Pages:
Author

Topic: 6ay içinde 10x 20x yapabilecek ALTcoinler - page 14. (Read 55852 times)

legendary
Activity: 2128
Merit: 1143
cryptopia'da 1-2 satoshilik shitcoinler var, pumpla birlikte 10x yapmaları muhtemeldir ya da batarlar Smiley ufak ufak yatırım yapılabilir riski göze alarak, batarsa da 1-2 tanesi batar ki pek delist olduğunu görmedim bu sitede ayrıca kalan sağlardan edilen karla olası zarar kapatılır.
full member
Activity: 350
Merit: 100
Ethereum pos sisremine gecmeden önce 3k bandını zorlayabilir ortalama 5x daha potansiyeli var bence. Elime geçen tüm coinleri ethereuma çeviriyorum
member
Activity: 280
Merit: 10
yukarılarda helbiz yazmışlar ama ben öyle düşünmüyorum yani helbizde bu tip bir yükseliş imkansıza yakın bana sorarsanız.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Uzun süredir token ya da coin konusunda ayrım yapmıyorum ki bence herkes işine geleni alsın ben sadece şunu bilir şunu söylerim binance a girdiyse yolunu bulur o
full member
Activity: 406
Merit: 158
Boğa geldiğinde çoğu çöp coin bile çarpı beş on yapacaktır, bir ay öncesinde fiyatlar tam dipteydi en iyi alım zamanı o zamandı ama yine de çok geç kalınmış sayılmaz, düşük hacimli borsalardan şuan güzel bir sepet oluşturulsa eminim ki bir altı ay sonrasına çok güzel sürprizler yapabilir. Ama bu işte kilit nokta alınan mallara hiç dokunulmayacak, sabır edilip beklenirse illaki birşeyler olacaktır.
15 gündür boğanın başındayız girdik diyebiliriz, düşüşler durdu ufak tefek büyük sıçramalar olmaya başladı, pump grupları bikaç dakikada x2 ler yaptırmaya da başladı 2 gün önceki oaxa yaptıkları gibi, daha da artıcaktır diye düşünüyorum önümüzdeki günlerde bunlar.
member
Activity: 392
Merit: 11
Benim helbiz deme sebebim borsalara girince aşırı düşmüş olması. 10 kat düşmüş ico fiyatına göre, tekrar ico fiyatına gelmeyecek olsa bile şu anki fiyattan ikiye katlayacağını düşünüyorum. Elimde sadece airdroptan gelenler var yatırımcısı değilim.
newbie
Activity: 31
Merit: 0
OP Coin son zamanlarda ki gözdem.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
lun, wpr, ins, wan bu senenin coinleri cıkarsa en yüksek bunlar cıkar.
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
helbiz 10x en azından yapacak. beyin hep iyimser, kazançlı tarafı görmek ister. kim kaybedeceğini hayal eder ki. aklımızdaki olan ne bitcoin artık gerilemesini tamamladı ve artık kazanç zamanı pump rallileri (!) bitcoin estiğinde o istemediğimiz yöne birakın 2 kat kazanmayı eldeki para erimeye başlar.
buradaki coin önerilerini değerlendirmek size kalmış. nereden çıkacağınıza da doğru karar verin.
full member
Activity: 294
Merit: 101
Ben Zclassicin 6 ay içinde tekrar eski fiyatlara yani 200 dolarlara geri döneceğini düşünüyorum dönmesse problem değil ama dönersede yine bir çok insanı zengin edeceği kesin.
newbie
Activity: 252
benim sepetimde 10x yapacak coinler komado moneta srn dgb ve strayt bunlardan büyük yükseliş bekliyorum hem projesi bakımından guzel coinler hemde bunlardan yükseliş bekliyorum
full member
Activity: 322
Merit: 102
10x - 20x biraz fazla olur belki ama 5x yada 6x yapabileceğini düşündüğüm INS var.
member
Activity: 210
öyle 5x -10x i kolayca yapacağını sanmıyorum çünkü kolay meseleler değil bunlar, şu anda tokenın fiyatı belli, haber maber olmadan çakıldı aşağı resmen
full member
Activity: 364
Merit: 114
The revolutionary trading ecosystem
Arkadaş unify bir kere çok fazla kazanç sağlamadı daha. Çünkü unify asıl değerine daha ulaşmadı, asıl değerinin çok çok gerilerinde. 10x yapması değerine kavuştuğu anlamına gelmez. Diğer coinler hakkında bir bilgim yok. Yahu ethereumgold nedir ya??? Ben böyle rezil bir site görmedim, scam kokmuyor bildiğin bas bas bağıyor arkana bakmadan kaç! diye. Almayı düşünen varsa uzak dursun %100 yatırılmaması gereken tavsiyedir!
member
Activity: 294
World’s First Decentralized ICO Platform
Boğa geldiğinde çoğu çöp coin bile çarpı beş on yapacaktır, bir ay öncesinde fiyatlar tam dipteydi en iyi alım zamanı o zamandı ama yine de çok geç kalınmış sayılmaz, düşük hacimli borsalardan şuan güzel bir sepet oluşturulsa eminim ki bir altı ay sonrasına çok güzel sürprizler yapabilir. Ama bu işte kilit nokta alınan mallara hiç dokunulmayacak, sabır edilip beklenirse illaki birşeyler olacaktır.
full member
Activity: 630
Merit: 102
10x 20x yapcak coine projeye denk gelsek keşke de sermayeyi büyütebilsek be hocam  Smiley ben INS'den çok umutluyum. Ha belki 10-20x değil hedefim ama en azından 5x bekliyorum.
member
Activity: 392
Merit: 11
Helbizin fiyatı çok düştü. 3-5 ay içinde 5-10x yapacağını düşünüyorum.
full member
Activity: 756
Merit: 104
WPR için kucoin haberleri var galiba ankette de önde gidiyor. Ne akdar farkeder bilmiyorum ancak yinede olumlu bir haber bu alttan alabilenler için biraz daha hodl da değebilir.
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Tel coin ne durumda? Bir değerlendirme yapılabilir. Hacim olarak çok buyumuş coinlerden 10x falan beklemek pek mantıklı değil. ICO lara yönelmek gerkiyor diye düşünüyorum.
newbie
Activity: 12
Holo Token.

ICO'su 2 gun once tamamlanmasina ragmen suan IDEX'te 7x yapti bile.
Pages:
Jump to: