Pages:
Author

Topic: 2,35 BTC lik Uzun Vadeli Altcoin Yatırım Sepetim Güncel Kar 1.55 BTC - page 5. (Read 12741 times)

jr. member
Activity: 238
Merit: 4
W12.io ▬ Blockchain protocol
hocam öncelikle kazancınız/kazancımız bol olsun. Piyasadaki hareketliliği ve dalgalanmaları güzel bir şekilde değerlendirdiğimizde çok güzel kazançlar elde edebileceğimzi düşünüyorum. Yeterki sabırlı davranalım ve panikle heyecanla iş yapmayalım.
full member
Activity: 406
Merit: 100
Bu başlığı gördükçe aha boğadayız tamam diyorum bayadır unutmuştum başlığı görmemiz iyi oldu ziya hocam:) İnşallah bir 15 20 gün daha minimum artışlar sürer diye bekliyorum, kar 3-4 btcyi geçebilir bu sürede kolayca.
member
Activity: 546
Merit: 10
10 bin token alabiliyorken parada kalıp fiyat ucuzlaması ile 20 bin token bile alma durumlarınız oluyor bu piyasada. aldım, tuttum, satmıyorum, hodl bu strateji sizi felakete bile götürebilir. lafım ortaya kimseye direkt yazmıyorum. forumda genel yapılan hatalardan birisi. kriptoların başındaki ördek ona göre pozisyon alın.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
sepeti günclledim güncel kar 1.55 btc. wan coini sürekli tavsiye ediyordum ama bu kadar uçacağını bende tahmin etmedim bu kadar kısa sürede Smiley
benim şu an için şahsi hedefim 100 usd ye kadar wan ı tutmak ondada yarısını çıkacağım. herkese bol kazançlar.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
Bendeki sepete yakın zarar büyük ama inanıyorum güzel yeşil ginler gelecek
full member
wan coin uçmaya devam ediyor. 6.5 usd ye dayandı. 10 usd de aşağı çekebilirler tabiki fakat düzgün piyasa şartlarında bu sene içinde 50-100 usd bandını bile görebilir. tabi düzgün piyasa şartları gerçekleşirse.
full member
wan coin şimdididen yüz güldürmeye başladı. 3 usd bandının altınan inatla inmemesine güvenerek daha bir kaç gün önce 3.20 usd ortalama ile baya toplamıştım şu an 4.40 usd. ayrıca sepette 3 btc barajını kırdı güncel eder 3.01 btc.
full member
Activity: 490
Merit: 105
güncel karının şimdi ki piyasada baya düştüğünü tahmin ediyorum ama uzun vaeli olduğu için toparlanır uzun vadede.
full member
Bnb'nin düşeceği konusunda ben de katılıyorum size, boğa sezonunda dahi bu seviyelere göremedi bnb 185lerde geziyordu en son, burn felan derken çıkardıkça çıkardılar fiyatı yakında iner 150lere en az, daha riskli proje ararsanız flixx veya ing derim. Binance'dan şaşmam derseniz de INS ye bakın bence, bu projenin 1 dolarda kalması imkansız bence.
newbie
Activity: 87
Sepet güncellemesi yaparken hangi coini hangi tarihte kaç btcye aldığını yazarsan daha sağlıklı olur bence. Atıyorum 16.03 de wan ı hangi borsadan kaç btcye aldın ?

Aynen öyle güncellerse güzel olur.Bizde bilgileniriz ve nereden ne alacağımızı öğreniriz.Takip ediyorum.Ama detaylı olursa çok güzel olacaktır gibime geliyor.
newbie
Activity: 87
 Sepet güncellemesi yaparken hangi coini hangi tarihte kaç btcye aldığını yazarsan daha sağlıklı olur bence. Atıyorum 16.03 de wan ı hangi borsadan kaç btcye aldın ?
full member
Activity: 434
Merit: 109
Boğa sezonunun zirvesinde piyasadan çıkıp şimdi girmek vardı. En az x4 kar edilebilirdi. Tabi tam zamaninda cikmasini bilenler zaten zengin oldular ve biz hala buralardayız.
full member
Activity: 322
Merit: 102
şu an merak edenler için güncel sepet 2.95 btc. kar 0.6 btc. yeni coin yada token eklemedikçe pakete fazladan aldığım altcoinleri yazmıyorum(wan in ve icx mesala saysı baya artı 5000 civarı icx , 1500 civarı wan var ) şu an fakat merak eden varsa yakın ve orta vadede yeni yatırımlarım %50 wan, %35 icx ve %15 neo şeklinde olacak. wan ın özellikle şu ortamda bile 3 usd altına salmaması uzun zamandır favori altcoin im icx inde ötesine taşıdı.
bnb ve zrx de tabiki düşünülebilir fakat bnb çok şişti kısa vadede onun paçasını muhtemelen aşağı çekeceklerdir. tekrar hatırlatayim xspec ten ise uzak durun. blz yi ise spetinize çok risk alıp çok kazandırabilecek bir ürün istiyorsanız anca alın oda az miktar.
son olarak sepet karının nerdeyse tamamı bnb den fakat kısa vadede onu milletin eline vereceklerinden eminim. ben hodlerim diye dokunmuyorum.
Şu an ki piyasanın kötü durumuna rağmen kar etmek kolay değil tebrik ederim. biraz şans da yanında olmuş tabi ama sabretmek çok önemli.
full member
Biraz da pumpu kolay tokenlar eklenebilir, oax örneğin incelenirse şu kötü piyasada bile çok sık pumplanıyor, 6k-6500 arası alınıp 8k civarından satılabilir ve bu bikaç hafta geçmeden olur muhtemelen, sonra tekrar o seviyelerden alınıp tekrar satılabilir, git gel yapıyor sürekli.
member
Activity: 182
Merit: 10
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Güzel bir başlık olmuş meritim olsaydı şahsen merit vermeden geçmezdim Cheesy Allah daha çok kazandırmayı nasip etsin hocam.
full member
bu kotu zamanda iyi kar yapti ziya 0,6 bitcoin hicde az degil 2020 yilinda 1M dolar olacagini dusunursek bitcoinin 600.000 dolar kar etti herif bravo ziya.
eksik olma kardeşim sağolasın güzel dileklerin için Smiley
full member
Activity: 336
The World’s First Blockchain Core
cok kaliteli bir sepet degil gibi ama yapilan kar ortada (eger dogruysa tabi kontrol etmedim) demekki neymis bazen mantiga ters hareket edeceksin.
full member
Activity: 350
Merit: 108
The World’s First Blockchain Core
bu kotu zamanda iyi kar yapti ziya 0,6 bitcoin hicde az degil 2020 yilinda 1M dolar olacagini dusunursek bitcoinin 600.000 dolar kar etti herif bravo ziya.
jr. member
Activity: 168
Merit: 2
Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus
Dolar bazında nasıl hocam durumunuz peki şuanki durumda bence dolar bazlı artış veya azalışta göz önünde bulundurulmalı.
full member
Activity: 420
Merit: 101
sepet çok güzel gerçekten.son eklemeler de yerinde olmuş özellikle wan eklenmesi güzel.piyasa biraz nefes alsa bu sepet çok iyi kar bırakır diye düşünüyorum.
Pages:
Jump to: