Pages:
Author

Topic: 2018 de 10 Miyondan fazla kişi ilk defa Bitcoin alacak - page 3. (Read 1047 times)

newbie
Activity: 238
Merit: 0
Kripto para piyasasında özellikle bitcoin hakkında ne kadar spekülasyon olumsuz haberde yapsalar bu piyasasının çok büyüyeceğini ve bitcoin rakamının 500 bin dolara kadar çıkabileceğini düşünüyorum ,özellikle yeni yatırımcıların bu piyasaya girmesi rakamları daha da yukarılara taşıyacaktır.
member
Activity: 294
Merit: 11
alsınlar da bitcoin belki o sayede yükselişe geçer popülerlik etkiliyor sonuçta valla yedi bitirdi bizi çok büyük etki eder diye düşünüyorum ben ve bu rakam da çok uçuk bir rakam değil sonuçta
member
Activity: 260
Merit: 10
Bitcoin için 2018 yılı tahminim şu şekildedir: inişler ve çıkışlarla yazdan sonra yükselen bir ivme kazanacaktır ve 15 bin dolar seviyelerine geleceğini düşünmekteyim.
member
Activity: 392
Mevcut kullanıcı sayısında bitcoin rakamı 20 bin dolara kadar yükselmiş ise 2018 yılında 10 milyondan fazla kişinin kripto piyasasına girmesi ile birlikte 2018 yılında bitcoin rakamı minimum 50 bin dolar seviyelerinde olur , kripto piyasanının hacmi genişliyor.
full member
Activity: 252
Merit: 105
Bir cok eski yatırımcı da Bitcoinin cok düşüş yaşadığı zamanlarda piyasaya girmiştir. Bundan sonra piyasaya girecek taze kan milyonlarca yatırımcı kripto marketi hakkettiği kulvara taşıyacaktır.
member
Activity: 350
Merit: 11
2018 yılında 10 milyon fazla kişinin kripto para piyasasına girmesi bitcoin alacak olması gayet olumlu bir gelişme , fakat 3-4 aydır düşen piyasada bu yatırımcıların piyasaya girme kararını olumsuz etkileyeceğini düşünüyorum.
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Son 3 ayda Bitcoini ve kripto para piyasasını hiç tanımayan insanların kafasında 20 bin dolardan 7 bin donlarlara gerileyen bir piyasa var ve bu yeni yatırımcılar için olumsuz bir tablo gibi görünüyor ama bence yanlış bir algı zamanla, yeni yeni bitcoini gözlemleyenler anlayacaktır ,bitcoinin asıl doğası, işlevi kolay para transferi gerçekleştiriyor olması ve dünyada gitgide yayılarak kullanım alanının artıyor olması, kullanıcı sayısı arttıkca arz talep dengesine bağlı olarak bugünün fiyatları ileride çok aranacaktır çünkü sınırlı sayıda bitcoin var.
newbie
Activity: 280
     Yatırımcılar arttıkça buna orantılı olarak değer artışı da görülüyor günden güne normal olarak insanlar da bitcoin i iyi bir yatırım olarak gördüğü için bitcoin almaya devam ettikçe sayı da çoğalıyor
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
Önce güven duygusunun yeniden kazanılması lazım abi. İnsanlar küstü artık. Çok durgun bir donemdeyiz ve insanlar böyle bir dönemdeki kripto paraya giriş yapacaklarını beklemem ben
member
Activity: 154
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
artık herkes istemese de bir yerinden dahil olacak bu piyasaya umarım etkileri olumlu yönde olur piyasa için
full member
Merit: 105
Son düşüş 2017 sonunda olan alım talebini ve yeni giriş yapacakların hızını baya bir kesti. Büyük ihtimalle yeni rekorlar gelmeye başlayınca panikle almak isteyecek bir kitle daha hala duruyor. Onlarda gözükene göre 2018 yılında yeni 10 milyon kişi olacak.
newbie
Activity: 41
Dünya cryptoya savaş açıp uyuşturucu muamelesi yapmaz isegayet ulaşılabilecek sayılar.
full member
Activity: 434
Merit: 112
Teknik analizler hesaplamalar sosyal hayatta borsada veya birçok alanda kullanılıyor ama bunlar hiç bitcoinde tutmuyor yaa. Değişik bir sistem ve alışılmışın dışında olduğu için bu tür yöntemlerin cogu tutmuyor o yüzden bu tahmininde tutmasını beklemiyorum ben
jr. member
Merit: 3
Son durumundan sonra hala yeni yatırımcı bulur mu emin değilim. Ki şu anda az da olsa eski yatırımcılarını da kaybetmeye başladı. O yüzden ben yaza kadar yatırımcı sayısında artış olmasını bile beklemiyorum
newbie
Activity: 210
böyle haberlere içimden; saydınız mı demek geliyor Smiley güzel tahminler bunlar, umarız gerçekleşir, pazarın hacmi büyür ve yatırımlarımız değerlenir..
full member
Activity: 252
Merit: 100
2018 senesinde yılın ilk çeyreği kripto para piyasası için büyük kayıplar ile bitmek üzere .Gidişatın böyle devam etmesi sonucunda piyasaya yeni yatırımcıların gelmesi zor gibi geliyor.Hele ki 10 milyondan fazla yatırımcının gelmesi ,hayal den öteye gidemeyecek gibi.
Evet dediğiniz yorum çok doğru hocam yılın ilk aylarında yaşanan kriz ortamı nedeniyle yeni yatırımcıların girmesi çok zor bu piyasaya. İlerleyen aylarda piyasa toparlanır ve coinlerin değerleri artarsa anca o zaman yeni yatırımcılar korkmadan girer diye düşünüyorum.
member
Activity: 392
2018 senesinde yılın ilk çeyreği kripto para piyasası için büyük kayıplar ile bitmek üzere .Gidişatın böyle devam etmesi sonucunda piyasaya yeni yatırımcıların gelmesi zor gibi geliyor.Hele ki 10 milyondan fazla yatırımcının gelmesi ,hayal den öteye gidemeyecek gibi.
newbie
Activity: 154
2017 nin son çeyreğinden itibaren bitcoini duymayan bilmeyen kimse kalmadı. Dolaysıyla bitcoine sahip olmak isteyen kişi sayısında her geçen gün giderek artıyor. Bence 10 milyon rakamı çok normal.
newbie
Activity: 280
hocam ne 10 milyonu ? kafayı mı yediniz siz, en az 200 milyon kişi btc alacak 2018 de, 10 milyon türkiyenin 10 da biri, dünyada bir ton ülke var
member
Activity: 448
Ocak ayından beri piyasayı öyle bir hale getirdiler ki , bu haldeki kripto piyasasında kaç kişi bitcoin almak ve piyasaya girmek ister.Bir şeyler konuşmak için belki henüz çok erken olabilir ,fakat gidişat yeni yatırımcı sayısının 10 milyonu bulması zor ihtimal gibi.
Pages:
Jump to: