Pages:
Author

Topic: 2,35 BTC lik Uzun Vadeli Altcoin Yatırım Sepetim Güncel Kar 1.55 BTC - page 9. (Read 12741 times)

sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
Eskiden başlıkta 2 BTC falan kar yazmıyor muydu? Bu bile piyasanın ne hale geldiğini gösteriyor.

Tüm karlar gitmiş gibi görünüyor bunların içinde yüzde yüz yapan coinler de vardı, tepe noktasında biri aynı miktarla giriş yaptığında üçte biri oranında parası kalacaktı elinde...
member
Activity: 560
Merit: 12
Eskiden başlıkta 2 BTC falan kar yazmıyor muydu? Bu bile piyasanın ne hale geldiğini gösteriyor.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Bu iş böyle 6 ay zarar yazar 1 ay kar yazar eğer bazılarını elden veya revize olmaz iseniz bu sefer çok geç kalmış olursunuz her zaman hold iyi bir durum değil.
member
Activity: 233
Merit: 10
her sepet hemen hemen bu durumda su an biraz daha sallarsa kimse tutunamaz bu sepetide zrx tutuyor oda olmasa kulliyen zarar
full member
Activity: 420
Merit: 100
Ben bittim ya 4 btc küsür btc em eridi şu an 1 altına düştü.Neden böyle oldu yorulduk artık ya.Artık çossun şu piyasa gelsin yeşillikler artık bıktık kusura bakmayın içimi döktüm biraz
member
Activity: 202
Merit: 17
Kar realizasyonu derken BTC'ye dönmek kastediliyorsa, zaten ara ara BTC'ye dönüp farklı coinler eklenmiş sepete yok USDT'ye geçmek kastediliyorsa BTC+Altcoin olarak tüm portföy bazında illa ki geçilmiştir diye düşünüyorum.
member
Activity: 504
Merit: 12
mayısı bekleyenler mutlaka istedikleri düzeyin üstünde güzel bir getiri elde edeceklerdir çünkü bully is coming arkadaşlar
member
Activity: 532
Merit: 29
Adam demiski 2-3 yillik bir hodl yapicagim , yine hayla kar realize edin diyorsunuz anlamiyorum.Sanirim cogunuzun okuma yazmasi yok

Arkadaşım, sepet özelinde genel bir değerlendirmedir kar realizasyonu durumu. Senin okuman yazman yok sanırım, uzun süreli hold diyoruz zaten orada. Adam sepetini oluşturalı 3 ay olmuş. İleride ne olacağı tabii ki belli olmaz. Buradaki insanların belirtmeye çalıştığı 3 ayda bu durum oluşuyorsa, 2-3 senede de oluşabileceği ve karın zaman zaman realize edilmesi gerekliliğidir.

Konuştuğun dilde düzgün cümle kuramayıp, insanlara okumanız yazmanız yok demek de iyiymiş ayrıca. Güzel kafa.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Bu konuya ilk mesajımı yazdığımda 1,1 btc güncel kar bulunuyordu. Şu an ne kar, ne de zarara dönmüş durum.

Yukarıdaki arkadaşların da belirttiği gibi kar realizasyonu yapmak gerekiyor. Piyasanın dinamikleri çok hızlı değiştiğinden bu sepette de gördüğümüz gibi uzun süreli hold, bir çemberin etrafından dönüp dolaşmak gibi, en sonunda başladığımız noktaya getirebiliyor. Ama yine de sepetteki yatırımların kötü olmadığını düşünüyorum. Özellikle Icon(ICX), piyasa kendine gelmeye başlayınca çok güzel getiri sağlayabilir.
Kesinlikle katılıyorum. Uzun dönem hodl bile olsa eğer sepette altcoinler varsa ayda bir kez bi güncelleme yapmak gerekiyor duruma göre sanırım.
member
Activity: 370
Merit: 10
Adam demiski 2-3 yillik bir hodl yapicagim , yine hayla kar realize edin diyorsunuz anlamiyorum.Sanirim cogunuzun okuma yazmasi yok
full member
Activity: 434
Merit: 109
Piyasanın dinamikleri çok hızlı değiştiğinden bu sepette de gördüğümüz gibi uzun süreli hold, bir çemberin etrafından dönüp dolaşmak gibi, en sonunda başladığımız noktaya getirebiliyor.

Hocam güzel bir benzetme olmuş. Tebrikler.
member
Activity: 202
Merit: 17
Arkadaş belirtmiş, sepet altcoin sepeti. Yani elinizde 10 BTC var ve bunun 2,1'i ile altcoin alıyorsanız, BTC bazında %50 karda olunsa bile BTC'ye dönmek gerekmez bence.
hero member
Activity: 678
Merit: 1000
kar satisi sart arkadaslar. gordugunuz gibi olumune hold pisaya sadece yukselis trendindeyken kara gecirir. coinler arttigi gibi dusebilir. kar satisi bu yuzden sart.
member
Activity: 532
Merit: 29
Bu konuya ilk mesajımı yazdığımda 1,1 btc güncel kar bulunuyordu. Şu an ne kar, ne de zarara dönmüş durum.

Yukarıdaki arkadaşların da belirttiği gibi kar realizasyonu yapmak gerekiyor. Piyasanın dinamikleri çok hızlı değiştiğinden bu sepette de gördüğümüz gibi uzun süreli hold, bir çemberin etrafından dönüp dolaşmak gibi, en sonunda başladığımız noktaya getirebiliyor. Ama yine de sepetteki yatırımların kötü olmadığını düşünüyorum. Özellikle Icon(ICX), piyasa kendine gelmeye başlayınca çok güzel getiri sağlayabilir.
full member
Activity: 266
Merit: 190
Bi ara bu seper baya kardaydi suan 0lanmis, bu bile piyasanin halini gosteriyor bize aslinda..
member
Activity: 378
Merit: 11
Demekki sürekli uzun vadede birşey kazanılmadığınıda gördük ben şunu anladım hold iyidir ama 2-3x yapmışken satmak daha bir iyidir
newbie
Activity: 196
Merit: 0
benzer bir sepette ben yaptım.uzun vadeli olarak IOTA'yı mantıklı görüyorum.umarım düşündüğümüzden daha çok katlarız, daha çok kazanırız Smiley
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
Benimde foruma girdikçe arasıra takip ettiğim başlıklaran biriydi bu sepet.son zamanlarda herkes aynı durumda sayılır o yüzden çokta panik yapmayın bence zamanla piyasa eski seviyesine gelecektir hatta tekrar kara geçmeniz çok muhtemel görünüyor.listede boş coin yok desem yeridir benimde sepetimde yer alıyor bazıları hatta.eninde sonunda kara geçecektir az daha sabır
full member
Activity: 840
Merit: 103
Bence bitcoin olarak hesabi yapmak gerek tamam biraz pahalidan aldin sanirim ama yapacak birsey yok.
bende de sxdt sxut var 2 aydir ayni bir borsaya felan girer diye bekliyorum.
full member
Activity: 518
Merit: 102
Bende güncel sepetimin bır kısmını yazayım ADA ETH BTC var elimde ve çok şeyler beklediğim VTC. ADA ya daha fazla yatırım yapmayı düşünüyorum. Mümkün oldukçada btc :d
Pages:
Jump to: