Pages:
Author

Topic: 50 Cent yanlışlıkla Bitcoin milyoneri oldu - page 4. (Read 602 times)

hero member
Activity: 756
Merit: 541
-
full member
Activity: 742
Merit: 140

Aklıma direkt bu geldi Grin
full member
Activity: 252
Merit: 105
Gündemden düşen ünlüler son zamanlarda birer birer adlarının yanına Bitcoin ekleyerek tekrar gündem oluşturma peşinde, eee kolay değil dünyanın en ünlüsü artık Bitcoin.
newbie
Activity: 70
Merit: 0
Bu adam daha once piyangodanda para almisti. Bal mi sans mi neyse artik birsey var yani..
sr. member
Activity: 364
Merit: 250
Bir zamanlar her frekansta çalardı, her müzik kanalında görüp her yerde adı geçerdi. O dönemki şarkılarına aşina olmayan yoktur herhalde, adam ne kadar öngörülü olacak ki zamanında btc ile ödeme almış.
jr. member
Activity: 98
Merit: 2
zenginin malı züürdün çenesi hesabı olmuş biraz.
newbie
Activity: 126
Kime niyet kime kısmet para parayı çeker şeriklerinin tam anlamıyla örneği bu olsa gerek herhalde
jr. member
Activity: 364
Merit: 1
Adam zaten milyonlarla oynuyor buda ona extra piyango olmuş, 50 centin bu umrunda bile değildir. Haber değeri olarak BTC için güzel bir reklam haberi.
newbie
Activity: 126
Zatne anlamıyorum bu tarz şanslar niye hep zenginleri bulur gelip de bi garibanı bulmaz
Şans deyip geçmek lazım herhalde
full member
Activity: 286
Merit: 100
Gündeme gelmek için son zamanlarda kendinden söz ettiren bitcoini kendi reklamı için kullanıyorlar. Tamamıyla zartos haber. Daha pek çok ünlünün Bitcoinle ilgili haberini duyacağız.
sr. member
Activity: 518
Adamların her taraftan bir gelir kaynağı olunca böyle kenarda unutulabiliyor demek ki. Bir açıdan unutması çok iyi olmuş eğer sırf reklam amaçlı böyle bir söylenti çıkmadıysa 8 milyon dolar güzel sürpriz.
member
Activity: 546
Merit: 10
100 kişiye sorsak en çok bildiği ya da adını duyduğu kripto paranın bitcoin olacağını söyleyecektir. Ethereum, ripple yavaştan haber sitelerinde gazlanmaya devam ediyor. Bitcoin kadar bu iki coini gazlasalar belki bunlar da tanınacak ve daha hızlı yükselecekti. Bitcoinin yükselişini öngören 50 centi tebrik ederim. rapi sevmem ama sonuçta karlı bir yatırım olmuş  Smiley
jr. member
Activity: 90
Merit: 2
Konserden Bitcoin ile ödeme alıp beklemiş, 50 Cent tam hodl yatırımcısı çıktı.  Asparagas bir haber daha. Ünlü birinin ismini kullanarak ilgi toplama piar çalışması. Adamın paraya ihtiyacı yok.

Bana da pek inandırıcı gelmiyor çünkü adamın paraya ihtiyacı yok serveti çok fazla.Bitcoin'deki düşüşü toparlamak için yapılan reklam çalışmalarından biri olabilir dediğin gibi.Ama yine de reklam reklamdır faydası olacağını düşünüyorum gayet basit haber olsa da.
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
Bu adamı köylü gibi elli cent diye okuyan bir ben mi varim acaba  Grin bana göre bu bir reklam çalismasi, Bitcoin'le isi olacagini zannetmiyorum.
newbie
Activity: 6
Tamamen kolpa bir haber bu!
full member
Activity: 336
Asparagasta olsa hoşuma gitti. Zaten zengin insanların hepsi BTC alım satımı yapıyor. Özel danışmanlık firmaları portföylerini yönetiyor. BTC ödemeli konser haberlerini göreceğiz.
sr. member
Activity: 434
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
%100 yalan haber . Btc reklamını yapmak için uydurulmuş bir haber daha .
full member
Activity: 721
Forklar da var sadece btc olarak bakmamak lazım bir arkadaş yayınlamış twitter da 2 milyon dolar civarıda fork coinlerden gelmiş olması lazım. Nerden baksan deli para Cheesy
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
2014 yılında bu ne güzel bir öngörüymüş sözleşmeyi hazırlayanada bravo demek lazım, 50 Cent güzelce harcasın artık diyecem ama Bitcoin bu harcanır mı.
member
Activity: 378
Merit: 10
yanlışlıkla ya da bilerek, bir şekilde ben de milyoner olsam da artık hayallerime kavuşsam valla gelsin artık o günler Cheesy
Pages:
Jump to: