Pages:
Author

Topic: 2018 de 10 Miyondan fazla kişi ilk defa Bitcoin alacak - page 5. (Read 1047 times)

jr. member
Activity: 238
Merit: 3
Umarim bu sene icinde olur bahsedilen yatirimci cunku bitcoin son donemlerin en kotu dususunu yasadi ve bir turlu toparlanamiyor.
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
Yatırımcı sayısının 10 milyon kişide daha artması demek kripto piyasasının geleceği açısından harika bir gelişme,Bu yeni kullanıcıların gelmesi ile birlikte piyasada coinlerin ve özellikle bitcoinin ciddi yükselişi gelecek demek.
member
Activity: 350
Merit: 11
Harika bir haber kripto para piyasası için.10 milyondan fazla kişinin bu piyasaya girişi demek market hacminin trilyon dolarlara çıkması demektir.Bitcoin fiyatı tahmini olarak söylüyorum en düşük 50 bin doları bulur kanaatindeyim.
jr. member
Activity: 252
Merit: 3
Umarim 10 milyon kisi girer piyasaya cunku basit bir sayi degil. Bitcoini yeniden toplayip guzel yerlere cikaracaktir.
member
Activity: 392
Merit: 10
2018 yılında 10 milyon kişinin kripto para piyasasına girip bitcoin alacak olması bu piyasayı çoşturur.Piyasa 2018 yılında müthiş yerlere çıkabilir.Her ne kadar 2018 yılının ilk çeyreği sıkıntılı geçsede sonrası iyi geçeceğe benziyor.
jr. member
Activity: 364
Merit: 5
10 milyon bence de çok çok az bir rakam , transfer hızı ve transfer ücretleri iyileştirilirse rağbet artacaktır diye düşünüyorum .
sr. member
Activity: 968
Merit: 250
O 10 milyon kişiyi bekliyoruz ama kimsenin korkudan yatırım yapacak hali kalmadı sanki . Sıcak para akışı çok az.
sr. member
Activity: 548
Merit: 251
Balinalar yatırımcıyı haddinden fazla silkeleyerek canından bezdirdi, sonuca bakalım şimdi iyi mi oldu, 10 milyon yeni yatırımcı bekleniyor ama onlarda korktu sanırım artık gelmeyecekler bana kalırsa  Grin
sr. member
Activity: 616
Merit: 250
Bu 10 milyondan fazla kişi her neredeyse ufaktan harekete geçse de biraz ortalık şenlense, başlangıç olarak umulanı bulamıyoruz hiçbirimiz. Ama tabiki bunun böyle çalkantılı bir süreç olarak en nihayetinde geçip gideceğini düşünüyorum.
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
    Süreki büyük firmaların devletlerin kullanmaya başlaması ile giderek yaygınlaşmaya ve değer kazanmaya devam ediyor 10 miyonu bile geçebilir

Doğrusun global dev şirketler kulanmaya başladı, bazı ülkeler yerel paranın kripto versiyonu için düğmeye bastı, ülke yöneticileri yerel kripto para için yetkililere talimat verdi. gün gelecek 10 milyon kişi miktarı bitcoine talebi patlatacak.
full member
Activity: 387
Merit: 186
Bu yıl şimdiye kadar beklentiyi karşılamadı, ne btc ne de altcoinler umulanı vermedi. Ama yılın daha en başlarındayken sürekli olumsuz olmaya gerek yok sanırım, gün doğmadan neler doğar Smiley İnsanlar şimdilik biraz çekimser kalsa da yakın zamanda piyasa duruldukça dijital para alımları artabilir Smiley
full member
Activity: 210
Merit: 100
Bu yıl gelmeden önce çok fazla beklenti  vardı yeni yıldan ancak gelişi malesef hiçte zannedildigi gibi olmadı ama tahminimce ikinci yarısında tüm coinler kendini toparlar ve artışa geçer
full member
Activity: 308
Bitcoin ile yapılan işlemler daha rahat ve hızlı olsun diye yapılan çalışmalar sayesinde Bitcoin'e olan güven ve ilgi daha çok artıyor.Son zamanlarda her ne kadar Google aramalarında önemli bir düşüş yaşanmış olsa da Bitcoin'in yenilikler ve kolaylıklar getirmesi, daha çok insanın Bitcoin almasına zemin hazırlıyor.
member
Activity: 224
Merit: 10
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Çoğu insanın kulağına değdi artık biraz daha alım işleminin kolaylaşması durumunda (döviz bürosundan dolar almak kadar olmasa da yakın olsa örneğin) ciddi anlamda artacağına inanıyorum
newbie
Activity: 280
Merit: 0
    Süreki büyük firmaların devletlerin kullanmaya başlaması ile giderek yaygınlaşmaya ve değer kazanmaya devam ediyor 10 miyonu bile geçebilir
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Ben rakamın 10 milyondan fazla olacağını sanmıyorum açıkcası maksimum 1 milyon kişi bekliyorum çünkü insanların gözünü fazlasıyla korkutttular ve hele  zarar edenler kim bilir ne diyordur.
10 milyondan çok fazla olmaz belki ama 1 milyon kadar az bir sayı da olmaz kesinlikle. Daha yeni yeni öğrenenler var yıl içinde hiç de fazla değil bence 8-10 milyon kişi olması.
member
buna bağlı olarak bitcoinde bir artış görülecektir kesinlikle 10 milyon gibi bir rakam hiç de az değil ki bu rakam gün geçtikçe artacaktır bence popülerlik sonucu ben de varım demek isteyecek insanlar
sr. member
Activity: 672
Merit: 273
-
Ben rakamın 10 milyondan fazla olacağını sanmıyorum açıkcası maksimum 1 milyon kişi bekliyorum çünkü insanların gözünü fazlasıyla korkutttular ve hele  zarar edenler kim bilir ne diyordur.
full member
Activity: 350
EndChain - Complete Logistical Solution
Bende 2018 ve 2020 yılında bir çok insanın bitcoin alacağını düşünüyorum fakat asıl patlamayı blockchain yapacak bir çok işletmenin geçtiğini göreceğiz yaz pampa.
member
gün geçtikçe bitcoin alan veya yatırım yapmayı düşünen adamlarn sayısı artıyor bence bu doğal bir durum, miktarına bakmaksızın bir çok kişi bu mecraya girmeye çalışıyor az çok demeden
Pages:
Jump to: