Pages:
Author

Topic: [ANN] SONM: Network Mining İçin Süper-Bilgisayar [ICO BİTTİ] $42M+ - page 14. (Read 21910 times)

sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Neredeyse bitti gibi bir şey dağıtımı ne zamana yapacaklar bakalım şu anda Bancordan sonra en yüksek yatırım alan ikinci ico oldu bakalım bundan sonraki icolar ne olacak.
sr. member
Activity: 387
Merit: 252
sanırım 1 saate sonlanacak ico. hemen tidex liqui atlar gibime geliyor. sabaha kalmadan borsalara düşermi bilmiyorum ama ico bitişinde tokenleri serbest birakirlarmi bide o var. yarın ama sanki bittrexte işleme acilir gibi. umarım iyi olur 43 milyon dolar para topladilar gayet sağlam yatırım.millet 4-5 milyon topluyor 3 e 5 e katliyor. mobilgo 53 milyon topladi 0.75 centten girdi ilk 2 günde 3 dolara kadar firladi şuan taban olarak 1.5 usd oldu. sonm'dan ümitliyim görelim bakalim ne yapacak.

Doğru ama MobileGo satış sürecinde BTC ve ETH ne kadar ucuzdu onu düşünmek de lazım. Neticede onlar kendini katladı, bu da fiyatlara otomatikman yansıdı, yansımalıydı. Yani tam hesap kitap yapmadım da MobileGo'da ETH ile katılan birisi aynı miktar ETH'yi elinde tutsaydı parası dolar bazında büyük ihtimalle en kötü 4'e falan katlanmış olurdu sanırım.

Eth bazlı icoların en büyük handikapı da bu aslında, şahsen daha çok ilgimi çekse de süreçteki nominal artışın reelde zarara uğratma olasılığı çok daha fazla, sırf bu yüzden çok beğensem de katılmadığım pek çok proje var ne yazık ki. 
hero member
Activity: 742
Merit: 501
https://etherscan.io/token/0x983F6d60db79ea8cA4eB9968C6aFf8cfA04B3c63

331.360.000 SNM

SNM TOKEN SOLD:

324.106.831 SNM

7milyon token kalmış. evet biter sabaha.
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
sanırım 1 saate sonlanacak ico. hemen tidex liqui atlar gibime geliyor. sabaha kalmadan borsalara düşermi bilmiyorum ama ico bitişinde tokenleri serbest birakirlarmi bide o var. yarın ama sanki bittrexte işleme acilir gibi. umarım iyi olur 43 milyon dolar para topladilar gayet sağlam yatırım.millet 4-5 milyon topluyor 3 e 5 e katliyor. mobilgo 53 milyon topladi 0.75 centten girdi ilk 2 günde 3 dolara kadar firladi şuan taban olarak 1.5 usd oldu. sonm'dan ümitliyim görelim bakalim ne yapacak.
newbie
Activity: 23
Merit: 0
Adamların çalışan bir alpha sürümü mevcut Hem de bunu ICO esnasında yayınladılar
1 yıldır geliştirme sürecinde olan Golemde daha adam akıllı birşe yok Golem Brass i de ertelediler zaten.
Adamların 400mil market cap i var. Sonm için de gelecekte güzel şeyler düşünüyorum

Golem de kapalı alpha'da diye biliyorum. Hatta siteden katılmak için başvuru yapabiliyorsunuz.

Ha bence tamamen p&d coini şu an golem o ayrı mesele.

p&d coin ne demek?

bu arada sonm lar hala hesaba gelmemiş. icolar bittikten sonra mı geliyor hesaplara coinler?

Myetherwallet dan ETH göndererek aldım hemen geldi coinler
Add token kımısndan
Adress kısmına 0x983F6d60db79ea8cA4eB9968C6aFf8cfA04B3c63
SNM
Decimal---- 18
Yazınca Token kısmında gözüküyor SNM lar
hero member
Activity: 980
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
21milyon sonm kalmış. ico yarın bitebilir. bittrexe hemen girer gibi geliyor bana

bende az önce baktim ve tekrar biraz daha alim yaptim  Smiley  hitbtc diye bi site var sanirim orasida presale satişa yardimci mi oluyor ne yapiyor anlamadim fakat aliş satiş emirleri vardi. şuan kullanicilar satamiyor çünkü kilitli tokenler hesaplarda ico bitene kadar. neden orada bir borsasi var ico nun ve kim aliş satiş koyuyor anlamadim fakat az önce baktigimda  tane fiyati 0.68 cent civarlarindaydi. yarın bitecektir muhtemelen eğer bittrex'e girerse kaçtan girecek bakalim.
sr. member
Activity: 476
21milyon sonm kalmış. ico yarın bitebilir. bittrexe hemen girer gibi geliyor bana
sr. member
Activity: 728
Merit: 263
Adamların çalışan bir alpha sürümü mevcut Hem de bunu ICO esnasında yayınladılar
1 yıldır geliştirme sürecinde olan Golemde daha adam akıllı birşe yok Golem Brass i de ertelediler zaten.
Adamların 400mil market cap i var. Sonm için de gelecekte güzel şeyler düşünüyorum

Golem de kapalı alpha'da diye biliyorum. Hatta siteden katılmak için başvuru yapabiliyorsunuz.

p&d coin ne demek?

bu arada sonm lar hala hesaba gelmemiş. icolar bittikten sonra mı geliyor hesaplara coinler?
full member
Activity: 351
Merit: 100

newbie
Activity: 23
newbie
Activity: 52
Gecen edg icosunda 0,34 btc ye 27 eth almıştım 31000 edg vermişti
aynı miktarla bunun icosuna da girdim tabi 27 eth ile değil. 6600 token verdi

Bu sefer uzunca bir süre beklemeyi planlıyorum.

Fiyat tahmininiz var mı, ufaktan bunları konuşmaya başlayalım bence..

42m market cap ile çıkacak, ben büyük bir ilgi bekliyorum ICO'nun yavaşladığına bakmayın markete eklenince işler değişecektir, saatler içinde 2x yapabilir market capini.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
Gecen edg icosunda 0,34 btc ye 27 eth almıştım 31000 edg vermişti
aynı miktarla bunun icosuna da girdim tabi 27 eth ile değil. 6600 token verdi

Bu sefer uzunca bir süre beklemeyi planlıyorum.

Fiyat tahmininiz var mı, ufaktan bunları konuşmaya başlayalım bence..
hero member
Activity: 700
Merit: 550
Sitede gösterilen rakamlar yanlış açıklanmış;

Dünkü rakamlar yanlış verilmiş açıkladılar, şuanki rakamlar doğru, buradan da bakabilirsiniz https://etherscan.io/token/0x983F6d60db79ea8cA4eB9968C6aFf8cfA04B3c63

Bilgilendirme için teşekkürler, ico'nun ne durumda olduğunu merak edenler bu linkten bakabilir.
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
Ben dün aksam bitti sanıyordum. 1-2 saatte %81 diyip sonradan nasıl 1 gun sonra rakam aynı olabiliyor?
sr. member
Activity: 728
Merit: 263
Bence burda en komiği supercomputer falan deyip de sitenin komple çökmesi. Bundan daha ironik bir şey olamazdı.  Smiley

Ne olursa olsun başarılı şekilde tamamlayacaklar gibi gözüküyor ICO'yu bir şekilde.

süper bilgisayar ama daha çökmesin diye süper güçlerini kullanmıyor herhalde.  Grin ico bitince süper güçlerini devreye koyacak herhalde.
Zaten Supercomputerlerin genel sıkıntısı bu sadece laf var icraat yok herşey teoride var işleyen bir şey yok
Tek gerçek supercomputer elastic onun da 1 2 güne walleti çıkıyor.
Sad
whitepaper'ı okusaydınız keşke bu şekilde yorum yapmadan önce.
sonm sayesinde farklı cihazlar dahil olacak network'e, bunlar kripto para madencileri de olabilir, play stationlar da.
süper bilgisayar dediğiniz clusterdır.

web sitelerini henüz gerçekleşmemiş bir projede barındırmalarını düşünmek mantıksız.
ayrıca süper bilgisayarlar teori değil, pratik...

TOTAL AMOUNT OF TOKENS ISSUED ON ICO:

331.360.000 SNM

SNM TOKEN SOLD:

258.094.682 SNM 

bunda bir işler var gibi geliyor. dün millet hucum etsin diye, 298  milyon olarak gösterdiler baktı tutmuyor, indirdiler. ben bu kadar olduğunu bile sanmıyorum toplam satılanın. en fazla 200 milyon falandır.

katıldım ama şimdiden pişman oldum.
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
Bence burda en komiği supercomputer falan deyip de sitenin komple çökmesi. Bundan daha ironik bir şey olamazdı.  Smiley

Ne olursa olsun başarılı şekilde tamamlayacaklar gibi gözüküyor ICO'yu bir şekilde.

süper bilgisayar ama daha çökmesin diye süper güçlerini kullanmıyor herhalde.  Grin ico bitince süper güçlerini devreye koyacak herhalde.
Zaten Supercomputerlerin genel sıkıntısı bu sadece laf var icraat yok herşey teoride var işleyen bir şey yok
Sad
whitepaper'ı okusaydınız keşke bu şekilde yorum yapmadan önce.
sonm sayesinde farklı cihazlar dahil olacak network'e, bunlar kripto para madencileri de olabilir, play stationlar da.
süper bilgisayar dediğiniz clusterdır.

web sitelerini henüz gerçekleşmemiş bir projede barındırmalarını düşünmek mantıksız.
ayrıca süper bilgisayarlar teori değil, pratik...
newbie
Activity: 52
331.360.000 SNM Token'den 289.341.336 SNM satıldı.

Bitişe yaklaşıyoruz, sonumuz hayır olsun.

talat, bu rakam niye düşmuş?

331.360.000 SNM

SNM TOKEN SOLD:

252,602,906 SNM

refund mu oldu?

Dünkü rakamlar yanlış verilmiş açıkladılar, şuanki rakamlar doğru, buradan da bakabilirsiniz https://etherscan.io/token/0x983F6d60db79ea8cA4eB9968C6aFf8cfA04B3c63

Tahmini hesap yaptım, saat başı 2.250.000 SONM token satıyorlar, satacak daha 74m tokenları var, bunu 2.250.000'ye böldüğümüzde 32 yapıyor yani tahmini 30 saate tüm tokenlar satılmış olur veya balinanın biri gelir birazdan 10m usd atar biter gider.
full member
Activity: 196
Merit: 100

hero member
Activity: 868
5 dk önce gelen mail de ; "$30,75M+ have been raised by now 250.000.000 SNM tokens sold"  diyor ama bu rakam zaten dün geçilmişti.
hero member
Activity: 742
Merit: 501
331.360.000 SNM Token'den 289.341.336 SNM satıldı.

Bitişe yaklaşıyoruz, sonumuz hayır olsun.

talat, bu rakam niye düşmuş?

331.360.000 SNM

SNM TOKEN SOLD:

252,602,906 SNM

refund mu oldu?
Pages:
Jump to: