Pages:
Author

Topic: 2021-2022 Türkiye Süper Ligi Ana Konu - page 101. (Read 22990 times)

hero member
Activity: 994
Merit: 607
bence yeni yılın favorisi yine trabzonspor olacak. jorge jesus nasıl bir oyun kurgusu deneyecek bilmiyorum ama yeni kurgular her zaman büyük handikaplar barındırır. isterse pep gelsin yine büyük handikaplar barındırır, çantada keklik diye bir şey yok, bir önceki yılın değerlendirmesinin lige yansımasını beklemek de bence çok doğru değil. normal şartlarda, devam eden teknik direktörü ve oyun sistemi ile oturmuş kadrosunu birkaç nokta atışı transferle güçlendirecek olan trabzonspor bu yılın da en güçlü şampiyon adayı olur.
Hocam bir de teknik direktör önemli ama oyunu oynayan futbolcular. İsterse Guardiola gelsin elinde uygun kadro yoksa başarılı olamaz. Jesus başarılı bir teknik adam ancak Fenerbahçe’nin kadrosunu güçlendirmesi de gerekiyor. Güçlendirilmemiş kadro ile oynadılar geçen sene, forvet arkası veya kanat oynayan ferdi bek oldu imkansızlıklar yüzünden.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
bence yeni yılın favorisi yine trabzonspor olacak. jorge jesus nasıl bir oyun kurgusu deneyecek bilmiyorum ama yeni kurgular her zaman büyük handikaplar barındırır. isterse pep gelsin yine büyük handikaplar barındırır, çantada keklik diye bir şey yok, bir önceki yılın değerlendirmesinin lige yansımasını beklemek de bence çok doğru değil. normal şartlarda, devam eden teknik direktörü ve oyun sistemi ile oturmuş kadrosunu birkaç nokta atışı transferle güçlendirecek olan trabzonspor bu yılın da en güçlü şampiyon adayı olur.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
2 forvet bir kanat bir de sol bek transferi ile bu takım uçar.
Orta saha ve defans oyuncusu yeterince var ama szalai ve kim min jae gönderilecekse onların yerine 2 transfer daha gerekiyor o vakit. Jorge jesus ve ekibine kaldı artık her şey. Ali koç yapacağını yaptı diyebiliriz. Hazırlık maçlarında kendini belli eder takımın gidişatı.

Umarım sizin için stoper oyuncular takımda kalır, Merih gibi bir oyuncuyu elimizden kaçırdık, bari kendilerinin keşfettikleri Min jae ve Szalai’yi kaçırmazlar, ikisi de genç ve uzun yıllar Fenerbahçe için ter dökebilecek oyuncular, ben en son lugano ile lucianoda bu uyumu yaşadıklarını hatırlıyorum,
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
2 forvet bir kanat bir de sol bek transferi ile bu takım uçar.
Orta saha ve defans oyuncusu yeterince var ama szalai ve kim min jae gönderilecekse onların yerine 2 transfer daha gerekiyor o vakit. Jorge jesus ve ekibine kaldı artık her şey. Ali koç yapacağını yaptı diyebiliriz. Hazırlık maçlarında kendini belli eder takımın gidişatı.
sr. member
Activity: 1624
Merit: 304
kycfree
Fenerbahçe'nin gelecek sezonda olası bir şampiyonluğu hakkında umutluyum ben. Jorge Jesus umarım kısa sürede takımı iyi kavrayabilir de güzel bir sistem oturtur. Fenerbahçe'nin mevcut kadrosu güzel bence ama sanki az biraz değişikliğe ihtiyacı var ki zaten Şampiyonlar Ligi'ni de düşünerek transfer yapması lazım. Trabzonspor bence iki sene üst üste şampiyon olamayacak ama 2. ya da 3. bitirme olasılığı da yüksek gibi geliyor bana. Bu biraz da Galatasaray ve Beşiktaş'ın yeni sezondaki performansına bağlı olacak.
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
Fenerbahçe için şampiyonluk bence daha erken, Trabzonspor’un şu kadrosu daha iyi bence,

Geçen yıl Beşiktaş şampiyon olan takıma iyi takviyeler yaptı. Çok az oyuncu kaybettiler. Aboubakar hariç önemli oyuncuları eksilmedi. Kiralık oyuncuları bonservis ödeyerek takıma dahil ettiler. Ama şampiyon olmayı başaramadılar. Şampiyonluk yarışında dahi olamadılar. Trabzonspor için kolay olmayacak yarış. Son haftalarda formları düşmüştü. Fenerbahçe'nin son haftalarda formu yükselmişti. Yeni sezon da böyle başlar bence.

Fenerbahçe için gelecek sene daha iyi olacak bence de. jorge jessus ile oyuncular tam bir uyum yakalarsa jesus çok başarılı bir teknik direktör. gerçi ismail hoca da başarılı maçlar çıkarmıştı ama bileti kesildi. hatta ismail hocanın adi ismael olsaydı şimdi 3 yıllık sözleşme almıştı jesus parasına türk olmasından kaybetti Grin
hero member
Activity: 2002
Merit: 670
Fenerbahçe için şampiyonluk bence daha erken, Trabzonspor’un şu kadrosu daha iyi bence,

Geçen yıl Beşiktaş şampiyon olan takıma iyi takviyeler yaptı. Çok az oyuncu kaybettiler. Aboubakar hariç önemli oyuncuları eksilmedi. Kiralık oyuncuları bonservis ödeyerek takıma dahil ettiler. Ama şampiyon olmayı başaramadılar. Şampiyonluk yarışında dahi olamadılar. Trabzonspor için kolay olmayacak yarış. Son haftalarda formları düşmüştü. Fenerbahçe'nin son haftalarda formu yükselmişti. Yeni sezon da böyle başlar bence.

Kayışlar baştan koptu geçen sezon için bir çok takımın hakkı yendi. Trabzonspor evet iyi performans gösterdi ama bir takım desteği arkasına almasaydı beşiktaş yada diğer takımlar bence rekabet edebilirdi, önü çok rahat bir şekilde açıldı trabzonsporun bunu başkan Ali Koç bile çekinmeden söylüyor. Bu seneye gelirsek Galatasarayın bir sürü borcu Erden Timur Agustos ayında Galatasaray'a 30-31m dolar para gerekli olduğunu ifade ediyor yani kısacası iyi bir transfer sezonu olmayacak. Trabzonspor tahtada hala yeni sezon için ama bence yeni sezonun şampiyonu Fenerbahçe yada Beşiktaş olacak.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719

sr. member
Önümüzde bizi nasıl bir sezon bekliyor merak ediyorum. Fenerbahçe Jorge Jesus ile resmen anlaşarak önemli bir adım attı. Jorge Jesus'a güzel bir bütçe verebilme şansları olursa biraz daha sağlam bir hale getirebilir belki ilk 11'i. Şu anki kadro da aslında ligde şampiyonluğa oynar bence. Galatasaray kapalı kutu gibi şu an yani bu kadar kötü bir sezon sonrası nasıl bir geri dönüş yapacak merak konusu. Başkanlık seçimi işini ve teknik direktör problemini bir an önce çözmek isteyeceklerdir sonrasında da transferler önemli rol oynayacak. Trabzonspor yine iyi bir sezon geçirebilir ama bu sefer şampiyon olamaz gibi gelmeye başladı. Beşiktaş da sıkıntılı bir sezonun ardından belki biraz toparlanma gösterebilir önümüzdeki sezon.

Fenerbahçe’ye bitirici bir forvet lazım, ayrıca Arda Güler’i takımda tutmaları onların geleceği için iyi olur, kaleci sorunları yok, stoperler de iyi, bekler değişebilir, Serdar Dursun ile birlikte başka bir forvet gerekecek, orta sahayada kaliteli isimler gerekiyor, Fenerbahçe için şampiyonluk bence daha erken, Trabzonspor’un şu kadrosu daha iyi bence,
full member
Activity: 308
Merit: 124
Volare.network
Önümüzde bizi nasıl bir sezon bekliyor merak ediyorum. Fenerbahçe Jorge Jesus ile resmen anlaşarak önemli bir adım attı. Jorge Jesus'a güzel bir bütçe verebilme şansları olursa biraz daha sağlam bir hale getirebilir belki ilk 11'i. Şu anki kadro da aslında ligde şampiyonluğa oynar bence. Galatasaray kapalı kutu gibi şu an yani bu kadar kötü bir sezon sonrası nasıl bir geri dönüş yapacak merak konusu. Başkanlık seçimi işini ve teknik direktör problemini bir an önce çözmek isteyeceklerdir sonrasında da transferler önemli rol oynayacak. Trabzonspor yine iyi bir sezon geçirebilir ama bu sefer şampiyon olamaz gibi gelmeye başladı. Beşiktaş da sıkıntılı bir sezonun ardından belki biraz toparlanma gösterebilir önümüzdeki sezon.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Tarihin en kirli sezonu diye boşuna aylarca isyan etmedik, şimdi de yıllar geçse de çıkmayacak bu kara lekeyi ülke futboluna yapıştırdılar. Kural hatası yapılan maçla ilgili itiraza gerekçeli kararı açıklamadan ligi tescil ettiler. Yangından mal kaçırır gibi bir kulübe şampiyonluk hediye ettiler. Milyonlarca lira zarara uğrayan diğer kulüpler ve ligin marka değerine değinmiyorum bile. Böyle şikeli bir ligin hala yayıncısının olmaması gayet normal. Tarihe not düşülsün, akp döneminde yaşanmıştır.

https://twitter.com/alifuatduatepe/status/1533386888496746497

Dönem fark etmez Türkiye’de futbol her zaman mafyaların güçlülerin elinde oluyor bu bir dönem Aziz yıldırım ile Fenerbahçedeydi bakın bunu Fenerbahçeli olarak söylüyorum şu dönemde başka şeyler de geçiyor bir de Fenerbahçe’ye hediye edilen Samandıra’ya 600 mt uzaklıktaki dönüm dönüm arazinin 30 yıllık kirası var ona ses edilmiyor bu hediye dönemsel olabilir Grin
member
Activity: 76
Merit: 11
Kirli sezon kural hatası cart curt
Ligi domine eden bir trabzonspor vardı, içerde dışarda yapıştırdı hepinize. Hala üzerine laf eden çok kasmasın eczaneye gidip yanık kremi alsın
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
Tarihin en kirli sezonu diye boşuna aylarca isyan etmedik, şimdi de yıllar geçse de çıkmayacak bu kara lekeyi ülke futboluna yapıştırdılar. Kural hatası yapılan maçla ilgili itiraza gerekçeli kararı açıklamadan ligi tescil ettiler. Yangından mal kaçırır gibi bir kulübe şampiyonluk hediye ettiler. Milyonlarca lira zarara uğrayan diğer kulüpler ve ligin marka değerine değinmiyorum bile. Böyle şikeli bir ligin hala yayıncısının olmaması gayet normal. Tarihe not düşülsün, akp döneminde yaşanmıştır.

https://twitter.com/alifuatduatepe/status/1533386888496746497
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
Bir sezonu daha geride bırakmış bulunuyoruz. Bu sezondan rekabet anlamında pek keyif alamadığımı söylemem lazım. Trabzonspor'un üstün başarısını takdir ettim tabi ki sonuçta ligi domine ettiler. Ama keşke şampiyonluk yarışı da izleyebilseydik bir takımla daha arasında ve son haftada falan şampiyon belli olsaydı. Fenerbahçe daha erken toparlansa belki böyle bir şey izlerdik ama olmadı. Beşiktaş için beklentinin altında ama Galatasaray için gerçekten berbat bir sezon oldu bu. Gelecek sezon daha iyi görürüz büyük takımlarımızı umarım.

Geçen sene bu yarışı fazlasıyla yaşadık.Son üç haftaya girerken -yanlış hatırlamıyorsam- 3 takım arasında şampiyonluk yarışı devam ediyordu ve averaj farkıyla şampiyon belli olmuştu.Bu sene de böyle bir yarış bekliyordum ama Trabzonspor, tüm otoriteleri yanıltarak harika bir sezon geçirip açık ara şampiyon oldu.Hak ediyorlardı ve fazlasıyla coşkulu da kutladılar.Gelecek yıl daha iyi olabilir, bekleyip göreceğiz.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
Bir sezonu daha geride bırakmış bulunuyoruz. Bu sezondan rekabet anlamında pek keyif alamadığımı söylemem lazım. Trabzonspor'un üstün başarısını takdir ettim tabi ki sonuçta ligi domine ettiler. Ama keşke şampiyonluk yarışı da izleyebilseydik bir takımla daha arasında ve son haftada falan şampiyon belli olsaydı. Fenerbahçe daha erken toparlansa belki böyle bir şey izlerdik ama olmadı. Beşiktaş için beklentinin altında ama Galatasaray için gerçekten berbat bir sezon oldu bu. Gelecek sezon daha iyi görürüz büyük takımlarımızı umarım.
sr. member
Trabzonspor'un şampiyonlar ligindeki muhtemel rakipleri belli olmuş. Kolay rakipler de var zor rakipler de var ama bu seviyelerde aslında kolay rakip diye bir şey yoktur. Doğrudan şampiyonlar ligine gitme fırsatını kaçırmak takımlarımız için pahalıya mal olabilir.

Ülke puanına ihtiyacımız var diye yırtınarak söylüyordu herkes ancak buna yeterli mali tablo olmadığı gibi, üstüne TFF aldığı kararla yabancı sayısını sınırlandırarak kaliteli takım oluşumunu da engellediler, bu durumda artık şampiyonlar ligine katılacak takım sayımız mucizelere bağlı olarak en fazla 1 olacak diye tahmin ediyorum ben, inşallah Trabzonspor şampiyonlar ligine kalır ve ülke puanına katkıda bulunabilirler,
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Trabzonspor'un şampiyonlar ligindeki muhtemel rakipleri belli olmuş. Kolay rakipler de var zor rakipler de var ama bu seviyelerde aslında kolay rakip diye bir şey yoktur. Doğrudan şampiyonlar ligine gitme fırsatını kaçırmak takımlarımız için pahalıya mal olabilir.
full member
Activity: 537
Merit: 124
Bir lig sezonu daha bitmiş oldu. Şimdi sezonun En'leri seçilir birazda o konuşulur ve sonra transfer dedikoduları olur. Eskiden fanatik Fotomaç bir sürü oyuncu getirir götürür palavranin ardi arkası kesilmez. Şimdi haber siteleri ve Twitter da hesabı olan gazeteciler. Habire sallıyorlar. Ya tutarsa. Rahmetli Jose Antonio reyes bile çok geldi o gazeteler sayesinde.
Sonra yayin ihalesi ne oldu ne olacak vs..
Kısacası ne ligin ne de dünyanın çilesi bitmiyor. Sadece kabuk değiştiriyor hepsi o. Bizde vakit öldürüyoruz. 2022-2023 sezonunda görüşürüz inşallah.
o başlığı da ben açayım bari de biraz merit toplayayim😄😄😄
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Ligin bitmesine en çok sevinenler Galatasaraylılar olmuştur. Başkasını bilmem gerçi ben çok sevindim. Cheesy Kabus gibi bir sezon geçti bizim için. Beklentilerin ötesinde kaldık. Bir an önce bitse de gitsek modunda izledik koca sezonu. Domènec Torrent ile ciddi kan uyuşmazlığı var. Yeni sezonda istifa etmesi gerekirdi. Ama görevine devam ediyor. Yeni sezonun planlamasına geç kalmadan başlamak gerekiyor. Galatasarayımızın kaybedecek bir yılı daha yok.

Hocam Galatasaray durumunda olan hangi takım olsaydı onun taraftarı lig bir an önce bitsin isterdi maalesef bu seneyi çok kötü geçirdiler Fenerbahçe’m ise beni şaşırttı İsmail Kartal hocayla yeniden doğduk harika galibiyetler aldık ikincilik bile benim için hayaldi bu bile yetti bana vallaha
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
Ligin bitmesine en çok sevinenler Galatasaraylılar olmuştur. Başkasını bilmem gerçi ben çok sevindim. Cheesy Kabus gibi bir sezon geçti bizim için. Beklentilerin ötesinde kaldık. Bir an önce bitse de gitsek modunda izledik koca sezonu. Domènec Torrent ile ciddi kan uyuşmazlığı var. Yeni sezonda istifa etmesi gerekirdi. Ama görevine devam ediyor. Yeni sezonun planlamasına geç kalmadan başlamak gerekiyor. Galatasarayımızın kaybedecek bir yılı daha yok.
Pages:
Jump to: