa tutmaya devam etmeli artık. ki bence düştükçe epey bir kesimin satmış olabileceğini düşünüyorum.
newbie
Activity: 48
soğuk su diyebilirmiyiz diyeceğimde benim gördüğüm 1 coin ath noktası ne ise o noktaya bir şekilde tekrar değiyor.
jr. member
Activity: 126
Merit: 2
1500 den aldılarsa bu demek oluyor ki 1500 e tekrar çıkabilir yatırımın nesi kötü onu anlayamadım yani hiçbirşeye yatırım yapmadan beklemekde saçma
member
Activity: 308
Merit: 10
1500 dolardan ethereum alan ile 19000 dolardan bitcoin alanın herhangi bir farkı yoktur. bir lafa inanıp da doğrudan borç harç ile yatırım yapmışlarsa vay onların haline.
legendary
Activity: 1540
Merit: 1016
3,9 dan dolar alanlara da aynı şekilde hitap edilip taşak geçiyorlardı. Sonuç olarak dolar 4.9 oldu. ETH elbet 1500 doları geçecek ama daha zamanı var.
newbie
Activity: 92
Yükselme trendini insanlar fark edince hemen atlıyorlar. Aslında en büyük yanlış bu. Satış yükselme zamanı yapılır alım ise düşüş zamanı ama bu kişilerin en büyük yanlışı yükselme zamanı alıp daha fazla atmasını bekliyorlar ve düşüşe geçince de daha fazla zarar etmemek için hemen satış yapmaya başlıyorlar.
member
Activity: 350
Merit: 11
Maalesef bu durum hemen hemen bir çok kripto için geçerli, ocak ayında millette zirveden satıp şimdi kripto prların değerlerini yerlerde süründürüyorlar ,eth boğa piyasasına girince eski rakamına rahat ulaşır.
member
Activity: 364
Merit: 10
GR
Farkeden birsey yok bitcoinin 18bin dolar oldugu zamanda alan ile ethereum alan ayni vaziyette suan. 
newbie
Activity: 57
çok erken bu tarz durumları konuşmak için söyle dersin ki 1 kaç yıl geçmiş konuşursun daha ne olacağı belli değil valla o fiyattan bana soracakolursan alınmayacağını bilmeyen zaten bu piyasaya girmemeli.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
piyasayi bi okumak lazim. ocak ayinda ethere 1500 veren 0.08 btc lik bir alim gerceklestirip 1500 usd odemis. halbuki gecen haziran ayinda 380 usd lik fiyattan eth alan 0.15 eth almis. 6 ay icinde (2017haziran-2018ocak) btc bazinda yari yariya zarar ederken btc deki ATH rekorlari yuzunden fiat tarafinda 4 e 5 e katlamis.
simdi de baktigin zaman 0.08 btc seviyesinde 1500 usd odedigin ether suanda da 0,06 kusur btc ediyor %20 btc tarafindai zarari fiat tarafinda inanilmaz boyutlara ulasabiliyor.

Pages:
Jump to: