Pages:
Author

Topic: [ANN] SONM: Network Mining İçin Süper-Bilgisayar [ICO BİTTİ] $42M+ - page 13. (Read 21909 times)

legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Birçok yeni coin ICO fiyatından 3-5 kat primli olarak borsaya girdi. SONM'da da benzer bir durum olma ihtimali yüksektir. Yarım milyar dolar marketcap olsa şaşırır mısınız? Ben bu projenin iyi para topladığı gibi iyi de yükseliş yapacağına inanıyorum.
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
50 cent üstü girer piyasaya keşke girseydim icoya kararsız kaldım bountylerde yaptıkları ipnelik yüzünden soğumuştum adamlardan.

50 cent üstü nereye giriyor hocam naptın ya? 331 milyon tane satıldı, 165 milyon dolar market cap ile girmesini mi bekliyorsun cidden yani?

İlk 10 dakika yüksek fiyatla başlayan sonra çakılan icolar var bunu hep gördük neden olmasın Smiley borsaya girdiği an okutmak lazım..

Ula golem olmus 400m marketcap, ne boka yaradigi belli olmayan ETC bile 2 milyar dolar cap olmus. Tokenle hicbir islevi olmayan bir suru proje para toplamak icin milyonlarca dolar degerinde ether toplamis. Bi zahmet bu da 3x aciversin.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
50 cent üstü girer piyasaya keşke girseydim icoya kararsız kaldım bountylerde yaptıkları ipnelik yüzünden soğumuştum adamlardan.

50 cent üstü nereye giriyor hocam naptın ya? 331 milyon tane satıldı, 165 milyon dolar market cap ile girmesini mi bekliyorsun cidden yani?

İlk 10 dakika yüksek fiyatla başlayan sonra çakılan icolar var bunu hep gördük neden olmasın Smiley borsaya girdiği an okutmak lazım..
hero member
Activity: 700
Merit: 550

SPT dediği SNM tokenleri satılmadan önce sonm tarafından satılan pre-ico tokenleri. Gösterdiğiniz şey ile bir alakası yok.

Dağıtımlar ne zaman olacakmış?

Cevap bir önceki sayfada...

SPT leri wallete görmek için hangi adresi, desimali ve sembolü yazıyoruz acaba.

SPT'ler otomatik olarak SNM'lere dönüştürülüyor.
SNM tokenlerini görmek için bu bilgileri kullanabilirsiniz;

Address - 0x983f6d60db79ea8ca4eb9968c6aff8cfa04b3c63
Ticker - SNM
Decimals - 18
sr. member
Activity: 644
Merit: 271

sr. member
Activity: 546
Merit: 251
SPT leri wallete görmek için hangi adresi, desimali ve sembolü yazıyoruz acaba.
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
Konusuna baktım haftaya pazara kadar bounty stakelerini hesaplayıp, varsa şikayetleri alıp haftaya pazar hem normal hem bounty coinler serbest kalacakmıs. 1 hafta süre bence normal. Hem bancor onumuzdeki haftayı estirecek geri planda kalırdı.
sr. member
Merit: 270
Çok sağlam yatırım aldı bu devirde 42m$ yatırım artık kolay kolay alınmıyor icolar'da. Artık millet ico seçiyor gerçekten sanki ince eleyip sık dokunması lazım her proje milyon dolarlara ulaşmıyor bile. Dağıtımlar ne zaman olacakmış?
full member
Activity: 196
Merit: 100
sr. member
Activity: 302
Somn da coinler ne zaman serbest kalıyor? Yarın serbest kalırsa bancordan dolayı sonuk baslangıc yapabilir
ICO Bitiminden kısa bir süre sonra dendi tam bir tarih yok.

Pre-ICO yatırımcılarının bir şey yapmasına gerek olmadığı açıklandı. Migration otomatik olacak. "https://blog.sonm.io/spt-to-snm-token-migration-is-automatic-and-has-begun-a53579ee2c82"
Bilgi için tesekkurler. 3-5 gün bekleteceklerdir. Aslında bu işler söart contract üzerinden yapılmıyormu yani bir tarih otomatik ayarlanmış olması gerekmiyor mu?
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
Somn da coinler ne zaman serbest kalıyor? Yarın serbest kalırsa bancordan dolayı sonuk baslangıc yapabilir

Pre-ICO yatırımcılarının bir şey yapmasına gerek olmadığı açıklandı. Migration otomatik olacak. "https://blog.sonm.io/spt-to-snm-token-migration-is-automatic-and-has-begun-a53579ee2c82"

Spt dediği bu mu?

https://coinmarketcap.com/currencies/spots/#markets
full member
Activity: 448
Merit: 100
yanılmıyorsam tokenlerin adedi 0.125 dolara denk gelmiş. iyi kazandırmasını umarım.
hero member
Merit: 550

hero member

Anında kullanıcı hesaplarına yansıdı, transfer edilebiliyor mu bilmiyorum ama daha bir borsada listelenmedi.
5 dolara kadar beklerim, alttan bulursam da toplarım.
sr. member
Activity: 302
hero member
Bence son derece basarili bir ICO oldu. Son ana adar acik kalmasi da zannediyorum almak isteyen herkesin almasina olanak tanidi.

ICO maliyetini Ether kuru olarak bilen var mi? BTC falan da toplandigi icin tam hesaplayamadim.

0,33 BTC ye 6600 adet verdi
sitede 1 doalra 8 snm diye bir hesap vardı
1 eth 2824 snm gibi bir şeyler yazıyordu (bundan emin değilim)

2,5 günde bitti son ana kadar bir şeyin açık olduğu yoktu ortada, yanlış mıyım?
sr. member
Activity: 462
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
Bence son derece basarili bir ICO oldu. Son ana adar acik kalmasi da zannediyorum almak isteyen herkesin almasina olanak tanidi.

ICO maliyetini Ether kuru olarak bilen var mi? BTC falan da toplandigi icin tam hesaplayamadim.
hero member
1000 tanesini satıp yatırımımı çıkarıp kalanı mı saklamsam acaba?
hero member
Activity: 742
Merit: 501
Pages:
Jump to: