Pages:
Author

Topic: 2018 de 10 Miyondan fazla kişi ilk defa Bitcoin alacak - page 9. (Read 1047 times)

full member
Activity: 210
Merit: 100
bunun btc için olumlu yanlarının yanında bazı olumsuz yanları da var mesela piyasaya bilinçsiz girip öylece para kazanmayı bekleyenlerin bir yararının olacağını sanmıyorum
full member
Activity: 686
Merit: 104
bence de söylenen seviyelerde bir rakamla yeni bir bitcoin alıcı kitlesi gelecektir diye düşünüyorum. Nedeni ise populer bir dünya içinde var olma çabası,reklam, ve bazı kişiler tarafından amaçsız bir şekilde olacaktır. Şu an bile sorsanız neden girdiğini bilmeyen yüzlerce insan bulabilirsiniz, her geçen gün daha çok duyulmaya başlayan bitcoinin daha fazla alıcıya ulaşmaması anormal olur zaten.
member
Activity: 154
Merit: 10
Bugün sadece Binance kullanıcı sayısı 5 milyonu aşmış durumda. Yenilerde gelecek ama karmaşa çıkacak fikri ürkütüyor. Tüm borsalarda iyileştirme gerekiyor. Zamanında işlem yapamaması gibi sorunlar çıktı
full member
Activity: 546
popülerlik ve bilinçsizliğin getirdiği hevesle bir çok kişi Bitcoin alacak tabii ki. Ama ne için alacağını bilmeyenler o kadar fazla ki. Sırf almış olmak için alanlar bile var ve alınan miktarlar da önemli. Ben de varım deme yarışı sadece
full member
Activity: 308
Bitcoin adına çok güzel gelişmeler bunlar.İnsanların böyle geleceği parlak bir teknolojiye sahip birimi desteklemesi çok sevindirici bir haber.Dünya çapında tanınırlığını sürekli artırma yolunda olan Bitcoin'in önü açık gözüküyor.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
Bu konu da bence 1 galatasaraylı 10 bin fenerliyi yok eder gibi bir durum olmuş, bunu hesaplamanın imkanı yok ancak tahmin edilebilir, bence bu kullanıcı sayısı ekspansiyonel olarak artacaktır.
member
Activity: 70
Bu kadar popüler olmuşken 10 milyon az olur. Ben açıkçası 50 Milyon üzerinde kişi alır.
newbie
Activity: 168
Merit: 0
bana göre müthiş bir haber bu demek oluyorki bitcoin  2018 yılı içerisinde 200 bin dolarları bulabilir.Hadi hayırlısı hakkımızda inşallah. Cool Cool
newbie
Activity: 6
Şu an hiç olmadığı kadar populer ve dönen paralar insanları iştahlandırıyor.Bence şaşırılacak bir gelişme değil herkes işin bir yerinden tutmak istiyor
newbie
Activity: 98
Bu rakam bence çok dazla 1 milyar belki olur belki olmaz çünkü Bitcoin almak o kadar ucuz birşey değil özellikle de gittikçe artacağını düşünürsek
full member
Activity: 350
EndChain - Complete Logistical Solution
bunlardan biri demeyeyim ama bu senede bitcoin aldık şükür Cheesy
sr. member
Activity: 532
Merit: 250
Bekliyoruz yeni yatırımcılar buyursunlar, sayıyı neye göre hesapladılar bilmiyoruz ama bana bu sayı hiçte abartılı gelmedi, bu gelecek olan yeni yatırımcılar sırf Bitcoine yatırım yapmazlar herhalde altcoinlere de merak salacaklardır.
full member
Activity: 336
Günlük işlem hacmi oranına göre dünyada dijital para alan satan insan sayısı bugün itibari ile 10 milyon sayısına ulaşmıştır.
full member
Activity: 230
2018 yılında mutlaka insanlar btc ile tanışacak ve bitcoin alacak ama 10 milyon kişi fazla gibi...
jr. member
Activity: 126
Merit: 2
Sistemin zor kalması sisteme geri kafalı yatırımcıların etkisinden kurtarır diye düşünüyorum. Sonuçta kaliteli kullanıcı olsun bizim olsun. Ucuz insanlar kaliteli projeler ve sistemler içersinde veba gibi yayılıp sistemin sonunu bile getirebilirler. Korkunç
member
Activity: 448
Kesinlikle mükemmel olacak bu olayın gerçekleşmesi durumunda en az 2-3 trilyon dolar piyasaya yani btc ye para girecek bu sayede btc rakamı sanırım 100 bin dolara ulaşacaktır.
sr. member
Activity: 478
Merit: 250
Bu piyasa giderek büyümeye devam ediyor, bu gidişle büyümeye devam edecek çünkü Bitcoin kişiler arası alışverişi sağlıyor ortaya herhangi bir aracı kurum sözkonusu değil. Bu bir devrim ve biz buna tanık oluyoruz.
member
Activity: 196
Geçtiğimiz sene Bitcoin açısından oldukça doyurucu bir seneydi. Hem değerini arttırması hem de yayılması açısından bu zamana kadar ki altın yılını yaşadığını düşünüyorum. 2018 için de bu çok büyük bir rakam ben daha büyük bir sayıya dahi ulaşabileceğine inanıyorum.
member
Activity: 308
Etrafımda o kadar çok insan bitcoin nasıl alırım diye soruyor ki bence bu sayı 10 milyonu geçer, birde bitcion mi alacaklar yoksa satoshi mi? Smiley 10 milyona bitcoin yetmeyebilir.
full member
Activity: 344
8 milyarlık Dünya nüfusunu düşününce 10 milyon sayısı çok aşağıda kalıyor. Halihazırda 100 milyon kişi teknolojileri kullanarak işlem yapabilir fikir üretebilir açılım yapabilir.
Pages:
Jump to: