Pages:
Author

Topic: Altcoinlerde cüzdan takibi için HARİKA telegram botları! - page 3. (Read 1582 times)

full member
Activity: 1120
Merit: 200
Turkish Translator
Vallahi şu ETH telegram botu çok işime yaradı teşekkür ederim
full member
Activity: 518
Merit: 100
Hocam botlar guzel calısıyor waves neo ıle ılgım olmadıgı ıcın. eth bazlı olan da guzell sonuclar verıyor emegıne saglık ok.
jr. member
Activity: 238
Merit: 2
Paylaşım güzel olmuş hocam eline emeğine sağlık. Yararlı başlık olmuş tebrik ederim. Bir iki tanesini denedim çalışıyor.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
TurtleNodeBot eklendi arkadaşlar.
member
Activity: 168
Merit: 10
Teşekkür ederim güzel bir yazı olmuş benim gibi bilmeyen arkadaşlar mutlaka faydalanacaklardır. Böyle yazılar çoğalır umarım hoş süprizler bekliyorum.
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
Eline sağlık hocam başlıklarının hepsi birbirinden faydalı, burda da yine ihtiyacımız olan bişeyden bahsetmişsiniz illa herkesin bu tarz bişeye ihtiyacı oluyor, bazen cüzdana bounty vesaire geliyor haberimiz bile olmuyor o yönden özellikle iyi olucaktır kullanmak.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Forumda en güzel ve faydalı konular bu arkadaştan çıkıyor sanırım.Herşey için Teşekkürler hocam bu botlar benim çok işime yarayacaklar açıkçası Smiley
hero member
Activity: 756
Merit: 505
Yararlı bir paylaşım emeğiniz için teşekkürler uzun zamandır ETH için olanını kullanıyordum da Neo ve Waves için de olduğunu bilmiyordum gerçekten telegram botları yeri geldiğinde çok işe yarıyorlar
member
Activity: 588
Merit: 22
Telegram botlaı beni her ne kadar rahatsız etse de bu botlar işimize yarar. Güzel bir paylaşım olmuş teşekkür ederim. Özellikle her Erc 20 botu benim için çok kullanışlı olur,haberdar oluruz hemen.
legendary
3.ayda açılmış başlık ama daha yeni gördüm ben bunu çok güzel olmuş ekledim botu hemen telegramıma çalışsın böyle etherscan kontrol etmekten bıkmıştım gelen giden en azından belli olur cüzdana teşekkürler tekrardan.
Bu yüzden ara sıra güncelliyorum konuyu yukarı çıksın daha çok kişi görsün diye. İşinize yaramasına sevindim. Güle güle kullanın bol bol kazanın.
member
Activity: 448
Merit: 17
3.ayda açılmış başlık ama daha yeni gördüm ben bunu çok güzel olmuş ekledim botu hemen telegramıma çalışsın böyle etherscan kontrol etmekten bıkmıştım gelen giden en azından belli olur cüzdana teşekkürler tekrardan.
full member
Activity: 938
Merit: 115
Üstad çok paydalı bir paylaşım. Bilgilendirmeniz için çok teşekkürler. Meritim olmadığı için ancak teşekkür edebilirim.
member
Activity: 756
Merit: 16
Vaybe bundan hiç haberim yoktu hocam. Telegram botları bunları da mı yapabiliyor. Ayrıca bayağı hızlı bildirim gönderiyor botlar denilene göre
legendary
Telegramda "@ETHtokenExplorer_bot" botunu 6 aydır kullanıyorum. Önceleri hesabınıza düşen tokenları bildirmesi 1-2 saat arası sürerken artık neredeyse anlık olarak bildirim vermeye başladı. Aynı anda iki cüzdanı ücretsiz olarak takip edebiliyorsunuz. Daha fazlası için ücret ödenmesi gerekiyormuş. Bounty ve airdropcular için bulunmaz bir nimet. Tavsiye ederim.
Aynen baya hızlandırdılar onu. Neo explorer o kadar iyi çalışmıyor ama eth baya hızlı.
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
Telegramda kripto çöplüğe döndü artık. Botu kanalı binlercesi var. Yeni birşeye katılmadığımız için adrese gelse gelse spam token geliyor Smiley oda bir işe yaramıyor.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Bunlar gerçekten yararlı oluyor fakat artık ne işlem yapıyorum ne de bounty airdrop resmen bunaldım artık boşta bekleyip düşerse girecegim düşmezsede başka piyasada devam ederim heralde.
hero member
Activity: 1876
Merit: 524
@ETHtokenExplorer_bot'u bende kullanıyorum son derece memnunum hem borsa hareketleri hemde cüzdan hareketleri için hayat kurtarıyor.
member
Activity: 1260
Merit: 43
Ciddi anlamda işime yarayan bir paylaşım oldu bu daha önce konuyu görüp kullanmaya başlamıştım ama nedense yorum yapmayı unutmuşum Smiley Merit olsa dükkan sizin ama yok işte neydek..
member
Activity: 291
Merit: 11
Telegramda "@ETHtokenExplorer_bot" botunu 6 aydır kullanıyorum. Önceleri hesabınıza düşen tokenları bildirmesi 1-2 saat arası sürerken artık neredeyse anlık olarak bildirim vermeye başladı. Aynı anda iki cüzdanı ücretsiz olarak takip edebiliyorsunuz. Daha fazlası için ücret ödenmesi gerekiyormuş. Bounty ve airdropcular için bulunmaz bir nimet. Tavsiye ederim.
sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
Teşekkürler hocam bu botlardan telegramda onlarca mevcut bende başka bir tane kullanıyorum.Ama paylaşım güzel oldukça yardımcı olacaktır yeni arkadaşlara.
Pages:
Jump to: