Pages:
Author

Topic: 2,35 BTC lik Uzun Vadeli Altcoin Yatırım Sepetim Güncel Kar 1.55 BTC - page 8. (Read 12741 times)

full member
Activity: 1358
Merit: 193
sepete bu hafta 0.05 btc lik daha neo eklediğim. zaten çok güvediğim bir alt coindi. son krizdede en sağlam duran altcoin oldu sanırım piyasadaki.  gelecekteki yatırımlarımda muhtemelen neo ve icx ağırlıkta olacak.
hem ciklet parasıda olsa claim gas tuşuna basmak çok zevkli oluyor Smiley
full member
Activity: 364
Merit: 102
anlık durum güncel kar 0 btc ise çoook iyi durumdasın demektir. şuanda zararda olmayan yok sanırım herkes zararda bütün coinler dip yaptı. bakalım bir sonraki hamle ne olacak.
full member
Activity: 616
Merit: 108
Son düşüş en az %25 götürmüştür ki altcoinlerde olduğu için bu oran çok daha fazladır. Herkesin durumu son 10 günde kar eden sadece usdt de olandır.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Sepetin altı delinmiş gibi görünüyor. Biara güzel seviyede kar etmiş görünüyordu. Son aylardaki düşüş sizin sepeti de vurmuş .
full member
Activity: 700
Merit: 134
güncel karın sıfır zararın artacak gibi bence çünkü yanlış zamanda yatırım yapılmış bu aylarda kimse yatrım yapmamalı bence arkadaşlar

Şimdi yatırım yap ki 2 ay sonra bitcoin 20000 dolar oldu ne zaman alım yapacağız diye düşünme. Herkes kaçarken gireceksin ki kar sağlayabil. Tabi sabırlı ve güçlü olmak gerek, ayrıca riske ettiğin paranın da sana zarar vermeyecek boyutta olması
member
Activity: 504
Merit: 12
güncel karın sıfır zararın artacak gibi bence çünkü yanlış zamanda yatırım yapılmış bu aylarda kimse yatrım yapmamalı bence arkadaşlar
member
Activity: 476
Merit: 10
Benimde yarım BTClik bir sepetim var. 0.09 civarı BTC. 545 VTC- 33.050 MWAT- 4500 civarı wpr- 10 ppt- 0.23 de ETH var. Fiyat biraz toparlasın muhtemelen btc ve ethye dönüş yapacağım.
member
Activity: 196
Merit: 11
Sepet içindeki altcoinlerden artış kaydedeni satmak doğru bir strateji olur. Ancak olağanüstü günler yaşıyoruz. Sepet oluşturmak için bile epey bir düşünme süreci geçirmek gerekli. Sepetin katlanması için btc fiyatının 15k civarına ilerlemesi gerekli.
member
Activity: 210
Benim tavsiyem sepet yapildigi zaman icinden artanlar takip edilip yukseldiginde satilmali yerine baska bir atcoin konulmali veya oldugu gibi kalanlarla devam edilmeli yoksa basladigin yere donuyorsun.
full member
Activity: 588
Merit: 104
Valla bu dönemde işlem yapmadan bitcoin bazlı değeri koruyabilmek bile büyük bir başarı hocam. Piyasa düzelince sepet değerini katlayacaktır.
member
Activity: 522
Merit: 13
güncel kar sürekli artmaz kripto piyasasının kuralı bu

bakmayın ülkemizde benzinin, doların, altının azar azar ama sürekli artmasına onların durumu farklı,

Bist'te ve kripto borsasında genel olarak senetler ve kripto paralar belli dönemlerde artar ve azalır,

kripto dünyasında bu artış ve azalış çok daha şiddetli oluyor o yüzden 20 aralıktan bu yana sepet yanlış hatırlamıyorsam bi ara ikiye katlamış iken şimdi ilk olduğu noktaya geri döndü.

sepetin içindekilerin ne kadar iyi veya kötü olduğuna bir şey diyemem ama bu kripto dünyasında herhangi bir koinde sizi tatmin edecek karı gördüğünüz an o trenden inmeniz gerekiyor. yoksa hiç bir anlamı kalmıyor beklemenin. olay bu.
member
Activity: 233
btc olarak yuzde 10 15 arası bi zararda galiba ama usd olarak btc nin  dususunden dolayı baya bi zarar var bence sepetin yapıldıgı tarihlerde 14 15 k civarında dolaşıyordu btc
newbie
Activity: 73
Merit: 0
Şuanki piyasa durumuna bakarsak zarardasınızdır sanırım ama bu sepet alır yürür gibi duruyor Smiley
member
Activity: 378
Merit: 11
Hocam ne aşamadasınız şu an, zevzek zevzek konuşanlar olmuş ama siz işi biliyorsunuz bundan eminim. Son durumda zarar etmedinizmi hala
member
Activity: 448
Bu zamanda maliyeti korumak bile bir başarıdır. İlerleyen dönemlerde nasıl gelişmeler olacak merak la bekliyorum. Konuyu gördükçe girip bakıyorum. Umarım yatırımlarınız kazanç ile geri öner.
newbie
Activity: 266
Merit: 0
ben bu sepetin iş yapmayacağını öncelerden beri biliyordum, çünkü çok amatorce seçilmiş bir sepetti, zaten bu işlere yeni girenler hep böyle sepetler yapıyorlar.
legendary
Activity: 2128
Merit: 1148
muhtemel bir pump geldiğinde 2-3-5x yaparsınız gibi geliyor, uzun vadeci olduğunuz için sanırım sıkıntı yapmıyorsunuz ki bu dönemde ekside olmamak bile başarı! relax olmak lazım yalnız ben kârı gördüm mü uzayacağım bu defa, bekle bekle nereye kadar...(uzamak derken yarı yarıya btc-tether) bol kazançlar herkese...
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Sabır hocam sabır ama ben birşey daha düşünüyorum farklı projelere geçip durmak pekte mantıklı değil, hedef coini 6 ay falan tutmak daha iyi kazançlar sağlayabiliyor.
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
Güncel kar kısmını gördükçe imreniyordum bütün paramla kriptoya giresim geliyordu ama birşey sürekli iyi gitmiyor ara sıra düşüşler de oluyor.

Kötü bir dönemdeyiz. Gelecek beklediğim hangi coin varsa tepetaklak oldu neyse ki sadece takip ediyordum yatırımım yoktu. Bu ayı sezonunda Gvt bizi ayakta tuttu yoksa bizim de kar senin gibi 0 olacaktı.

Bu inişin çıkışı da olacağı için kar kısmı yükselir yine
member
Activity: 112
Hiç fena bir sepet değil, iyi kazançlar getirebilir tahminimce. Şu sonm adlı coinin süper bilgisayar projesinin nereye varacağı hiç belli değil.
Pages:
Jump to: