Pages:
Author

Topic: Şampiyonlar Ligi 2023/2024 - page 21. (Read 10263 times)

legendary
Activity: 2282
Merit: 1142
September 08, 2023, 05:32:55 AM
Gönül ister ki Kopenhag maçlarını içerde dışarda yenip Manchester United'dan da en kötü 3 puan alalım. Bu durumda 2. sıra için çok daha rekabetçi olabiliriz. Bu durumda da tabi diyelim Manchester United ile grupta puan eşitliği oldu. O zaman ilk olarak aramızdaki maçlara bakılacak sonra da gol averajına bakılır diye tahmin ediyorum.

Bu noktada avantaj sağlayabilir miyiz orası yine şüpheli olacak. Biz yine de 2. bitirmek için elimizden geleni yapalım da en kötü Avrupa Ligi'nden devam edip belki orada güzel işler yaparız.

Kimse Kopenhag’a şans tanımıyor ama Galatasaray ilk maçta biraz sinyal vermiş olacak inşallah Kopenhag maçlarında sıkıntısız sorunsuz maçları kazanabilir yoksa orada kaybedilen basit bir puan bile sıralamadaki durumunu çok kötü etkileyecek her hesaplamada Kopenhag maçlarına 6 puan eklenerek başlanıyor inşallah 6 puan alabilir Galatasaray onlardan
hero member
Activity: 2030
Merit: 402
September 08, 2023, 05:17:21 AM
Gönül ister ki Kopenhag maçlarını içerde dışarda yenip Manchester United'dan da en kötü 3 puan alalım. Bu durumda 2. sıra için çok daha rekabetçi olabiliriz. Bu durumda da tabi diyelim Manchester United ile grupta puan eşitliği oldu. O zaman ilk olarak aramızdaki maçlara bakılacak sonra da gol averajına bakılır diye tahmin ediyorum.

Bu noktada avantaj sağlayabilir miyiz orası yine şüpheli olacak. Biz yine de 2. bitirmek için elimizden geleni yapalım da en kötü Avrupa Ligi'nden devam edip belki orada güzel işler yaparız.
sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
September 07, 2023, 03:47:42 AM
Gerçekçi hedef olarak bakarsak bence de Avrupa Ligi yolu şimdiden görünüyor diyebilirim. Galatasaray yine de elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Özellikle kadro kaydının son anlarında yapılan önemli transferler ile defans hattı konusunda benim umutlarım arttı. Davinson Sanchez ve Tanguy Ndombele özünde çok kaliteli oyuncular. Tottenham'da son zamanlarda fazla şans bulamasalar da Galatasaray'da yeniden kendilerini bulma şansını kullanabilirler. Defans hattı güvenceye alınırsa Manchester United maçlarından umudum biraz daha artar.

Manchester United maçları büyük bir muamma, herkes biliyor ki Bayern’den iki maçta 1 puan alınması bile ekstra puan sayılırken tek umut Manchester maçlarında alınabilecek bir galibiyet, Manchester United yenilirse Galatasaray gruptan Kopenhag maçları sonuçlarına göre çıkabilir ancak Kopenhag maçlarında Zalgiris maçı gibi sürpriz yapmamaları lazım, bir puan bile kaybederlerse Kopenhag’a üçüncülük bile tehlikeye girer çünkü ilk maç Rams Arenada,
sr. member
Activity: 1876
Merit: 332
September 06, 2023, 06:11:05 AM
Gerçekçi hedef olarak bakarsak bence de Avrupa Ligi yolu şimdiden görünüyor diyebilirim. Galatasaray yine de elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Özellikle kadro kaydının son anlarında yapılan önemli transferler ile defans hattı konusunda benim umutlarım arttı. Davinson Sanchez ve Tanguy Ndombele özünde çok kaliteli oyuncular. Tottenham'da son zamanlarda fazla şans bulamasalar da Galatasaray'da yeniden kendilerini bulma şansını kullanabilirler. Defans hattı güvenceye alınırsa Manchester United maçlarından umudum biraz daha artar.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
September 05, 2023, 04:34:47 PM
Gruba gelen takımlar Bayern Münih, Manchester United ve Kopenhag. İlk iki takıma karşı kafadan iş çok zor zaten. Ne içerde ne dışarda çok fazla ümit göremiyorum. Yani şöyle diyim eğer şu anki oyununu geliştirmezse Galatasaray bu iki takıma karşı puan alamaz bence hiçbir şekilde. Daha iyi defans yapılırsa o zaman belki içerde Manchester United'dan puan alınır. Kopenhag'ı ise içerde dışarda yenebilmesi lazım yoksa üçüncülük bile sıkıntıya girer.

Ben de sizinle benzer düşüncelere sahibim. Bayern Münih 6'da 6 yapabilecek bir takım. 1. torbadan gelmesini istediğim türden bir takım. Fakat Manchester United benim beklentilerimi alt üst ediyor bu grupta. Bayern Münih Manchester United'ı İngiltere'de yenebilir ama bizim Manchester United'ı İstanbul'da yenmemiz bile çok düşük bir ihtimal. Manchester United'ın yerine daha zayıf bir rakip olsaydı belki bu gruptan çıkma ihtimalimizi konuşabilirdik. Şu anda böyle bir şeyi hayal bile edemiyorum. Birkaç ay sonra ritmimiz tahmin edebileceğimiz bir seviyenin üzerine çıkarsa belki her şeyi tekrar konuşmak zorunda kalırız ama bizim için şu anda en gerçekçi hedef UEFA Avrupa ligi için Kopenhag ile mücadele etmek olur. Bunun için de bir Kopenhag beraberliği ve bir İstanbul galibiyeti yeterli olacaktır.
sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
September 03, 2023, 02:12:55 PM
Aşağı yukarı her grup zorluydu. Yine çıkan kuraya bakacak olursak Galatasaray eğer isterse bu gruptan 2.çıkabilecek bir potansiyele sahip. Rakipleri tabiki zor kolay değil fakat potansiyelli bir kadrosu olduğunu biliyoruz Galatasaray’ın. Özellikle rakiplerinin oyuncularında ise tanıdığı isimler olacak Galatasaray’ın. ManU’da Altay,Bayern’de Kim min jae oynayabilme potansiyeline sahip tabiki maçlarda.

Manchester United maçlarda sürpriz kötü performansı sergilerse Galatasaray onları yenebilirse evet gruplardan çıkma ihtimaline sahipler, Galatasaray için zor bir kura sayılmaz daha kötü grup olabilirdi, kopenhag içeride dışarıda yenilmeli Galatasaray’a, sürpriz puanlar alınırsa ikincilik ihtimal,
sr. member
Activity: 1652
Merit: 304
kycfree
September 03, 2023, 05:56:30 AM
Galatasaray'ın Manchester United'ı geçebileceğine pek ihtimal vermiyorum. Manchester United sezonun ilk maçlarında dengesiz görünmüş olsa da yavaş yavaş toparlamaya başlayacaklardır. Şampiyonlar Ligi'nde bir başka oynarlar diye de tahmin ediyorum. Ayrıca Galatasaray'ın savunmada sıkıntıları sürerken onları bir şekilde geçmesi bana büyük sürpriz olur.

Tabi ki isterim ki temsilcimiz üst turu görsün ama Manchester United gittikçe daha da güçleniyor. Sofyan Amrabat'ı da kadrolarına kattılar ve defansta daha sağlam olacaklardır. Galatasaray'ın hücum yönü güçlü olsa bile defansta büyük sıkıntı yaşarlar bence. Sadece İstanbul'daki maçta belki umutlanabiliriz.
sr. member
Activity: 644
Merit: 392
Instant cryptocurrency exchange with own reserves!
September 03, 2023, 05:10:54 AM
Aşağı yukarı her grup zorluydu. Yine çıkan kuraya bakacak olursak Galatasaray eğer isterse bu gruptan 2.çıkabilecek bir potansiyele sahip. Rakipleri tabiki zor kolay değil fakat potansiyelli bir kadrosu olduğunu biliyoruz Galatasaray’ın. Özellikle rakiplerinin oyuncularında ise tanıdığı isimler olacak Galatasaray’ın. ManU’da Altay,Bayern’de Kim min jae oynayabilme potansiyeline sahip tabiki maçlarda.

Galatasaray'ın bu gruptan ikinci olarak çıkması bence imkansız. İkincilik ihtimallerinden bahsederken Manchester United'ı geçebileceğini ima ettiniz sanırım. Bayern Münih bu kupanın favorileri arasında bu yıl. Manchester United eski günlerinden uzak. Fakat kaliteli bir kadroya sahip ve şampiyonlar ligi tecrübesi çok. Galatasaray ise sezona iyi başlayamadı. Zalgiris ve Olimpia gibi sıradan takımları elerken bile zorlandı. Galatasaray için üçüncülük gerçekçi bir hedef olur bu grupta. Kopenhag ile rekabete girebilirler ve UEFA Avrupa liginde çeyrek final oynama şansına sahip olabilirler. Tabii her şeyden önce yıldız transferlerini takıma adapte etmeleri gerekiyor. Zaha hala hazır değil. Ziyech henüz maç oynamadı. İyi bir takım kurdular ama yapmaları gereken çok şeyler var.
legendary
Activity: 1512
Merit: 1341
Catalog Websites
September 01, 2023, 01:06:44 PM
sr. member
Activity: 2142
Merit: 424
August 31, 2023, 03:08:15 PM
Şampiyonlar ligi grup aşaması kura çekimleri bugün Türkiye saati ile 19:00'da gerçekleştirilecek. Bu heyecanı yaşamayı özlediğimi fark ettim bugün. Umarım bu seviyede olmaya devam ederiz ve yıllarca bu anların keyfini çıkarmaya devam ederiz.

1. torbadan gruptaki tüm takımları yenebilecek bir takım gelirse sürpriz puanlarla sürpriz turlar kazanabiliriz. 1. torbadan gelen takım 6 maçın tamamını kazanırsa grubun kaderini birkaç maçta alacağımız sürpriz sonuçlarla belirleme fırsatına sahip olabiliriz. Takımın şu anki form durumu çok kötü. Fakat grup aşamasına kadar form yakalarsak ve yeni transferler takıma adapte olursa sürpriz sonuçlara imza atabiliriz.

Galatasaray'ın grubu belli oldu ve ne yazık ki çok iç açıcı bir grup gelmedi. Grup aşaması kurasında şans biraz daha yanlarında olsa potansiyel daha büyük olurdu da şimdi Avrupa Ligi biletinden ötesini beklemiyorum.  Smiley

Gruba gelen takımlar Bayern Münih, Manchester United ve Kopenhag. İlk iki takıma karşı kafadan iş çok zor zaten. Ne içerde ne dışarda çok fazla ümit göremiyorum. Yani şöyle diyim eğer şu anki oyununu geliştirmezse Galatasaray bu iki takıma karşı puan alamaz bence hiçbir şekilde. Daha iyi defans yapılırsa o zaman belki içerde Manchester United'dan puan alınır. Kopenhag'ı ise içerde dışarda yenebilmesi lazım yoksa üçüncülük bile sıkıntıya girer.
hero member
August 31, 2023, 02:58:08 AM
Şampiyonlar ligi grup aşaması kura çekimleri bugün Türkiye saati ile 19:00'da gerçekleştirilecek. Bu heyecanı yaşamayı özlediğimi fark ettim bugün. Umarım bu seviyede olmaya devam ederiz ve yıllarca bu anların keyfini çıkarmaya devam ederiz.

1. torbadan gruptaki tüm takımları yenebilecek bir takım gelirse sürpriz puanlarla sürpriz turlar kazanabiliriz. 1. torbadan gelen takım 6 maçın tamamını kazanırsa grubun kaderini birkaç maçta alacağımız sürpriz sonuçlarla belirleme fırsatına sahip olabiliriz. Takımın şu anki form durumu çok kötü. Fakat grup aşamasına kadar form yakalarsak ve yeni transferler takıma adapte olursa sürpriz sonuçlara imza atabiliriz.
hero member
Activity: 1092
Merit: 631
August 30, 2023, 10:06:05 PM
Galatasaray son torbadan katılacağı için sıkıntı büyük denilebilir. İkinci torba en zoru olarak görünüyor şu an. İlk torbadan o yüzden olabildiğince kabul edilebilir bir takım çekilmesi lazım. En azından ikinci torbadan zor takım geldiğinde telafi gibi olur. 3. torbadan da zorlayıcı takımlar gelebilir. Mevcut oyunu hesaba katınca ne kadar daha az güçlü takım gelirse o kadar kardır.

İlk ve üçüncü torbadan Feyenoord ve Kızılyıldız gelse Galatasaray tüm şansını herhalde tüketmiş olur.  Grin
Sanmıyorum bu kadar iyi bir grup çekilsin. Keşke Galatasaray böyle iyi bir kura çekse tabi ama bir de en zorlu takımların yer aldığı bir grubu çektiği ihtimali de düşünürsek Galatasaray için iki ihtimalden en çok istediğimiz ilk bahsettiğiniz ihtimal olurdu. İnşallah güzel bir kura ile gruptan çıkabilme şansı elde eder Galatasaray.
sr. member
August 30, 2023, 03:03:53 PM
Galatasaray son torbadan katılacağı için sıkıntı büyük denilebilir. İkinci torba en zoru olarak görünüyor şu an. İlk torbadan o yüzden olabildiğince kabul edilebilir bir takım çekilmesi lazım. En azından ikinci torbadan zor takım geldiğinde telafi gibi olur. 3. torbadan da zorlayıcı takımlar gelebilir. Mevcut oyunu hesaba katınca ne kadar daha az güçlü takım gelirse o kadar kardır.

İlk ve üçüncü torbadan Feyenoord ve Kızılyıldız gelse Galatasaray tüm şansını herhalde tüketmiş olur.  Grin
hero member
Activity: 938
Merit: 763
August 30, 2023, 05:21:28 AM
Kolay bir gece olmadı korktuğum anlar oldu Molde güçlü bir takımda değil oysaki, grup aşamalarına daha kuvvetli bir şekilde girebilirdik en azından içeriye kadar girdik mi gerisini problem değil artık nasıl bir grup içerisinde oluruz, sadece biraz daha kolay bir gruba düşüp oradan bir şans yaratsak bu senenin ayrı bir havası olur takım için. Bütün şans Galatasaray tarafındaydı iyi zamanlamalar oldu genel olarak ilk maçın üstünlüğü Icardi'nin yaptırdığı penaltı. Icardi iyi zamanlarda, kötü zamanlarda o golü getiriyor takıma aslanım.

Turu İcardi getirdi. Adamlar gol atmasın diye yapıştılar İcardi'ye ve penaltı oldu. Neyi deneseler de olmadı yani. Molde güçlü bir takım değildi ama hazır bir takımdı. Galatasaray 10 maç sonra yine Molde ile karşılaşsa çok daha rahat oynardı. Gruplara kalmak önemliydi ve maç nasıl geçerse geçsin hatırlanacak olan buydu ve Galatasaray gruplara kalmayı başardı. İcardi aynı şekilde devam etmeli yoksa gruplarda çok zorlanır Galatasaray.

Galatasaray'ın performansı gerçekten endişe vericiydi. Molde'nin iptal edilen golü ve sonrasında gelen şanslı bir frikik golü ile bir anda rüzgar Galatasaray'ın lehine esmeye başladı. Bu frikiğin bir benzerini de daha önce Oliveira atmıştı. En azından kendi evinde Galatasaray'ın daha iyi oynamasını beklerdim. Grup aşamasına kalınsa da yapacak çok iş var hala. Şans bir yere kadar yardım eder ondan sonrasında gelişme yoksa kötü son olur. Umarım grup maçlarında başka bir takım izleyebiliriz.

Performansı ben de beğenmedim hala tam olarak hazır değil Galatasaray. 1-1'den sonra stad buz kesti. Ofsayttan Molde bir gol attı ve o an maç gidebilirdi. Galatasaray'ın transferlerinin bir an önce hazır olması lazım artık. Milli aradan sonra hepsinin oynayacağı söyleniyor.

Grup eşleşmeleri her şeyi belirler. En azından 3. olunması lazım ki Avrupa kupalarına devam edilsin.
sr. member
Activity: 1876
Merit: 332
August 30, 2023, 04:37:58 AM
Galatasaray'ın performansı gerçekten endişe vericiydi. Molde'nin iptal edilen golü ve sonrasında gelen şanslı bir frikik golü ile bir anda rüzgar Galatasaray'ın lehine esmeye başladı. Bu frikiğin bir benzerini de daha önce Oliveira atmıştı. En azından kendi evinde Galatasaray'ın daha iyi oynamasını beklerdim. Grup aşamasına kalınsa da yapacak çok iş var hala. Şans bir yere kadar yardım eder ondan sonrasında gelişme yoksa kötü son olur. Umarım grup maçlarında başka bir takım izleyebiliriz.
hero member
Activity: 2156
Merit: 685
August 29, 2023, 06:00:04 PM
Kolay bir gece olmadı korktuğum anlar oldu Molde güçlü bir takımda değil oysaki, grup aşamalarına daha kuvvetli bir şekilde girebilirdik en azından içeriye kadar girdik mi gerisini problem değil artık nasıl bir grup içerisinde oluruz, sadece biraz daha kolay bir gruba düşüp oradan bir şans yaratsak bu senenin ayrı bir havası olur takım için. Bütün şans Galatasaray tarafındaydı iyi zamanlamalar oldu genel olarak ilk maçın üstünlüğü Icardi'nin yaptırdığı penaltı. Icardi iyi zamanlarda, kötü zamanlarda o golü getiriyor takıma aslanım.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
August 29, 2023, 05:43:51 PM
Üç maç da tahmin ettiğim gibi bitti ve play-off turu ikinci maçlarında ilk günde bir sürpriz olmadı. Galatasaray'ın güçsüz rakibi karşısında hata yapmayacağını biliyordum. Erken gelen penaltı golü ile maç çok daha rahat geçti. İlk maçın avantajıyla sahaya çıkan bir diğer takım olan Braga da gol yemeyerek rakibinin direncini kırdı ve son dakikalarda tanıdık bir isim olan Bruma ile gol atarak ikinci maçı da kazanarak turladı. Young Boys ise ilk yarıda attığı gollerle beklendiği gibi evinde rahat bir galibiyet aldı. Şampiyonlar Ligi'ne üç eşleşmede de daha güçlü olan taraf gitmiş oldu.
hero member
Activity: 2086
Merit: 575
August 29, 2023, 05:40:53 PM
Çok tehlikeli çok, hem çok seviniyorum hemde şu durum beni aşırı korkutuyor. Hadi ligin daha başı, adamlar birbirine alışacak o bu falan desek tamamda, takımda taktik olarak gole doğru giden adam akıllı bir sistemde yok ki. Goller ya bala göze giriyor, ya girmiyor, çok net başka bir çare lazım şu takımın hücuma akmasını sağlayacak. Ne zaman bi takım kapansa ve kontra atağa çıksa biz deli gibi açık veriyoruz. Yine yendik en azından, beraberlik bile yetiyordu ama ülke puanı açısından galibiyet çok önemliydi çok iyi oldu o yüzden. Umarım sırada diğer takımlarımız var, onlarda başarılı sonuçlarının devamını getirir, ADS bu sefer kazanır ve dört takımla gruplarda oluruz.
hero member
August 29, 2023, 05:07:36 PM
Icardi Molde'ye karşı oynanan ilk maçta harika bir gol atmıştı. Aynı maçın son dakikasında galibiyeti getiren asisti de yapmıştı. Bugün takıma bir penaltı kazandırdı ve penaltıyı gole çevirerek şampiyonlar liginin kapılarını ardına kadar bizim için açtı. Şampiyonlar ligine gitmek önemli elbet. Fakat bence oraya iddialı bir takım ile gitmek daha önemli. Galatasaray bu sezon şampiyonlar liginde iddialı bir takım ile yer alarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etme imkanına sahip. Form durumumuz henüz hazır olmasa da grup maçlarına kadar daha iyi bir takıma dönüşeceğiz ve özlenen arenada yerimizi alacağız. Bu nedenle büyük eksikler ve hatalar olsa da takıma hiçbir eleştiri yapmak istiyorum. Gün bizim için kutlama yapma günü. Cheesy
sr. member
August 29, 2023, 02:34:27 PM
Galatasaray'dan daha sağlam savunma görmeyi umuyorum. İlk maç gerçekten korkutucuydu. Molde attıklarından fazlasını da kaçırdı. Grup aşamasına kalma olasılığı oldukça yüksekken Galatasaray'ın savunma üzerine de özel olarak çalışması iyi olur. Galiba Zaha ve Ziyech bu maçta yoklar. Geri kalan oyuncularla zaten çok güçlü bir kadroya sahipler. Kendi sahasında Galatasaray'ın güçlü kalıp kazanmasını bekliyorum. Molde'ye ilk maçta olduğu kadar rahatlık tanıma lüksleri yok.
Pages:
Jump to: