Pages:
Author

Topic: 2,35 BTC lik Uzun Vadeli Altcoin Yatırım Sepetim Güncel Kar 1.55 BTC - page 4. (Read 12741 times)

sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Waves si sabırla bekledi forumun bir kısmı son dönemde de vtc bekleyenler vardı ki bir taneside bendim ikisinden de uzağım onları bekleyene kadar eth de durmak zec de durmak şuan daha mantıklı bence.
sr. member
Activity: 779
Merit: 253
Wavesten uzaklaşmanız akıllıca olmuş ben de baya önce uzaklaşmıştım. Icx geleceği daha da parlak olsa da kocaman bir katlama yaptığı için çok yanaşmıyorum onun yerine wanchain ve aion daha sıcak geliyor. Bir de qlc var benim güvendiğim, göz atılabilir.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
ziyaaaaaaaa apexler nerede hani . apex olmayan sepete sepet demem ben Cheesy yoksa sen apex almadın diye mi moon olamıyoruz onu da tam çözemedim Cheesy neyse bro 2019 başında bu sepet 200 k dolar olacak inş Tongue

doğa 15 bine yakın apex var. ama açıkcası uzun hodl düşünmüyorum apex leri uygun yerde flip leyip wan, icx, arasında paylaştırmayı düşünüyorum. belki tadımlık bırakırım 2-3 bin apex senimi kıracam Smiley
member
Activity: 448
Merit: 10
Tırt coin yok ki listede hepsi gelişmesi yükselmesi çok çok yüksek keşke bendede o kadar para olsa bende buna benzer bi sepet yapabilirdim
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
ziyaaaaaaaa apexler nerede hani . apex olmayan sepete sepet demem ben Cheesy yoksa sen apex almadın diye mi moon olamıyoruz onu da tam çözemedim Cheesy neyse bro 2019 başında bu sepet 200 k dolar olacak inş Tongue
member
Activity: 476
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Piyasanın ne durumda olduğu sizin kar zarar tablonuza bakarak tayin edilebiliyor. Ama suanki karla aralıktaki karın nakit değeri aynı olmuyor
full member
Activity: 686
Merit: 101
Bu başlığı uzun zamandır takip ediyorum arkadaşın böyle sepetini kar zarar oranlarına göre yayınlaması ve güncellemesi gayet güzel başkalarının tecrubelerini görmüş oluyoruz.
full member
Activity: 490
Merit: 105
bnb daha çok kazandıracak sepetin genel olarak sağlam coinlerden seçilmiş ama bunların takibi epey zor olsa gerek sağlam takip edersen sürüekli artar karın.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Başlığı uzun zamandır takip ediyorum. Tekrar kar'a geçmiş olmana sevindim. Sepet olarak kendi portföyüme yakın, sadece WAN ilk çıkışından beri çok pahalı bulduğum için almadım. Ekstra olarak NEBLIO ve PIVX de takip ediyorum. Bir de unutmadan INS.
member
Activity: 276
uzun vadeci olmak gercekten kazandırıyor millet ayı ayı diyor ama duyup balıklama zıplayanlar haricinde herkes kazanıyor bi piyasada o yüzden beklemek her zaman en güzeli.
member
Activity: 302
Merit: 12
Sizde de BNB var.Ben de BNB taraftarıyım.Binance bu hızla devam ederse BNB çok daha değerlenecek.Bir borsa kendi coinini neden yerle bir etsin.
jr. member
Activity: 248
Merit: 1
Kar oranın çok iyi hocam dafa fazla kar etmenizi isterim güncel tutarsak kar oranlarınız ve spetleriniz çok güzel olur paylaşım için çok teşekkürler
jr. member
Activity: 224
Merit: 4
1 btc kar bile TL ne kadar değerli. zaman makinem olsa bitcoinleri toplardım. bu gerçek işlemlerden zarar bile etseniz yazmanızda fayda gerçekten var. sebebi parası ile işlem yapıp kaybederek tecrübe kazanan insanlara ışık oluyorsunuz valla.  Cheesy
member
Activity: 406
arkadaşı tebrik etmek lazım nasıl hodl yapılır gosteriyor gercekten sepetin 1 ay once tl bazlı zararı takribi 60 70 milyar cıvarındaydı su anda tl bazında karda yanlıs tahmin etmiyorsam

Sepette zaman zaman değişiklik yapıyor. Karda olduklarından çıkıp yükseliş öngördüklerine giriyor. Tam hodl diyemeyiz yani.
member
Activity: 233
arkadaşı tebrik etmek lazım nasıl hodl yapılır gosteriyor gercekten sepetin 1 ay once tl bazlı zararı takribi 60 70 milyar cıvarındaydı su anda tl bazında karda yanlıs tahmin etmiyorsam
full member
Activity: 398
Merit: 118
Çok güzel bir sepet olmuş tebrik ederim hala uzun vadede kaazandıracak bir sepet olmuş çogu coinide yakından takip ediyorum sepetinizdeki bu boğada dahada çok kar olucaktır
full member
Activity: 1358
Merit: 193
herkese iyi niyetleri için bteşekkür eder bol kazanç dilerim.

merhaba, arkadaşlar maalesef bu ters zamanda alanlardan biride benim

Bnb ve  kucoin denilen boktan birşey aldım en yüksek zamanlarda

bnb 20 dolara geliyor gibi duruyor, geldiğinde çıkmak mantıklı mı ? ocaktan beri acayip etkiledi bu durum

kucoin denilen boktan şey tam 4 kat düştü şu an onun tekrar 20 dolar seviyesine çıkma şansı var mı ? çıkarsa onu anında satacağım.

tavsiye verirseniz sevinirim ne yapmalı sizce ?

zamanında kucoin shares için çok uyardım insanları fakat malesef terste kalan çok oldu. şimdi kcs 20 dolar olabilirde kcs nin 20 dolar olduğu market şartlarında wan, icx, bnb , neo gibi şeyler kaç x yapar onu kestirmek lazım. bu piyasa akıl mantık piyasası değil yarın bir gün balina dalar uçurur kcs yi mümkün ama ben şahsen yatırım yapman.
zaten kucoin borsasının ismide çöplüpe çıktı giren coin, token den hayır gelmiyor.
full member
Activity: 322
Merit: 100
Konu hep takibimde olan bir konu.Sonu sonu bende bir konu açacağım çok hoşuma gitti bu konu.Bir gazla bir gün bende konu açabilirim bilmiyorum söz vermiyorum.
member
Activity: 299
Merit: 11
merhaba, arkadaşlar maalesef bu ters zamanda alanlardan biride benim

Bnb ve  kucoin denilen boktan birşey aldım en yüksek zamanlarda

bnb 20 dolara geliyor gibi duruyor, geldiğinde çıkmak mantıklı mı ? ocaktan beri acayip etkiledi bu durum

kucoin denilen boktan şey tam 4 kat düştü şu an onun tekrar 20 dolar seviyesine çıkma şansı var mı ? çıkarsa onu anında satacağım.

tavsiye verirseniz sevinirim ne yapmalı sizce ?
member
Activity: 364
Bizimle tecrübelerinizi paylaşmanız oldukça güzel olmuş sonuçta bu piyasada uzun süredir yer alıyorsunuz. Benim tavsiyem yatırım yapmadan önce ne kadar güzel tavsiyeler alsak da önce araştırıp sonra yatırım işine koyulmak.
Pages:
Jump to: