Pages:
Author

Topic: 2018 de 10 Miyondan fazla kişi ilk defa Bitcoin alacak - page 7. (Read 1047 times)

newbie
Activity: 126
Merit: 0
Bu rakam kesinlikle gerçeği yansıtmıyor çünkü bitcoinin bu halini görenler daha da düşecek endişesiyle almak istemeyecektir
member
Activity: 238
Merit: 10
Bu kadar popüler olmuşken ve bu kadar çok artmışken bitcoinin değeri artık herkes yatırım aracı olarak görmeye başladı. Bu şekilde devam ederse neredeyse tüm dünya alacak bitcoin.
full member
Activity: 420
Merit: 125
LIVENpay.io
Bütün dünya para kazanma derdinde, kimse yeni ekonomik sistemin getirdiklerini kafa yoramıyor. Dünya ekonomisi baştan aşağı yenilenirken sadece borsalarda al sat yapmak ve para kazanmak yeterli değil.
full member
Activity: 784
Merit: 120
Muhakkak artacak şimdi kimse aslında işin şu kısmına bakmıyor. İşin en önemli kısmı BlockChain tabanı bu sistem üzerinde çalışmalar yapılması lazım aslında herkes para kısmına takılmış durumda. Fakat bazı gelişmeler var umarım bizde bir şeyler yaparız bu konu hakkında.
newbie
Activity: 196
bu düşüşten sonra böyle bir alım olacağını sanmıyorum. artık kazandıracak olan yer altcoinler bence.
sr. member
Activity: 987
Merit: 254
Ülkemizde 2017'de bitcoine olan ilgi  yüzde 1000 artmıştır, yaşlı insanlar bile konuşur oldu kripto paraları o yüzden her geçen sene ilgi artacaktır bu sektöre
hero member
Activity: 644
Merit: 502
Daha piyasaya girmeye başlamadılar herhalde . Ne dengesiz piyasa birgün %10-20 yukarıda bir gün %10-20 aşağıda.
full member
Activity: 182
Merit: 100
The future is your Genome
Diğer abartılı tahminlere göre bu tahmin bana daha makul geliyor dünya nufusuna göre bitcoin ile işlem yapan kişilerin sayısı hala çok az.Yavaş yavaş sokağa inmeye başladı bitcoin insanlar bir süre sonra bir sonraki evre olan satın almaya geçeceklerdir.
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
Bitcoin satın alacak 10 miyon kişiyi şahsen dört gözle beklemedeyim, rakama etkisi ne  kadar olur bilinmez ama bu piyasaya göreceli olarak erken giren bir katılımcı olarak cebimin dolmasını isterim, neden istemeyeyim.
member
Activity: 448
Böylece 1 btc yi 2018 yılında 200 bin dolarda görürsek şaşırmayalım.
newbie
Activity: 126
Ben on milyon rakamını çok yüksek buluyorum bence bu rakamlardan çok daha az katılım olacağına inanıyorum
Şuandan çok farkı yoktur
jr. member
Activity: 116
Merit: 4
Simple Liquidity – Fueled by NEO
Bence hedeflenenden fazlası da olacaktır.
member
Activity: 266
İnsanlar aracısız bir birlerine para gönderme işini çok sevdi o yüzden bu sene 10 milyon dan çok daha fazlası bitcoinle tanışacaktır.
member
Activity: 308
Bu yıl için bu rakam tahmini bence çok az en az 5 katı olur diye tahmin ediyorum. etrafımdaki dayı teyze amca bile nasıl alırım diye bana soruyor. bütün dünyayı düşünürsek bu 10 milyonu çok rahat geçer.
full member
Activity: 476
Merit: 100
Bu haber btc ve diğere kripto paralar için olumlu bir gelişme bence. insanlar kripto paralara güvenmeye başladı ve desteklerini giderek arttırıyorlar. kağıt paraların sonu geliyor.
full member
Activity: 314
Merit: 101
şu son günlerdeki düşüşü görenler değil 2018 de 2020 de de katılmaz bu kervana heralde. bu nasıl bir düşüştür böyle
member
Activity: 630
Merit: 12
Stock
İşte ne kadar çok kişi girerse sonuçta transferler uzar bence.
member
Activity: 70
2018 yılı sonuna kadar 50 milyon kişi piyasada olur.
newbie
Activity: 58
Piyasanın bu kadar tanınmasının ardından ben katılımcı sayısının 20 milyondan aşağı olacağını düşünmüyorum.
member
Activity: 98
Kesin artmalı talep artar fiyat yükselir piyasa yeşile döner.
Pages:
Jump to: