Pages:
Author

Topic: 26 Milyon ABD’li Kriptolara Yatırım Yapıyor - page 5. (Read 633 times)

member
Activity: 336
Merit: 10
Fena bir rakam değil aslında , Amerikan hükümetinin kripto paralara olan tavrı değişir ise bu sayı çok daha fazla rakamlara ulaşır.Amerikan hükümeti her ne kadar kripto paralara sıcak bakmasada vergi alma işini aksatmıyor.
full member
Activity: 854
Merit: 113
binance giris listesine bakarsaniz zaten bir cogunun USA lokasyonlu girdigini gorursunuz. amerikalilar yine paranin kokusu aldilar. bu piyasaya girdiler. turkiyede de bu sayi az degil aslinda.
RTE
full member
Activity: 294
Merit: 103
Bence 100 milyon abd vatandaşı kripto para dünyasına girse epey marketcap artarki işte eski günlere o zaman dönebiliriz veya en kötü hızlandırabiliriz. En azından biraz daha iyi günler yaşarız.
member
Activity: 490
Bugün bir öğretim görevlisiyle alışverişim oldu tamamen başka bir konuda. Sorduğumda oda geride kalmamak için yatırım yaptığını söyledi. Artık az çok herkesin bilgisi var bu konular hakkında. Önemli olan güven ortamının sağlanıp yatırımı 2-3 kişiden birinin dahi yapmasını sağlamak.
sr. member
Activity: 546
Merit: 252
Z kuşağının %9’luk oranda kalmasının sebebi 0-18 yaş grubuna dahil olmaları bence. Yaşları büyüdükçe Z kuşağının kripto psra kullanım oranı Y kuşağından çok çok daha fazla olacaktır. Kripto paraların kullanımının zor olması tercih edilmemesi için bir etken olabilir ancak önümüzdeki süreçte kullanımla ilgili problemler aşılacaktır. Bu oranlar yıllar içerisinde hızlı değişiklik gösterecekler ve kripto para kullanımı yaygınlaşacaktır.
full member
Activity: 350
Merit: 100
ABD genç nufusu o kadar yoğun değil, fakat abd nüfusu 300 milyonu aşan bir ülke bu açıdan baktığınızda ciddi rakamlar oluyor, bir de bunun üstüne, abd nin geliş miş bir ülke olması refah seviyesinin yüksek olması eklenince ortaya bu gibi rakamlar çıkıyor
member
Activity: 182
Merit: 11
yeni girişler yükseliş yaşanmasına sebep oluyor bakalım bu durum bu düşüşte ne kadar etkili olacak ve piyasanın toparlanmasını sağlayacak mı
newbie
Activity: 126
Merit: 0
çok fazla bir rakam değil ABDye göre aslında ama gerçekten güveniyorlarmış onu öğrendik
member
Activity: 201
The Experience Layer of the Decentralized Internet
güzel güzel herkes yatırım yapsın herkes asın da şu piyasa biraz kendine gelir belki o şekilde. daha çok duyuralım daha çok reklam daha çok tanıtım yapalım herkesi meraklandıralım
sr. member
Activity: 266
Merit: 251
Ben rakamların doğruluğuna inanıyorum sonuçta Amerika gerçekten zengin bir ülke ve insanlar bundan dolayı çeşitli yatırım yollarına yönelmiş durumda.. Ödeme yöntemi olarakta çok sık kullanılıyor, genelde bitcoin kabul ediliyor artık bitcoin bir yatırım aracından çok ödeme sistemi haline geldi.
full member
Activity: 210
2018 için en fazla girdinin yaşanacağı yıl iddiası oldukça fazlaydı geçen yıl bu haber de bunu doğrular nitelikte her yeni girdi aslında yeni girdileri tetikliyor
full member
Activity: 462
Merit: 107
Amerikada bu kadar fazla kripto para yatırımcısının çıkmasına açıkcası şaşırdım.Bu rakamları teyit etme şansımız var mı bilmiyorum.Açıkcası bana da bu rakamlarda biraz mübalağa var gibi geliyor. Smiley
hero member
Activity: 644
Merit: 502
ABD vatandaşlarıda doğru yolu buluyor sanırsam . 2021-22 den sonra doların global para olarak kalamayacağı görüsü var . Bu BTC veya ETH olur demiyorum ama ihtimalide var .
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
Bana bu rakam fazla abartılı gibi geldi açıkçası. Eğer gerçekse bu rakam çok şaşırtıcı gerçekten de. Bu kadar insan yatırım yapıyorsa kripto paralara yapılacak bir düzenlemeyi en iyi şekilde ayarlarlar diye düşünüyorum. Yoksa başka bir ülkede yaşanmış bir durum gibi halk şikayetçi olabilir vergilendirmeden.
full member
Activity: 196
Arkadaşlar bence 26 milyon çok büyük bir rakam Amerika nufusunun 13de biri desek bizim ülkemize oranlarsak 6milyon gibi bir rakam yapıyor.Bizim ülkemizde 6milyon kişinin kripto paralarla uğraştığını düşünen var mı Huh
full member
Activity: 546
her gün yeni insanların bu piyasaya girmesi piyasaya para girişi demek ve bu da değerlerin artması demek, daha da yeni para girşi olacaktır bu piyasanın durması söz konusu olmaz bile bence.
newbie
Activity: 126
Merit: 0
Bi de şöyle düşünmek lazım en azından çiftlik banktan güvenlidir
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Amerikada bulunan nufus'u düşününce hala yeterli değil ama son bir yılda bitcoin ve kripto paraların yaygınlaşma hızı gerçekten hayret verici düzeyde.Bundan dolayı ilerleyen zamanlar için bu rakamlar gerçekten insanlara umut veriyor.
member
Activity: 294
Merit: 11
bu rakamın daha da artacağını düşünüyorum ben ne de olsa piyasanın popülerliği gün geçtikçe artıyor, ve insanların bu piyasada var olma isteği de gün geçtikçe çoğalıyor.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
Yavaş yavaş bu sayılar daha da artacaktır diye düşünüyorum.Abd'nin nufusunun 320 milyon kişinin üzerinde olduğunu düşünürsek bana göre 26 milyon kişi çok yüksek bir rakam değil.Kripto paralar hala ulaşabilecekleri maximum seviyeye ulaşmadı.
Pages:
Jump to: