Pages:
Author

Topic: 20k dan bitcoinleri satsaydık yine pişman olurduk - page 2. (Read 1901 times)

newbie
Activity: 140
Merit: 0
Eğer kendine bir hedef belirlemedi sen bitcoinini yüz bin dolardan da satsan pişman olursun. Ama bir hedefin varsa ve sabırla oraya doğru gidersen sonunda pişman olmazsın.
member
Activity: 266
Merit: 10
Artık klişe bir laf var Bitcoini satmak her zaman pişmanlıktır. Bir kere bitcoini aldın mı hep sahip olmak istersin. O yüzden değil 20 bin yüz binden satsaydın yine pişman olurdun. Çünkü 1 milyon olacak Cheesy
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Ne yazık ki bir yatırımcının kaderidir bu, sürekli pişmanlık yaşamak, lanet bir olaydır, olmuş bitmiş şeylere göre sonradan hesaplama yaparak tüh şunu kaçırdım tüh burda erken davrandım demek, bu tür düşüncelerden ne kadar uzak kalabilirsek o kadar sağlıklı oluruz.
sr. member
Activity: 434
Belki de öyle olurdu ama tecrübe etmeden bilemeyeceğimiz şeyler için zaten hayıflanmaya gerek yok. Hep daha fazlasını isterken eldeki güzelliğin kıymetini bilememek acayip bir hastalık gibi geliyor bana. Büyük yanlışa düşmedikçe bu tip şeylerde kendimi suçlamıyorum çünkü piyasanın tabiatı bu ve hiçbirimizin geleceği görmek gibi bir yeteneği yok.
full member
Activity: 434
Merit: 100
hedef çok önemli hocam rasgele davranmak biraz üzücü sonuçar yaratabiliyor ya da pişmanlıklar doğurabiliyor her seviyede pişmanlık yaratır bitcoin almak veya satmak o yuzden bu pişmanlıklara alışık olmalıyız
full member
Activity: 420
kesinlikle alış fiyatı ile hedeflenen satış fiyatı arası kar marjı belirlenmeli ve karı görünce satıp çıkmak gerek. çok daha değerlenecek biraz daha dursun derken bir anda yine başladığın yerde görebilirsin kendini. ya da hedeflenen fiyata gelindiğinde stop losslu satışlar koymak gerek
full member
Activity: 465
Satılan fiyat ne olursa olsun akılda daha fazla çıkarmıydı acelemi ettim fikri takılır kalır. Uzun vadede holder olmakla yatırımcı örneği oluşturmuşsun. Pişmanlığın faydası yok satmak en son seçenek.
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Satmıyorum, genel olarak icolara bile katılmıyorum neden katılıp elimdeki değerli Bitcoinleri elin adamına göndereyimki? Onlar bize değersiz tokenlerini gönderip elimizdeki Bitcoinlere bedavadan konuyor. Yıl oldu 2018 bitcoin bozdurulur mu arkadaşlar? paraya sıkışmadığınız sürece çar çur etmeyin.
sr. member
Activity: 546
Ben Bitcoin'i aldığımda 950 dolardı o günden bugüne ara ara satsamda her zaman daha dip fiyattan satın aldım. Hem kâr ettim hemde uzun vade de holder oldum, pişman değilim Bitcoin'in bir gün günlük ödeme sistemi olacağına inanıyorum.
member
Activity: 322
Merit: 16
Çok şanslı bir insan olduğumu düşünmüyorum ayrıca bitcoin konusunda da fazla ön görüşlü birisi değilim o yüzden yaptığım hamleden bir süre sonra elbette daha fazla kâr etme ihtimallerimi görüyorum ve bu yüzden pişmanlıklarim hiç bitmiyor
sr. member
Activity: 532
Pişmanlık böyle bir şeydir işte kaçtan satsan , kaçtan alsan sadece kaçan fırsatlara bakarak ah vah ederek pişman olursun, piyasada fırsatlar bitmez ve herkes kısmetini alabilir, her şeyi bir tecrübe olarak kabul etmek ve yola devam etmek önemli.
sr. member
Activity: 1638
Merit: 273
İnsanoğlu azla yetinmez hiçbir zaman. Bu yüzden bu pişmanlık her zaman olacak bugün de yarın da 2 ay sonra da. O yüzden çok kafaya takmamak lazım böyle düşünüyorum ben.
member
Activity: 294
Şu ana kadar toplam paramı 1.5 katına çıkartım ( bir çok kişi için küçük bir oran ) ama hala diyorum ki keşke bir önce girseydim . Şurada satıp burada alaydım diye . Sizde de öyle mi bilmiyorum ama ben bundan hiçbir zaman kurtulamadım
member
Activity: 98
Mevcut kazandığımız paradan daha fazla niye kazanamadık her zaman pişman oluruz. Şimdi kenara daha fazla para atıp 7000 dolardan bitcoin alamadığım için çok pişmanım. Gereksiz yere masraflar yaptığımı düşünüyorum.
full member
Activity: 210
Bu piyasanın bir gerçeği bu hangi seviyeden hangi coin de hareket yaparsak yapalım çok yüksek ihtimalle daha fazla kazandıran bir hamle olacağından dolayı hep üzülürüz
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Zaten 14 binden aldığım bitcoinleri 10 bine düşene kadar pişman olurum diye satmadım daha sonra da bu fiyattan satılmaz diye satmadım en son 6 bini gördüğümde pişman oldum olay bu kısaca
member
Activity: 210
mBöyle düşünmüyorum. Teknolojiye güvenip bu işlere girdik ve bu işlerin parçası olmak için buradayız. Belki 500$ dolar cap ile belki 5000$ cap ile. Tabi ki para kazanma içgüdüsü güdüyoruz ama bunun kendi adıma ferii amaç olduğunu düşünüyorum
member
Activity: 112
Sermayeyi btc dahil 10 adet coin çeşidine yaydım. Bazı coinlerin ve tokenlerin  btc karşısında ve dolar bazında değerlenmesini  bekliyorum. Pişman olmak için sebep yok. İniş çıkış trendlerini zamanında tespit eden çok kazanır. Dalgaya ortasından giren az kazanır.
full member
Activity: 264
Bitcoinim olmadığı için hiç pişman olmadım. Emin olunca aşırı artış olsada sevnemezsiniz. Sadece bitcoin tutan yatırımcı olmaz, tüm para tek coine yatırılmaz. Eğer btc 50k olursa altlar çöplüğe döner. Şimdi btc fan boyları çıkıp demesin ben btcden başka coin almam diye. Onuda nasıl kafanıza çaktılar gördünüz
newbie
Activity: 196
Merit: 0
Pişman olacağınız tarih de bu yıl temmuz civarına denk düşerdi muhtemelen  Grin
Pages:
Jump to: