Pages:
Author

Topic: 20k dan bitcoinleri satsaydık yine pişman olurduk - page 3. (Read 1901 times)

member
Activity: 448
Merit: 11
Bu işin profesyonelleri normal yatırdıkları paranın yarısı kadar da kenarda sahibi tutarlar Şu an olduğu gibi eğer çok düşerse kalan  paradan takviye yaparlar asıl kazanç budur  işte bizde para yok
member
Activity: 392
Merit: 10
Keşkeleri bahanesi çok olan bir piyasadayız. Ne yaparsak yapalım doğru yada yanlış hamle olarak ,acabalar eksik olmayacak .Bu kripto piyasasında algoritma var başka bir şeyde piyasanın insanların duygularını yönetmeye çalışması ona göre hamle yapmaya zorlaması .
member
Activity: 322
Merit: 15
20 binden satip borsa isini biraksaydik ya da dususu ongorup bir sure ara verseydik bence guzel olurdu ama malesef bitcoin hareketlerini takip edip ongormek cok zor.
jr. member
Activity: 252
Merit: 3
Piyasa malesef oldukca hareketli bu yuzden alim satimlari iyi analiz ettikten sonra yapmak gerekiyor bence.
full member
Activity: 700
Merit: 134
Bu piyasada alsanız da satsanız da pişman olursunuz Cheesy elindekileri satarsın, çok güzel bi araba alırsın ama iki ay sonra bi bakmışsın sattığın şeyler 10x yapmış. Ya da 10x yapacak nasıl olsa der tutarsın, bu sefer de yüzde 90 zarara geçer yine pişman olursun.
Pişman olunmayacak bir yöntem bilmiyorum ben Cheesy
member
Activity: 490
Hocam kişiden kişiye değişiyor bu. Benim gördüğüm tamah ettiğim zaman kazanıyorum. Örneğin bir coin aldım hedefim %10 bir haftalık süreç içersinde. Ne zaman araştırdıktan ve o büyümeyi yapacağından emin olup girsem ve büyüme geçtikten sonra beklesem terste kalıyorum. En temizi planlı programlı hedefler koymak. Diğer türlü acı verici oluyor.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
Güzel bir noktaya değinmişsiniz, gayet mantıklı 20'den çıktığınız 10'dan bile alabilirdiniz. Önemli olan panikleyip zarar etmemek yine 20k olur sabredin
jr. member
Activity: 378
Merit: 1
Kesinlikle katılıyorum , bu girdiğimiz kripto piyasası ve yaptığımız işin ortası ve karar verilecek noktası yok gibi . Yaptığımız her hamleden sonra kafalarda acabalar ve keşkeler bir türlü bitmiyor.Hırs kazanma hevesi büyük paralar hayaller bazen gözümüze perde oluyor .Herkese bol kazançlı kararlar diliyorum.
full member
Activity: 336
Merit: 100
İnsanoğlu gerçekten çok açgözlü. Bitcoin birden bire 50 bin dolara çıksa ve sonra 20 bin dolara düşse gene pişman oluruz. Gene sepetlerin eridiğinden sermayenin tükendiğinden bahsederiz.
jr. member
Activity: 252
Merit: 2
Ne zaman pişman olmadık ki . Her ne yaparsak yapalım keskelerimiz illa oldu m keşke daha az girseydim keşke daha önce alaydım keşke yüksekten sataydim vs gibi . Gözümüz doymaz bir kere kazandık mi hep kazanmak isteriz . O yüzden insanların pismanliklarini çok fazla dinleyesim gelmiyor
full member
Activity: 616
Hold kazanç için benimde en mantıklı yatırım politikası oalrak gördüğüm durum. Ancak şimdi 20k dan satıp 7k dan almak vardı bu fırsatıda kaçırdık işin gerçeğinide görmekm lazım.
member
Activity: 224
Evet bu piyasanın en büyük handikapı bu aslında bunu bir miktar engelleyebilmenin bir yolu kademeli alış ve kademeli satış yaparak piyasada ilerlemektir
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
20k dan satsam pişman olmazdım şu anda alım seviyesi alttan girerdim biraz daha fazla elimde olmuş olurdu. Yada yarı realize de daha mantıklı bir seçim.
hero member
Activity: 953
Merit: 504
Şu coinleri tavandan değilde tabandan almayı öğrenebilirsek hiç stres yapmayacağız da, iki şaşalı haber duyunca fiyata bakmadan dalıyoruz o coine sonra düştü ne yapalım diyoruz
newbie
Activity: 224
Merit: 0
kar ettiğim sürece pişman olmam.asla aç gözlü olmamak lazım, her zaman değerlendirilecek başka bir fırsat vardır, görebildiğin sürece.
full member
Activity: 420
Merit: 125
LIVENpay.io
Pişmanlık günün şartlarına göre değişiyor. Bir ay sonra fiyatlar uçup giderse bugünün pişmanlığı yerine sevinci bırakır, onun için günlük kanaatler oluşturmak yerine uzun vadeli düşünmek gerekiyor.
newbie
Activity: 238
Yatirim boyle birsey. Her zaman gulmuyorsun yeri geliyor guzel sattim diye sevinirken yeni alislari dogru yapamiyorsun yine buyuk bir kayip yasiyorsun. Bu yuzden daha iyi analiz yapilip daha dogru yatirimlar icin vakit harcamak gerekiyor. Iyi bir yatirimci olana kadar da kayiplar yapip uzulmek normal diye dusunuyorum.
newbie
Activity: 182
Kimse bilemez bence bunu yani kimin uzulup uzulmeyecegini akilli yatirimcilarin uzulmedikleri islerini iyi yaptiklari ortada. Akilli olun derim iyi arastirin iyi analiz yapin uzulmeyin.
full member
Activity: 387
Merit: 186
Kriptodan kazanç elde etmeye başlayan veya bu amaçla piyasada olan kişiler için bu döngünün bir sonu yok, hedef belirleme mantığını bir nebze bende doğru buluyorum. Ancak yine de deneyip yanılmadan kimse kendine en uygun yatırım stratejisini bulamaz, piyasa negatif yönde hareketlendiği zamanlarda çok ümitsiz olmamak gerekiyor. Karamsarlık ve panik etkenleri kişiyi bolca hataya sevk ediyor.
full member
Activity: 476
Bitcoin satmak pişmanlıktır. 20k dan satan şimdi dört köşedir birde 6k ya düştüğünde tekrar alım yaptıysa keyfine diyecek yoktur. Uzun soluklu düşünen kişiler 20k 30k 40k da olsa satmayacaktır.
Pages:
Jump to: