Pages:
Author

Topic: 26 Milyon ABD’li Kriptolara Yatırım Yapıyor (Read 628 times)

newbie
Activity: 28
Merit: 0
abd de bile sıkı vergi kontrolü varken adamlar yatırım yapabiliyorlarsa türkiyede vergiden korkulmasına gerek yok demektir
member
Activity: 448
Merit: 10
Sayı biraz abartılmış gibi geldi .Amerika hükümet ile kripto para piyasası arasındaki yasaklar savaşı var ,ayrıca Amerikan hükmetinin kripto paralara karşı olan olumsuz tavrıda net ortada.
jr. member
Activity: 84
Merit: 1
Amerikada kripto para ticareti yasak olmasına rağmen bunu nasıl yapabiliyorlarki. Bunun yanında Y kuşağındaki yüksek oranın kriptoya olan ilgisi güzel bir şey dünya günden güne değişiyor. Y kuşağından sonraki nesilinde bitcoine yöneleceğini düşünüyorum.
member
Activity: 283
26 milyon gerçekten çok büyük bir rakam. amkerikada bu kadar çok yatırımcı olduğunu bilmiyordum. ama yeni nesil teknoloji ile çok ilgili.
newbie
Activity: 98
y kuşağından herşeyi beklerim. Amerikan halkı çok cahildir çoğu teknolojiden falan anlamaz uğraşmaz da ama gençler bambaşka. Sayı bana abartılı gelmedi
member
Activity: 252
artık bitcoin büyük küçük herkesin ilgisini çektiği için herkez bitcoine yöneliyor. %26 demekte baya bir yüksek bir rakama denk gelir hemde genç  nüfus buda ilerde yine abd ekonomik açıdan güçlü demek olur.
member
Activity: 574
Merit: 13
Kim ne derse desin bu işin lokomotifti ABD Rusya ve Çin bu ülkelerden gelecek olumlu haberler bitcoin fiyatını uçurur.
legendary
Activity: 1456
Merit: 1005
her geçen gün kripto para yatırımı yapan, yapmayı düşünen ve pazarla ilgilenen insan sayısı artıyor. İcoların büyük oranda başarılı olması durumunda bu ilgi artarak devam edecek. Amerikalılar yatırımı sever ve yüksek kazanç ilgilerini çekiyor.
member
Activity: 224
2018 yılı sonuna kadar milyonlarca yeni yatırımcı bitcoin, diğer kripto paralar ve ico projelerine yatırım yaparak kripto pazarının sağlıklı büyümesine katkı vererek hepimizin kazançlı günler yaşamasına katkı verecek.
member
Activity: 294
evet bu haber gerçekten olumlu bir haber, bence yakın zamanda çok daha fazla abdli yatırım yapacak kripto paralara, özellikle 100 milyon kadar abd li bekliyorum ben
sr. member
Activity: 562
Merit: 251
ALCEDO
Amerika için 26 milyon sayısını az buldum doğrusu daha fazla olması gerektiğini düşünüyorum, amerikanın çeşitli yasaklama ve kısıtlamalarla aldığı önlemlerin sonucund fena bir rakam değil yinede ama zengin amerikalı kardeşlerimizin buraya akmasını isterim.
member
Activity: 60
bu sayı gün geçtikçe artacaktır bence
member
Activity: 280
daha çok yatırıma ihtiyaç var yoksa bu piyasa gelişmez daha fazla. ilerde tüm evrenin parası olamaz daha çok insana daha çok paraya ihtiyaç var her yerde yayılması lazım.

bu piyasa gelişmez fazla muhabbeti, bütün şeyler icat edildi artık patent alınmaz mantığı ile aynı
member
Activity: 201
The Experience Layer of the Decentralized Internet
daha çok yatırıma ihtiyaç var yoksa bu piyasa gelişmez daha fazla. ilerde tüm evrenin parası olamaz daha çok insana daha çok paraya ihtiyaç var her yerde yayılması lazım.
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
26 milyon abd li demek dünyayı ileride yönetecek insanlar demektir, bu genç nufus, çok eğitimlil ve refahı yüksek bir nüfustur. bu açıdan baktığınızda bitcoin için iyi haber diyebiliriz
full member
Activity: 546
Merit: 100
türkiyede bu sayı ne kadar acaba onu merak etmiyor değilim açıkçası. türkiyedekiler bu kadar boş konuşurken bu sayının fazla olması saman altından su yürüttüklerinin göstergesi olur.
newbie
Activity: 123
Abd nin toplam nufusunu ele alırsak 26 milyon açıkcası az gözüküyor oran babında :/ Ben resmi kayıtlara geçmeyen daha fazla kişi vardır diye tahmin ediyorum şahsen
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Anketlerin güvenilirliği değişebilir ama sayının şişirilmesini geçtim hatta bana az bile geldi çok kısa süreler içinde kripto piyasasına yapılan yatırımların artmaya devam edeceğini düşünüyorum
full member
Activity: 413
Merit: 100
Verilen oranlar bize piyasanın henüz ne kadar küçük olduğunu düşündürmeli, bu piyasaya katılacak yeni yüzdelerin neticesinde nerelere varabileceğimizi iyi hesaplayarak sabretmeliyiz diye düşünüyorum.
newbie
Activity: 98
Türkiye çapında bir araştırma yapılsa %2 yi geçeceğini düşünmüyorum. Amerika gibi bir ülkede %9 az gibi geldi %15 olmasını beklerdim  Undecided
Pages:
Jump to: