Pages:
Author

Topic: Altcoinlerde cüzdan takibi için HARİKA telegram botları! - page 2. (Read 1582 times)

member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
Ben ethereum botunu kullaniyorum harika gerçekten. Tüm coinlerin şeceresini döküyor resmen. Tavsiye ederim
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Adam harbiden forumda ki en faydalı kişilerden birisi botlar süper çalışıyor. Paylaşım 10 numara 5 yıldız. Bol kazançlar dilerim .
member
Activity: 350
Merit: 10
CAT.EX Exchange
ne altcoin kaldı ne btc kasımda başlayan büyük düşüş kimsenin elinde birşey koymadı ne varsa aldı gitti ne yazık ki yeni yılda bir hareketlenme olacak mı diye umut içinde bekliyoruz bakalım
member
Activity: 420
Merit: 11
DAO Maker
  Gerçekten çok sağlam bir yazı olmuş. Ciddi ihtiyaç oluyor özellikle BTT de biten ve cüzdana gelenleri takip etmek ciddi sıkıntıydı. Botlar önemli bir sıkıntıyı giderecek gibi görünüyor.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Harika bir paylaşım olmuş .. Bilen varsa başka gruplara habersiz eklenmeyi bilen varsa yorum yapabilir mi. 10 gruba kendim katıldım herhalde 60-70 hesaba başkaları tarafından eklenmişim.
Telegramda Haberimiz Olmadan Gruplara Eklemeyi Engelleme
https://bitcointalksearch.org/topic/telegramda-haberimiz-olmadan-gruplara-eklemeyi-engelleme-3363406
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Harika bir paylaşım olmuş .. Bilen varsa başka gruplara habersiz eklenmeyi bilen varsa yorum yapabilir mi. 10 gruba kendim katıldım herhalde 60-70 hesaba başkaları tarafından eklenmişim.
legendary
Konuyu bir güncelleyelim arkadaşlar. Bu botları görmeyenler için görmelerini sağlamak lazım. Herkesin çok işine yarayacak harika bot'lar gerçekten.
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
Ben eth token botunu kullanıyorum genel olarak memnunum ama çok fazla bakım oluyor ve biraz yavaş. Diğerlerini yeni gördüm teşekkürler bilgi için.
legendary
Konuya bi up atalım, daha fazla kişiye ulaşsın.
Özellikle eth bot efsane. Ne geldi ne gitti anında haber veriyor canavar gibi çalışıyor.

Dostum paylaşımın için öncelikle teşekkür ederim. Ben kurdum denedim yalnız bu 2 tane cüzdan sınırlaması kötü olmuş; ama bu bize kendi botumuzu yapmak için de bir fikir verdi.
Telegram botu yapma konusunda teknik bilginiz varsa başka coinler için bot yapmak güzel olur. Tavsiye ederim ileride gelir bile getirebilir.
full member
Activity: 616
Merit: 100
Konuya bi up atalım, daha fazla kişiye ulaşsın.
Özellikle eth bot efsane. Ne geldi ne gitti anında haber veriyor canavar gibi çalışıyor.

Dostum paylaşımın için öncelikle teşekkür ederim. Ben kurdum denedim yalnız bu 2 tane cüzdan sınırlaması kötü olmuş; ama bu bize kendi botumuzu yapmak için de bir fikir verdi.
legendary
ETH ve NEO için telegrama ekledim botları ilk ikiyede sabitledim bunları deneme yaptım borsadan kendime token ve ether gönderdiğimde işlem tamamlandığı gibi bildirimler geldi teşekkürler phi
Sabitlemeye gerek yok yer kaplamasın orada boşuna Smiley Cüzdanda değişiklik olunca zaten bildiriyorlar. Bildirimlerini kapatmayın yeter Smiley
member
Activity: 448
ETH ve NEO için telegrama ekledim botları ilk ikiyede sabitledim bunları deneme yaptım borsadan kendime token ve ether gönderdiğimde işlem tamamlandığı gibi bildirimler geldi teşekkürler phi
jr. member
Activity: 154
Merit: 8
Eth token explorer gerçekten harika bu bot PHI1618 hocam yeni gelen bir tokeni bikdiriyor değerlerini gösteriyor ayrıca hangi token hangi borsada listeleniyor hepsi var açılcası ben bu botu kullanıyorum.
member
Activity: 546
İlk sıradaki Eth Token Explorer'ı uzun zamandır kullanıyorum ama yine de telegram açık bırakmadığım için aslında oradan takip etmiyorum. Fakat uygulama güzel düşünülmüş. Liste için teşekkürler waves olanı bilmiyordum.
member
Activity: 518
Artık botlar çoğu şeyi hallediyor. Ethereum wallet botu herkesin ihtiyacı olan bir bot. Bu sayede habire cüzdana bakmaya gerek kalmayacak.
legendary
Ethereum botunu ekledim telegram hesabıma. Böyle bir şeye ihtiyacım vardı tamda her gün ethplorer açmak zor geliyordu
Ben bu bot sayesinde aylardır doğru düzgün ethplorer açmıyorum, her işi görüyor canavar gibi bot. Yeni geleni haber ediyor. Gideni haber ediyor. Total bakiyeyi gösteriyor dolar bazında. Harika cidden.
full member
Activity: 630
Merit: 102
Ethereum botunu ekledim telegram hesabıma. Böyle bir şeye ihtiyacım vardı tamda her gün ethplorer açmak zor geliyordu
jr. member
Activity: 144
Merit: 1
telegramda birde yeni çıkan coinler için bir bot vardı adresi unuttum bilen paylaşırsa sevinirim. şimdiden teşekkürler.
member
Activity: 448
Sizin botlarınız için söylemiyorum ama Telegram botları ile yakın zamanda bir şeyler duydum , chat kanallarında ki yazışmaları okuyabiliyorlarmış falan. Yani bu konuda da bilinçli olmak gerekiyor.
legendary
İşinize yaradıysa ne mutlu bana. Güle güle kullanın.

Bu tarz yeni botlar buldukça güncelleyeceğim. Bitcoin için böyle bi bot yapılmamış mesela çok ilginç. Diğer temel coinler için de yapılabilir.
Pages:
Jump to: