Pages:
Author

Topic: 26 Milyon ABD’li Kriptolara Yatırım Yapıyor - page 7. (Read 632 times)

member
Activity: 224
Merit: 10
Her geçen gün kripto para dünyası yatırımcısını arttıyor. ABD'deki sayı da şaşırtıcı değil. İlerleyen günlerde yaşanacak gelişmelerle yatırımcı sayısının daha da artacağını umuyorum.
member
Activity: 588
$CYBERCASH METAVERSE
çok güzel ne kadar yatırımcı o kadar yeşillik demek. alım yapıldıkça piyasaya para geldikçe bizim için güzel şeyler olacak.
newbie
Activity: 280
Merit: 0
    Yatırım yapmak için refah bi hayat sürmek ve birikim yapabilir şartların oluşması gerek bu da süper güç olan amerika da ki yaşam standartları buna elverişli gözüktüğü için 26 milyon insanın yatırım yapması gayet doğaldır
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
bence de bakıldığında rakam çok gerçekçi duruyor. netice de amerika dediğimiz zaman büyük fonları olan ve bu fonları değerlendiren bir çok yatırımcısı olduğunu unutmayalım.
full member
Activity: 252
Merit: 100
Yüzde olarak baktığımızda oran az olsa da kişi sayısı olarak ciddi bir sayı bu. Ama yine de fazla olmasının bir zararı olmaz aksine faydası olur bu nedenle daha da artmasını umuyoruz
full member
Activity: 742
Merit: 140
Anket yanıltıcı gibi duruyor.

Sadece ABD de bu kadar fazla ise diğer ülkeler toplamını düşünürsek ve buna balinaları eklersek bu market hacmi bunun için çok düşük.

Bu coinlere genelde orta direk ve orta üst kısım yatırım yapıyor hali hazırda kenarıda parası olan insanlar.

Daha Rusya, Hindistan, Türkiye, Kore, Çin, Japonya, AB ve Güney Amerika ülkeleri var.

2.6 dır o 26 olsa duramazsın der kaçarım Smiley
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
Sallamasyon oldugu nasıl belli abd de 26 milyonsa kore çin hind rus toplam dünyadaki sayı o zaman 100m bulur ortalama. herkez 1.000$ yatırsa 100 milyar$ para eder. E bunun cok üstünde yatıran var heleki iş adamları ozaman hacim trilyonu geçmesi lazım
member
Activity: 602
Merit: 12
elysian.finance
Amerikalıların refah seviyesi düşünüldüğünde sırf meraktan dolayı girenlerin sayısının bile ben daha çok olmasını beklerdim.
Ekonomik kaygıları hemen hemen bulunmadığı için kripto paralarla ilgilenmek istemiyor olmaları lazım.
member
Activity: 308
Merit: 11
Oldukca gelismis bir devlet icin bence oldukca dusuk bir oran. Bu durumun sebebi de piyasanin bu deger kaybinin yeni gelecek yatirimcilari korkutmasi bence.
newbie
Activity: 238
O nufusa oranla %10nun altinda ama yine de iyi bir oran bence. Ulkemizde de bu oranlara yaklassak daha guzel olur bence. Hep onlar degil benim vatandasimda para kazanmali bu alandan.
member
Activity: 322
Merit: 12
325 milyonun uzerinde nufusu olan bir ulke icin bence az bile. Bitcoin yeterli guveni kazanirsa bu sayi oldukca artacaktir.
member
Activity: 224
Ben abd icin bu sayinin az bile oldugunu dusunmekteyim. Eminim daha fazlasi vardir ya da bu sayi piyasa duzelmeye basladikca artacaktir.
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
Kalabalik bir devlet ve olabilir yani. Insanlar para kazanmanin yolunu biliyor sonucta ve uygulamaktan cekinmiyorlar.
newbie
Activity: 196
ben inanıyorum bu sayılara çünkükalabalık bir ülke amerika ve zenginleri bunu tek kişi üzerinden yürütmüyor olabilir ilerde bir vergi durumuna karşı sayı biraz da böyle artmış olabilir ama piyasa ne kadar popüler bizim için o kadar iyi
full member
Activity: 138
Merit: 102
%8 gayet makul bir oran bunda şaşacak ne var  anlamadım, koca amerika yatırımcı sayısı 26 milyon kişi çok değil bence,  az bile saymışlar..
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Rakamlar bana da astronomik geldi açıkçası. Bu kadar kişinin yatırım yaptığı bir Bitcoin bana göre ekonomi ağında daha çok yer kaplar ve dikkat çekerdi.
legendary
Activity: 950
Merit: 1000
Kripto para ekonomisi ve piyasası geniş, yatırımcısı çok ve Amerikanın %10 a yakın nüfusu bu yatırım kitlesinin içinde olabilir. Sonuçta 500$ ile de 5000$ ile de yapmış olabilir. Rakam gerçeği yansıtmıyor demekte doğru olmaz. Herkes bütçesine göre yatırım yapmıştır. Kaldı ki zaten böyle bir sonuca varmakta kafadan bi rakam sallayalım denilerek verilmemiştir.
sr. member
Activity: 672
Merit: 281
Güney korede bu oran olsaydı inanabilirdim. Fakat ABD de olacağını pek sanmıyorum. Sonuçda bir anket zaten yapıldığı bölgeye veya ekonomik duruma göre değişkenlikler gösterebilir .
newbie
Activity: 153
bu medyanın tabikide abartması her rakama inanmamak gerekiyor.
Bu haberi başlığı yapanlarında kripto dünyasında yatırımları olduğunu unutmamanız gerekiyor.
full member
Activity: 742
Merit: 112
325 milyonluk ülke amerika ve 26 milyon yani %8-9 oranında kriptolara yatırım yapanlar bana gerçekçi geldi. paraya doymuş ülke en azından zenginler bile piyasaya girse üfürür gider. 800 milyar dolar market hacimlerinde paraya geçip de dumplarda alırım kuralını getiren birisi ralliyi de tutturduğunda müthiş şekilde kazancını katlayacaktır.
Pages:
Jump to: