Pages:
Author

Topic: 50 Cent yanlışlıkla Bitcoin milyoneri oldu - page 3. (Read 602 times)

member
Activity: 448
Merit: 12
Belki de Bitcoin ödeme seçeneği konulurken kendisinin haberi bile yoktu. O değil bu işi gerçekleştiren menajer de olayı unutmuş olacak ki ancak gün yüzüne çıkmış, gerçekten garip  Cheesy
full member
Activity: 616
Merit: 118
eskiden bir albümünü bitcoin üzerinden satıyordu büyük ihtimalle oradan gelen parayı unuttu Cheesy
member
Activity: 186
Merit: 10
Vay arkadaş olaya bak işin üzücü yanı bunu yaşayan kişinin zaten milyoner olması bari gariban birine böyle bir şey denk gelseydi daha güzel olurdu.
full member
Activity: 476
Merit: 100
Anlaşılan o ki 50 cent de bitcoine çok fazla güvenmiyormuş. Satış seçeneklerine btc koymuş ama hiç takip etmemiş. Taki btc değerle nene kadar ondan sonrası tamamen kısmetliymiş. Btc çok düşükken de satıp btc lerini elinden çıkartabilir idi.
member
Activity: 238
Bir yerden gelip unutmuş olacağına ben de pek inanamadım nedense. Zamanında kendi parasıyla almıştır diye düşünüyorum. Gelen bitcoini unutan şifreleri yüz kere unutur kaybeder diye düşünüyorum
member
Activity: 322
Merit: 14
Bir kaç kez karşılaştığım zamanında bitcoin alıp unutan gündeme gelince aaa bende almıştım. Ulan neydi bu bilgiler ? vb aşamalardan sonra iyi para kazanan insanlarin haberleri gibi bu da . Ayrıca hepimiz demisizdir " ben bunu duyduğumda bitcoin 5dolardi ah ulan 1000tl lik alacaktım şimdi ne zengindim deli gibi param vardı. " Buda bizim sansizligimiz diyelim içimiz rahatlasin
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
50 Cent'teki şans da iyiymiş valla.Adamın Bitcoin hakkında doğru düzgün bir haberi bile olmadan bir anda inanılmaz kara geçmiş.Darısı bizim gibilerin de başına ama en güzeli gerçekten de zamanında Bitcoin almakmış.Şimdiye çok güzel kar edilirmiş.
newbie
Activity: 196
Merit: 0
Keske unutmus olaydik bizde kosede uc bes smdi hic sikintisiz milyoner olmasak da iyi kotu gecinir giderdik.
member
Activity: 518
Merit: 13
güzel bir olay ya eskiden farketmiş olsaydım bu duyguyu yaşama şansım yükselirdi fakat şu an öyle bir şansım kalmadı maalesef  Undecided
sr. member
Merit: 251
Yanlışlıkla milyoner olan adam zaten dünyaca ünlü şarkıcı ve serveti muazzam boyutlarda. Konser için Bitcoin alarak akıllılık yapmış. Beklesin dahada katlanacak. 50 Cent yatırım tavsiyesi almış anlaşılan. 
member
Activity: 268
Merit: 12
para parayı çekiyor derler ya al işte buda örneği. adam dibe vurdu iflas etti vs gibi haberlerle gündemdeyken birden bitcoin zengini oluyor. bu kadar ünlü biri bile bitcoin ile gündeme geliyor. bu bile bitcoinin büyüklüğünün göstergesi.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Vay be! Zengin ve ünlü insanların yanlışlıkları bile bir başka oluyor arkadaş Smiley Benim anlamadığım, bunca zaman neden hiç bakmamış gelirlerine. İnsan bir merak eder, ihtiyacı falan olur yani.
Ben de 1 BTC'mi unutsam da birkaç sene sonra bulsam ne güzel olurdu. Ama yok gözüm hep borsalardaki fiyatlarda Cheesy
full member
CAT.EX Exchange
Albüm sattığı zamandada pahalıymış bu para fifty cent için çok fazla önemli değildir muhtemelen ama farkına varınca sevinmiştir Smiley Bitcoine bir diss gelebilir 50 cent'ten
member
Activity: 1022
Adam Bitcoin ile alakası yokken Bitcoin milyoneri oluyor vay arkadaş baya şanslıymış valla.Millet yatırım yaparken kaç kere düşünüyor doğru zamanı bulmak için.  Grin
member
Activity: 546
Bende küçük bir miktar bulmuştum sevinmiştim Smiley Bunu bulmak için böyle godaman olmak lazım orası ayrı Smiley
sr. member
Merit: 251
Dünyaca ünlü sanatçılarımızda bir an evvel albümlerinin sözleşmelerine Bitcoin ve kripto paralarla satın alınması için ödeme seçenekleri eklemeliler diyorum, yaşlılık zamanı lazım olur.
full member
Activity: 224
Arkadaşların birçoğu bu durumu şans olarak yorumlamış. Ben şans olarak bakmıyorum, işin öyle tesadüfi olarak geliştiği inancı içinde de değilim. 50 Cent'in satışlarından sorumlu menajeri kimse tebrik ederim. Adamlar 2014 yılında belki daha 4-5 milyon Bitcoin kullanıcısı varken Bitcoin ile satış yapmışlar. Şimdi ise Bitcoin'in getirdiği kârla zenginliklerine zenginlik katmışlar. Sene 2018 oldu ben daha herhangi bir Türk müzisyenin böyle bir atılımı olduğunu duymadım. Bence artık herkes ucundan kıyısından bu piyasaya giriş yapmalı.
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
Şöyle şanslar bizde olsa,ne olurki bizede bir yerden gülse neyse ne diyelim adama helal olsun (:
newbie
Activity: 196
Merit: 0
Bitcoin milyoneri olmak çoğu kişide şansına oluyor belki albüm çıktığı zaman bir kişi bunu da ekle reklam olur veya bu da kazanç sagliyabilir diyerek kabul etmiş olabilir . Bu sayede sattığı az miktarda albüm ile iyi kâr etti . Belki de tatmiyla şans eseri olan bir olay bir çok insanda olduğu gibi
jr. member
Activity: 126
Merit: 2
Bu böyle bir şeydir işte. Zamanında güvenip satın almış ve sonradan popüler olduğu zaman aklına gelmesi bence çok güzel. Adam en azından alayım belli mi olur dedikleri gibi olursa fena olmaz demiş. İyi de demiş. Şuan başlayacak yatırımcılar içinse şunu diyebilirim. Bundan 10 yıl sonra beklenilenler neden olmasın. Haydi durma sende gel Smiley
Pages:
Jump to: