Pages:
Author

Topic: Altcoinlerde cüzdan takibi için HARİKA telegram botları! - page 5. (Read 1582 times)

member
Activity: 308
Merit: 10
bot konusunda halen çekincelerim var. nihayetinde bir yazılım bedava olarak bunu neden yapar ki sorusu son derece kafamı kurcalıyor. bilgi toplama amaçlı bir durum sanırım
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Hocam eline sağlık iyi varsın güzel paylaşım olmuş. Sen olmasan sürekli cüzdanları kontrol etmekten sıkılırdık bir de katıldığımız airdroplar yüklenirse gelsin bildirimler
Rica ederim. Bilgi paylaştıkça çoğalır sonuçta.
2-3 gündür bi kaç bounty geldi mesela, para etmese de gelince bildirim almak orda görmek sevindiriyor insanı sonuçta Cheesy
full member
Activity: 602
Merit: 100
Hocam eline sağlık iyi varsın güzel paylaşım olmuş. Sen olmasan sürekli cüzdanları kontrol etmekten sıkılırdık bir de katıldığımız airdroplar yüklenirse gelsin bildirimler
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
gayet güzel bir uygulama. herkes onlarca cüzdan kullanıyor, sürekli takip ediyor bu cüzdanları (beklentinin oluştuğu durumlarda)... telegram botları ile birçok şey yapılabiliyor. kriptopara piyasasındaki hemen hemen herkeste telegram kullandığına göre bu botların da yoğun şekilde kullanılıyor olduğunu düşünüyorum. cüzdana token gelince anında bildirim gelmesi muazzam olmuş... paylaşım faydalı. gönülden teşekkürler.
member
Activity: 210
Çok başarılı bir konu olmuş. Kesinlikle ben de kullanacağım. Telegramdan gelen bildirimleri sessize alıp duruyordum ilk defa mutlulukla kullanacağım Cheesy
full member
Activity: 219
Merit: 109
Paylasim icin cok tesekkurler, muthis kolaylik. Etherscan, deltabalances ugrasip duruyorduk ne zamandir, hem cok daha pratik hem de daha hizli bir yontem.
Telegrami kripto dunyasina girmeden once hic duymamistim bile ama son zamanlarda whatsapp dan cok kullandigim bir uygulama oldu. Hem mesaj sabitleme hem de bu cesit botlar cok kolaylik oluyor.
member
Activity: 224
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Çok kullanışlı bir uygulama ancak telegramın sürekli gelen bildirim olayı insanın canını bir yerden sonra ciddi sıkıyor.
legendary
çok iyi uygulama ama botlara nekadar güven olur bilinmez geçenlerdeki binance bot krizini biliyosunuz bide sadece waves adresi için geçerli olması çokda işlevsel değil çoğu token ethereum orjinli ether tabanlı bir bot özellikle mew için daha mantıklı olabilir gerçi ethercan o işi görüyo ama bot meraklıları için olabilir
Bir post kasan daha. Sizi böyle konulara sayıyla mı veriyorlar?
full member
Activity: 406
Merit: 158
Bugün ilk defa bildirim geldi baya hoşuma gitti ya uzun zamandır ihtiyacım olan bişeydi, ether adresine yollanan tokenları 3-5 gün sonra anca görüyordum şimdi direkt bildirim geliyor çok güzel düşünülmüş.
full member
Activity: 686
Merit: 111
vaay böyle bi uygulama olduğunu bilmiyordum Smiley ellerine emeğine sağlık hocam gerçekten faydalı bilgiler paylaşıyorsunuz takipteyim:)
member
Activity: 224
Merit: 12
çok iyi uygulama ama botlara nekadar güven olur bilinmez geçenlerdeki binance bot krizini biliyosunuz bide sadece waves adresi için geçerli olması çokda işlevsel değil çoğu token ethereum orjinli ether tabanlı bir bot özellikle mew için daha mantıklı olabilir gerçi ethercan o işi görüyo ama bot meraklıları için olabilir
legendary
Hocam bunun erc20 cüzdanlar için, yani ethereum cüzdanlar için olanına denk geldiniz mi? denk geldiyseniz paylaşır mısınız? ben başarılı buldum bu botu, ama waves yerine eth olanı işimi görüyor

Mesajımı tam okuduğunuzdan emin misiniz? Smiley
2. sırada eth için olan var zaten

ETH Token Explorer
Telegramdan "@ETHtokenExplorer_bot" aratarak bulabilirsiniz.
Erc20 cüzdanınıza gelen bütün altcoinlerden haberdar ediyor sizi. Balances komutundan yine cüzdandaki her şeyin dökümünü alabilirsiniz.

hocam o hesabın sahibi sadece post kasıyor hiçbir zaman konuları okumuyorki.. gerçekten güzelmiş beğendiğim için şukunu veriyorum hocam xd
Ahahaha.  Ben de dedim ne oluyor. Otomatiğe bağlamış desenize Cheesy

Şuku için teşekkürler Cheesy
full member
Activity: 840
Merit: 103
guzel botlar olmus. telegram bu ozellikler sayesinde hala nasil whatsapp kadar populer degil anlamiyorum acikcasi. whatsappi ezip gecmesi lazim.
Normal kullanicilar bot kullanmayi bilmiyor ki zaten whatsappta bu ozellik olsa topluca cuma mesaji atmak ve facebookta su resmimi begenir misin demek icin kullanirlardi  Cheesy
Ethereum icin olani cok ise yariyor.
hero member
Activity: 894
Merit: 501
Hocam bunun erc20 cüzdanlar için, yani ethereum cüzdanlar için olanına denk geldiniz mi? denk geldiyseniz paylaşır mısınız? ben başarılı buldum bu botu, ama waves yerine eth olanı işimi görüyor

Mesajımı tam okuduğunuzdan emin misiniz? Smiley
2. sırada eth için olan var zaten

ETH Token Explorer
Telegramdan "@ETHtokenExplorer_bot" aratarak bulabilirsiniz.
Erc20 cüzdanınıza gelen bütün altcoinlerden haberdar ediyor sizi. Balances komutundan yine cüzdandaki her şeyin dökümünü alabilirsiniz.

hocam o hesabın sahibi sadece post kasıyor hiçbir zaman konuları okumuyorki.. gerçekten güzelmiş beğendiğim için şukunu veriyorum hocam xd
member
Activity: 448
Ben kurdum telegramada cüzdanı kabul ettiremedim bi türlü geçersiz cüzdan diyip duruyo anlamadımda nasıl çözebiliriz bu konuyu
newbie
Activity: 154
Merit: 0
Smiley Bu güzel her seferin de kontrol et. Geldi mi gelmedi mi. Ne oldu diye beklemekten kurtaracak. Daha bakmadım da umarım tüm tokenları gösterir. MEW bazılarını göstermiyor.
newbie
Activity: 294
Merit: 0
bir eth adresini hacklemek için harcanacak güçle eth kazılsa en az bin  katı eth kazarsınız, aynı sürede
legendary
Hocam bunu yapan adam Telegram sayesinde belli baslı bilgilerini öğreniyor. cüzdan adresinide öğrendi... Bu amca bunları hack lemek için uğraşmasın sonra?
Bu forumda bounty'ler için milyonlarca eth adresi dolaşıyor ortalıkta. Hepsinde de binlerce dolar var. Hacklense onlar hacklenirdi değil mi?
Ayrıca içinde 150 bin btc olan adresleri biliyoruz, hackleniyor mu? Smiley
full member
Activity: 728
Merit: 151
teşekkürler faydalı bir özellikmiş.özellikle ethereum için böyle bir şey gerekiyordu..en fazla 2 ayrı cüzdan eklenebiliyor.gerisi için sakal istiyor bilginize :p bir de dikkat edin priv keyinizi girmeyin bota  Grin
member
Activity: 336
Hocam eyvallah araştırmanız ve bizim bilgiyi paylaşımınız için. Böyle bir şeyin varlığından haberim yoktu benim, kullanmayı deneyeceğim.
Pages:
Jump to: