Pages:
Author

Topic: [ANN] SONM: Network Mining İçin Süper-Bilgisayar [ICO BİTTİ] $42M+ - page 16. (Read 21910 times)

sr. member
Activity: 728
Merit: 263
sonm lar ne zaman gelecek hesaplara? gelen oldu mu şimdiye kadar?
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
beceriksizlikler o kadar mazlumun(bountycinin) ahını aldı şimdide ether ağını suçlamaya başlamışlar olan olduktan sonra başka adrese ether göndermeyin diyorlar ve şuan eth gönderenlerin adreslerine tokenler gelmiyormuş bunlar daha iyi günleri pis bedduamı aldılar  Cool
bence sen beddua etme panda, sana beddua edildiğinde sen daha beterlerini yaşarsın.
ne diyor ünlü filozof ve şarkıcı demet akalın: "acı döner gelir karması var" Cool
bana beddua eden etmiş zaten sıramı çoktan savdım  Grin
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
beceriksizlikler o kadar mazlumun(bountycinin) ahını aldı şimdide ether ağını suçlamaya başlamışlar olan olduktan sonra başka adrese ether göndermeyin diyorlar ve şuan eth gönderenlerin adreslerine tokenler gelmiyormuş bunlar daha iyi günleri pis bedduamı aldılar  Cool
bence sen beddua etme panda, sana beddua edildiğinde sen daha beterlerini yaşarsın.
ne diyor ünlü filozof ve şarkıcı demet akalın: "acı döner gelir karması var" Cool
legendary
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
İyi kerizlemişler milleti  Grin
Bu kadar sazan varsa, bunların parasını söğüşlemek müstehaktır. Bu yüzden bu dolandırıcılara pek kızmıyorum. Kitle cahil Smiley
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
Bountycilerle iyi gecineceksin arkadas, herkes sövdü sövdü adamlar resmen patladılar. Hacker siteyi guzel devre dısı bırakıp slackten götürdü parayı.tek kalemde 300 ether atan var.
Somn yinede icosunu bitirir.
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
Ben hayatımda böyle bir dolandırıcılık görmedim. 2 bin kişilik Slack kanalında her önüne gelen resmi hesapmış gibi BTC/ETH adresleri paylaşıp buraya yatırım yapabilirsiniz diyor. Kimse de engellemiyor. Kanalı kapatmamaları cidden art niyet.

ico başlar başlamaz site uçtu fundyourselfnowı hackleyen adam bunlarada dadandı slackta fake adresini yollamış millet sazan gibi atlamış adam 1k civarında sazan etheri topladı.
bountycilerin ahı tutuyor işte böyle beter olsun o....

Caldigi Ether'leri farkli adreslere dagitmaya baslamis. Acaba ne yapacak... 300.000$'lik soygun resmen tek bir tusla.

https://etherscan.io/address/0x120fC09f6AA2470c7EcEf3C103A227e09C96F5cd
newbie
Activity: 14
Merit: 0
legendary
Ben hayatımda böyle bir dolandırıcılık görmedim. 2 bin kişilik Slack kanalında her önüne gelen resmi hesapmış gibi BTC/ETH adresleri paylaşıp buraya yatırım yapabilirsiniz diyor. Kimse de engellemiyor. Kanalı kapatmamaları cidden art niyet.

ico başlar başlamaz site uçtu fundyourselfnowı hackleyen adam bunlarada dadandı slackta fake adresini yollamış millet sazan gibi atlamış adam 1k civarında sazan etheri topladı.
bountycilerin ahı tutuyor işte böyle beter olsun o....
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
Önemli yatırım danışmanlarının portföylerine aldıkları, herkes tarafından önerilen bir coin.
SONM projesi ICO aşamasında başarılı olacaktır ama bountycileri sevindirir mi orasını bilemem.
hero member
Activity: 742
Merit: 501
Aha scam söylentileri'de var büyük ihtimalle saldırımı var siteye acaba? Sonmclar işiniz zor açıkçası Bitcad ile aynı zamana denk gelmişti buna daha çok kişi girdi adamlar bountyleri düşürdüler. Siteyi açsalar görücez her şeyi.

bence scam cikmaz bu,bi sorun olacagini dusunmuyorum,borsaya falan cikar ama degerini korurmu bilmem.
sr. member
Activity: 644
Merit: 271

sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Aha scam söylentileri'de var büyük ihtimalle saldırımı var siteye acaba? Sonmclar işiniz zor açıkçası Bitcad ile aynı zamana denk gelmişti buna daha çok kişi girdi adamlar bountyleri düşürdüler. Siteyi açsalar görücez her şeyi.
hero member
Merit: 550
Evet site kapalı ve şu anda slackte millet scam peşinde bir de aptal yatırımcıları bunlara kaptırırlar tam olur. Hala ne kanalı kapattılar ne ban attılar.
hero member
presale gonderdigimiz ethleri kurtaralimda baska birsey istemiyorum
Hocam anlaşma şartlarını kabul etmek istemeyen presale yatırımcılarına ethleri geri gönderebiliriz diyorlardı slackte,  bir mesaj atın isterseniz.

sozde %50 daha ucuza aldik. spt mi ne gonderdiler 9000kusur. simdi 1e 4 degisim demisler. yani 36k sonm

suan 1ethye 2424sonm satacaz diyorlar. nasil is anlamadim.

%50 ile , 54k degisimde vermeleri gerekiyordu.suan alanla,bizim 1.5ay once alisimiz ayni.

yaptiklari ise bak

beyinsi, sormasi ayip kac ether yatirmistin? Galiba sizi eth'in fiyatinin artmasindan dolayi dudukluyorlar gibi geldi bana. Ama yine de bu bahane sayilamaz. Salak adamlar gercekten guzel potansiyeli olan bir projeyi cok kotu bir yonetim tarziyla bok ettiler bence. Bakalim bu hava yatirima yansayacak mi? Siteye de erisemiyorum.

yokabi çok birsey degilde(3arkadas, 15eth), ben projeye o üçkagitçı chronobank elemani katilinca sogudum bu projeden... ama bu balinalarin ne yapacagi belli olmaz
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
Hocam anlaşma şartlarını kabul etmek istemeyen presale yatırımcılarına ethleri geri gönderebiliriz diyorlardı slackte,  bir mesaj atın isterseniz.

sozde %50 daha ucuza aldik. spt mi ne gonderdiler 9000kusur. simdi 1e 4 degisim demisler. yani 36k sonm

%50 ile , 54k degisimde vermeleri gerekiyordu.suan alanla,bizim 1.5ay once alisimiz ayni.

yaptiklari ise bak

beyinsi, sormasi ayip kac ether yatirmistin? Galiba sizi eth'in fiyatinin artmasindan dolayi dudukluyorlar gibi geldi bana. Ama yine de bu bahane sayilamaz. Salak adamlar gercekten guzel potansiyeli olan bir projeyi cok kotu bir yonetim tarziyla bok ettiler bence. Bakalim bu hava yatirima yansayacak mi? Siteye de erisemiyorum.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
Ico başlamasına saatler kalmış zaten göreceğiz yaptıkları dalavereleri. Nasıl değiştirirler şartları ayıp.
hero member

yaptiklari ise bak
hero member
Merit: 550
hero member
Pages:
Jump to: