Pages:
Author

Topic: Altcoinlerde cüzdan takibi için HARİKA telegram botları! - page 6. (Read 1582 times)

member
Activity: 98
Merit: 21
Hocam bunu yapan adam Telegram sayesinde belli baslı bilgilerini öğreniyor. cüzdan adresinide öğrendi... Bu amca bunları hack lemek için uğraşmasın sonra?
member
Activity: 207
Merit: 10
yararlı bir konu olmuş dunyaca ünlü mesajlaşma uygulaması Telegram gene kendınden söz ettirmeyi başarmış adamlar bu sektöre ilgi duıyuyor hali hazırda ICO düzenleyecekler istediklerini yaparlar diye umuyorum . Bu tur botları guncler tutarsak konu altında güzel olur
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Kardeşlerim açıkçası bot kullanmaya karşıyım. Admin baştan düşükten alıp pump yapınca tepeden sizlere satıyor. Uzak durun.
Bu bot o bot mu güzel kardeşim? Sırf mesaj yazmış olmak için yazmayın bi zahmet. Hesap kasmak için de işe yaramıyor zaten. Merit lazım. Merit için de benim yaptığım gibi işe yarar konular açman, mesajlar atman lazım.
Boşuna "öylesine" mesajlar atma yani lütfen.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Arkadaşım önce bir başlığı okusaydın içeriği okusaydın, bodozlama yorum yapın anca. Mew adresini vesaire bağlıyorsun bişey geldi mi telegram botu uyarıyor diyor okumayı da mı bilmiyorsunuz.
newbie
Activity: 126
Merit: 0
Kardeşlerim açıkçası bot kullanmaya karşıyım. Admin baştan düşükten alıp pump yapınca tepeden sizlere satıyor. Uzak durun.
member
Activity: 322
Merit: 23
Botlar gelen gideni hemen haber ediyor. Harika bir çalışma olmuş gerçekten..
sr. member
Activity: 574
Merit: 252
Ethereum için bot lazımdı ne kadar zamandır arıyordum düzgün birşey. Eline sağlık dostum çok güzel oldu bu gayette iyi çalışıyor. Telegram bildirimlerini bende kapatmıştım deli gibi bildirim geliyordu da bunun için düzenleme yaparım artık.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
çok güzel bir konu oldu bende en fazla telegram da takip lerimi yapıyordum bir bot kurayım diyordum. Acaba birden fazla botu tek kanala kurabiliyor muyuz yani ben hepsini aynı yerde çalışmasını istiyorum.
full member
Activity: 560
Merit: 113
Bence de çok faydalı özellikle hepsinden düzenli faydalanırdak çok karlı çıkarız. Ben bundab sonra ne olduğuna bakmaksızın her şeye atlama kararı aldım  Grin
sr. member
Activity: 779
Merit: 253
Başlık için teşekkürler çok iyi olmuş, bazen bounty vesaire geliyor ve öbür gün haberimiz oluyor bir bakıyorum çoktan dumplamışlar fiyatı yarıya, bu tarz durumlar için de baya güzel olmuş daha önce görmemiştim böyle bir bot olduğunu.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Genelde telegram bildirimlerini kapatıyorum.Birileri sürekli gruplara ekliyor. Ama bu paylaşım için bildirimleri açacağım.Paylasim için teşekkürler
Bende bütün grup bildirimleri kapalı. Ama böyle önemli şeyler açık.

erc20 tokenleri icin boyle bi uygulama ariyordum. telegram olmasi daha iyi oldu. eth adresimi girip botu pinledim. bountyleri rahat takip edebilecem.
Airdrop bounty için harika oldu. Her yerden takip.

full member
Activity: 854
Merit: 113
etehereum wallet botu cidden ihtiyacimiz olan bi bottu. surekli airdropa girenler etherscana bakmak icin baya zaman harciyorlardi. bu bot baya isimizi kolaylastirir.
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
Teşekkürler ethereum wallet takip botunu kullanmaya başladım iyi çalışıyor. Bazen alt sat yapmayı bırakıp uzun süreli bountylere girdiğinizde cüzdana bakmıyorsunuz bile. Şansa veya zaman aşımına uğramış bir coin gönderildiğinde bilgi vermesi iyi oluyor, yüksek fiyattan satıp geçiyorum
sr. member
Activity: 1134
Merit: 342
Son zamanlardaki nadir yararlı konulardan gerçekten forumdaki herkesin işine yarar böyle bir bot, teşekkür ederim ben herkes adına Cheesy
newbie
Activity: 196
Merit: 0
Faydalı bir paylaşım olmuş, teşekkürler. Bu tarz bir şey arıyordum son zamanlarda, çok makbule geçti.
hero member
Activity: 678
Merit: 1000
guzel botlar olmus. telegram bu ozellikler sayesinde hala nasil whatsapp kadar populer degil anlamiyorum acikcasi. whatsappi ezip gecmesi lazim.
member
Activity: 266
Merit: 10
Elinize sağlık çok yararlı bilgiler deneyeceğim yakın zamanda.
full member
Activity: 350
Merit: 102
telegram botlari zaten kullanim kolayligi sunuyorlar. acikcasi cuzdan kontrolu icin bir bot yapilabildigini bilmiyordum. bu baslik gercekten faydali oldu benim icin. hemen kullanmaya basladim. bilgilendirme icin tsk. olmazsa olmazlar listesine girecek bir uygulama bence
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
Teknolojiyi seviyorum ya. Özellikle yazılımı. Keşke imkanım olsaydıda bende yazılımla ilgili kendimi geliştirebilseydim. Eth için olanı kullanıyorum. Bildirim falan geliyor. Waveside ekledim çer çöp tokenlar 500$ ediyormuş.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
erc20 tokenleri icin boyle bi uygulama ariyordum. telegram olmasi daha iyi oldu. eth adresimi girip botu pinledim. bountyleri rahat takip edebilecem.
Pages:
Jump to: