Pages:
Author

Topic: 50 Cent yanlışlıkla Bitcoin milyoneri oldu - page 2. (Read 602 times)

member
Activity: 308
Merit: 10
geleceği görmek bu olsa gerek.50 Cent bitcoinin geleceğini görmüş satış alternatifine btc yide ekleyerek çok doğru bir iş yapmış. O gün çok fazla değeri olmayan btcleri şimdi milyon dolar ediyor. Paradan da para kazanmış.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
adam zaten zengin geldikçe geliyor adama
newbie
Activity: 126
İlginç bir anı olacaktır 50 cent için. İleride keyifle anlatacaktır torunlarına. Müzik albümü satışını bitcoinle yaptıran kişiye de teşekkür etmeli böyle bir satış yaptırdığı için.
jr. member
Activity: 98
Merit: 1
adam zaten parayı satırla doğruyor daha ne milyoner olcak Smiley
full member
Activity: 344
Merit: 100
Habere çok güldüm. 50 Cent zaten çok zengin bir adam. Bitcoin milyoneri olması onun için fazla bir şey ifade etmez, belki bir konserde kripto para ödenmesi
teklif edilmiştir o da kabul etmiştir.
sr. member
Activity: 574
Merit: 252
Bana gerçekçi bir haber gibi gelmiyor nedense. Moda oldu bu aralar zaten canı sıkılan bitcoinle beraber kendini haber yapıyor. Eğer gerçekse para parayı çekiyor her zamanki gibi. Bize de çene yormaktan fazlası düşmüyor.
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
50 cent gelen o bitcoini kenara atmış unutmuş , yıllar sonra bitcoinin yükselmesi ile ciddi bir gelir elde etmiş oldu . 50 cent istemeden de olsa hodl kaymağını yemiş . Tabiki bu arada herşey nasip kısmet.
member
Activity: 322
Merit: 12
Kenarda bitcoin unutmayi gec montumun cebinde para bile unutamiyorum. Para dedigin unutulur mu ya
member
Activity: 378
böyle bir olayı yaşasam şu an sevinçten inme fala niner sanırım Cheesy aklını kullanmış zamanında
member
Activity: 196
Hiç bi yerde ki parayı unutacak kadar zengin olmadım Smiley Adamın halini şuan düşünemiyorum. Unuttuğu para ile zengin oldu daha ne diyelim. Benım hergün aklımda hiç çıkmıyor Smiley
member
Activity: 266
Zamanında bende bitcoin alıp kenara atsaydım ve onu 2 yıl unut saydım şimdi benim de haberimi yaparlardı herhalde. 50 centtinde kısmeti varmış oda ayrı bir mevzu tabi.
newbie
Activity: 210
para parayı çeker mi deseem, para ihtiyacı olmayanı sever mi deseem ya da küfür mü etsem bilemedim Grin
member
Activity: 224
Belki bigun bizimde unuttugumuz birsey deger kazanir ve umarim bu ben daha da yaslanmadan olur.
jr. member
Activity: 252
Merit: 3
Kenarda unuttugun birsey birgun cok para edecek. Sans artik ne denir ki baska. Adamin haberi bile yok elindeki bitcoinden.
newbie
Activity: 210
adamlardaki sansa bak ya sen yanlışlıkla yap sonra parayı vur ne güzel valla  söyle bizede bir şans vursa e güzel olurdu.Smiley)  mısırdaki dedemizden miraz kalsa bitcoin olarak   Grin Grin
newbie
Activity: 98
50 Cent bitcoin'den para kazandıysa bitcoin'l2 ilgili şarkı yazsın bence  Grin
member
Activity: 196
Merit: 12
Boş yere dememişler para parayı çekiyor diye bi benim başıma böyle yanlışlıklar gelmiyor benim başıma gelse gelse yanlışlıkla yada gerçekte olan borçlar gün yüzüne çıkıyor
member
Activity: 308
Bitcoini ilk duyduğumda bende alsaydım ve ardından aldığım bitcoinlerimi bir kenarda unut saydım. şimdi bende bitcoin zengini olmuştum. 50 centinki tamamen şans olmuş. kısmetli adammış.
hero member
Activity: 938
Merit: 501
50 Cent'in Bitcoin seçeneğinden habersiz olduğunu düşünmüyorum, cüzdan kendisine ait olmalı neticede, yoğundur uzun süre cüzdana bakmayı ihmal etmiş olabilir, Bitcoin geçen sene çok ünlenince de aklına gelmiştir, durum böyleyse gayet iyi etmiş.
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
50 Cent mutlaka yatırım danışmanından öneri almıştır ve konser karşılığında Bitcoin ödemesini kabul etmiştir. Ünlü kişilerin yatırım danışmanlığı hizmetleri aldığını hepimiz biliyoruz.
Pages:
Jump to: