Pages:
Author

Topic: 50 Cent yanlışlıkla Bitcoin milyoneri oldu (Read 602 times)

member
Activity: 112
Merit: 10
February 20, 2018, 03:12:40 PM
50 Cent'in 1 milyar dolar serveti var olduğu söyleniyor. Yanlışlıkla Bitcoin milyoneri olduğunu sanmıyorum. Bilinçli bir şekilde Bitcoin'e yatırım yaptığını ve servetine servet kattığına eminim.
full member
Activity: 252
Merit: 100
50 cent hala farkina varamamis olabilir bu durumun.Adam maddi anlamda zaten cok zengin oldugu icin unutabilmis bizde olsa unabilir miyiz? Smiley
hero member
Activity: 756
Merit: 505
kenara atıp unuttum diye düşünmek derken bunu kast etmemiştik Smiley ekstra bir sevinmiş midir bilmiyorum ama para parayı çekiyor diye ben buna derim, unutmak bile para kazandırıyor adamlara:)
member
Activity: 196
One Token to Move Anything Anywhere
8 milyon dolar benim için çok fazla Cheesy şahsen şöyle 2 milyon dolarcık param olsa hayallerimi yapmaya çalışırdım ve en önemlisi bir işte çalışmazdım her saatimi her dakikamı ailemle geçirmek isterdim.
newbie
Activity: 32
Merit: 0
adam hayattaki tüm şansını burada harcadı galiba Cheesy arda kural gibi batıyorken geri nerelere geldi
newbie
Activity: 154
50 centi ne güzel bir yanlışlık yapmış öyle, bende çok yanlışlık yapıyorum ama sonun da zengin olamıyorum Smiley 50 centi kim bu işe yönlendirdiyse ona da birazcık bir şeyler versin onun sayesinde zengin olmuş.
member
Activity: 322
Merit: 15
Yanlislikla ya da planli adam sonucta su an servetine servet katmis durumda tabi dogruysa.
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
Bende dogruluguna inanmiyorum acikcasi. Reklam amacli yapilmis olabilir. Ya da yanlislikla degil akillica bir sekilde yapilmis dogru bir hamleyle olabilir yoksa kimse o donemde bitcoinle odeme kabul etmezdi bence. Ya birseylerin farkinda ya bir destek aldi ya da reklam amacli bir yalan.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
50 Cent de o kadar ballıymış ki gerçekten de.Millet özenerek yatırım için doğru zamanı kolluyor bir türlü istediğini alamayabiliyor.Adam haberi olmadan servetine servet katmış.
member
Activity: 532
Merit: 18
Adamlar zaten zengindi paralarına para kattılar ama ben bu haberin doğruluğuna çok inanmıyorum 50 cent biraz da reklam amaçlı unuttuk v.s demiş olabilir diye düşünüyorum. Smiley
member
Activity: 224
Merit: 12
50 cent zaten ciddi bir birikimi vardır unutulan Bitcoin sayesinde servetine servet kattı diyebiliriz. Kıştan kalma montunu giydiğinde cebinden para çıkmasındaki mutluluğu bende bilirim Smiley
newbie
Activity: 126
Yanlışlıkla Zengin daha zengin olurken neden biz doğrulukla ulaşamıyoruz anlamıyorum anlamak mümkün değil
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
birgünde benim bitcoin adresime 10 btc gelecek yanlışlıkla hissediyorum Cheesy Roll Eyes
newbie
Activity: 196
Adam kedi gibi 9 canlı ve hep 4 ayak üzerine düşüyor. Daha önce de batıp çıkmıştı.
newbie
Activity: 39
bu adam akıllı adam yanlışlıkla olmamıştır. Wink
newbie
Activity: 280
    Geleceği görerek yatırım yapmış adam zamanında 50 cent 1 numara 😁
full member
Activity: 238
Merit: 105
50 cent böyle ilginç haberlerle hep piyasaya çıkıyor. Geçen yıllarda da batmış ve oraya giderken taktığı casio saati bile olay olmuştu. Belkide borçlarına karşılık alabilecekleri BTC var ancak devlet sistemi tanımadığı için alamıyor.
member
Activity: 275
Merit: 11
güzel bir hamle yapmış aslında zamanında iyi yatırımcı olur bu adamdan Cheesy
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
vay aq. uğraşmayan adam bile zengin oldu. biz hala zengin olamadık. nasıl iş bu anlamadım.
member
Activity: 224
Para parayı çeker diye boşa dememişler ama bunu fırsata çeviremiyor ne yazik ki herkes ama 50cent işin pek bilincinde değilmiş galiba biraz da şansı yaver gitmiş diyelim
Pages:
Jump to: