Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] COSS Token Takası - page 3. (Read 15918 times)

legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
November 16, 2017, 07:19:26 PM
mevcut siteyle işleri çok zor. site çok kötü ve yavaş olduğu için hacimde oluşturamıyorlar.

Haklısnız ama COSS ekibi sıkı çalışan bir team. Ellerinde  iyi bir yazılımcı var bu software mimarı dediğimiz türden. COSS un fiyatı diğer icolara göre aşırı derece de düşmüş değil. Bu BTC nin çıkışı zaten bir çok altcoini 2x - 3x aşağı çekti.
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
November 16, 2017, 05:34:22 PM
mevcut siteyle işleri çok zor. site çok kötü ve yavaş olduğu için hacimde oluşturamıyorlar.
full member
Activity: 350
Merit: 110
November 16, 2017, 04:27:11 PM
Fiyat 7 cent civarlarına gelmiş. İco'ya girip 20 cent seviyelerinde çıkmayanlarda panik satışları başlarsa token fiyatı ico fiyatına bile gerileyebilir. Dividend dağıtımları da ilk dağıtıma göre düşüş içinde.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
November 16, 2017, 04:24:51 PM
Cossdan ümitliydim ama borsada önemli bir hacim artışı göremedim.

Coss doğru işler yapıyor, dağıtımları zamanında yapıyor ve dividendleri ethereum bazında alabilme gibi güzel bir uygulamaları da var. Geleceği bilinmez ama yaptıkları ortada ve hafife alınamaz.

Şimdi Coss' da şöyle bir durum mevcut: Geliştiriciler öncelikli olarak sistemin işlevselliğini iyi seviyeye getireceklerini ve sadece buna odaklandıklarını açıkladılar. Henüz pazarlama ve reklam işine girişmediler. Kullanıcı çekmek işleminden önce sistemi kusursuzlaştırmaya çalışacaklar bir süre. Kendi kafalarına göre kusursuz olduğuna kanaat getirdiklerinde tanıtıma başlayacaklar. Bu sebeptendir ki şu an çok bir şey beklememek en iyisi bu projeden. Yukarıda da bir arkadaş yazmış zaten. Daha 6 ay / 1 sene bir süre aralığında bir şeyler beklememek lazım. Sonrasında zaten Coss tokenlerin birim fiyatı inanılmaz artışlar gösterebilecektir. %0.1 bile olsa bir borsaya ortak konumunda olmak ciddi bir şeydir.Tabi geçerli bir hacimle iş yaptığı sürece...

%0.1 COSS'a ortak olmak demek 200.000 COSS yapar su fiyattan o bile deli para yapiyor hocam bana imkansiz hatta Smiley 20k alsam yeter.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
November 16, 2017, 03:51:43 PM

Coss doğru işler yapıyor, dağıtımları zamanında yapıyor ve dividendleri ethereum bazında alabilme gibi güzel bir uygulamaları da var. Geleceği bilinmez ama yaptıkları ortada ve hafife alınamaz.

Şimdi Coss' da şöyle bir durum mevcut: Geliştiriciler öncelikli olarak sistemin işlevselliğini iyi seviyeye getireceklerini ve sadece buna odaklandıklarını açıkladılar. Henüz pazarlama ve reklam işine girişmediler. Kullanıcı çekmek işleminden önce sistemi kusursuzlaştırmaya çalışacaklar bir süre. Kendi kafalarına göre kusursuz olduğuna kanaat getirdiklerinde tanıtıma başlayacaklar. Bu sebeptendir ki şu an çok bir şey beklememek en iyisi bu projeden. Yukarıda da bir arkadaş yazmış zaten. Daha 6 ay / 1 sene bir süre aralığında bir şeyler beklememek lazım. Sonrasında zaten Coss tokenlerin birim fiyatı inanılmaz artışlar gösterebilecektir. %0.1 bile olsa bir borsaya ortak konumunda olmak ciddi bir şeydir.Tabi geçerli bir hacimle iş yaptığı sürece...
full member
Merit: 100
November 16, 2017, 03:32:13 PM

full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
November 16, 2017, 03:21:13 PM
full member
November 16, 2017, 03:07:54 PM
On numara projelerden biri olsada çok fazla rakibi var ayrıca dolaşımda olan token sayısının azlığından dolayı ico fiyatı 5x yaparak yatırımcısını sevindirmişti, şu anki fiyat fena sayılmasada eskisine nazaran iyi seviyede değil.

Aslında çok on numara projelerden biri olduğu da söylenemez. Söylediğiniz gibi exchange konusunda çok güçlü projeler var. Kar payı dağıtımı biraz fazla şişirmiş olabilir projeyi.
full member
Activity: 420
Merit: 101
November 11, 2017, 02:56:27 PM
tokenleri mew adresine attıktan sonra dividend alabilmek için tutorialda bahsedilen işlemi bir kere yapmak yetiyor mu?mew hesabımda bir miktar token var diyelim. daha sonra bir miktar daha alıp hesaba attık.işlemi tekrarlamalı mıyız?

Hayır tekrarlamanıza gerek yok, cüzdanınızı websitesine bağlıyorsunuz gibi düşünün. Ona bağlı olarak token miktarınızdaki değişime göre dividend miktarınız da değişiyor.

teşekkür ederim hocam.bir miktar alım yapıp, gerekli işlemleri yaptık bakalım.
sr. member
Activity: 746
Merit: 251
November 11, 2017, 02:28:46 PM
On numara projelerden biri olsada çok fazla rakibi var ayrıca dolaşımda olan token sayısının azlığından dolayı ico fiyatı 5x yaparak yatırımcısını sevindirmişti, şu anki fiyat fena sayılmasada eskisine nazaran iyi seviyede değil.
full member
Merit: 100
November 11, 2017, 01:42:12 PM
Fork iptali sonrası projeden güçlü bir yükselme göremedim ve bu seviyelerde bir süre daha kalacağını düşünüyorum. 25 cent seviyelerini geçmesi bi süre daha zor. 2,5 kat da gayet güzel bir miktar ama
full member
November 11, 2017, 01:09:12 PM
tokenleri mew adresine attıktan sonra dividend alabilmek için tutorialda bahsedilen işlemi bir kere yapmak yetiyor mu?mew hesabımda bir miktar token var diyelim. daha sonra bir miktar daha alıp hesaba attık.işlemi tekrarlamalı mıyız?

Hayır tekrarlamanıza gerek yok, cüzdanınızı websitesine bağlıyorsunuz gibi düşünün. Ona bağlı olarak token miktarınızdaki değişime göre dividend miktarınız da değişiyor.
full member
Activity: 420
Merit: 101
November 11, 2017, 10:41:48 AM
sr. member
Activity: 357
Merit: 250
November 02, 2017, 03:35:10 AM
coinmaarketcapteki grafigi kabus gibi ama genel anlamda fiyat olarak hala ico fiyatının üstünde.
hero member
Activity: 742
Merit: 501
October 30, 2017, 05:25:23 PM
noldu kârpayı alabildinizmi? bu coss scam gibi gelmişti önceden bana, pek ilgilenmemiştim.

3 haftadır kar payı dağıtımı yapılıyor. Yeni tokenler de eklemeye devam ediyorlar borsalarına. Ekip çalışıyor ama insanlar dividend dağıtımlarından pek memnun değil ki fiyatı 10 cent seviyelerinde takıldı.

hmm.. Abi birde gelecek DEX'lerde artık. Coss benim bildiğim merkezi bir borsa... Yani ileriside pek olumlu görünmüyor. Merkezsiz borsalar çok fena geliyor, paradex.io raidex.io radarrelay.com vs. dahada fazlası var. Merkezi borsalar gibi hızlı olacak bunlar. Çok iyi teknoloji geliştiriyorlar/geliştirdiler... Hacimler buralara kayacak. polo,trex veya bir ikisine daha da birşey olmaz ama gerisi silinecek bence...

hero member
Activity: 630
Merit: 503
October 30, 2017, 05:20:26 PM
noldu kârpayı alabildinizmi? bu coss scam gibi gelmişti önceden bana, pek ilgilenmemiştim.

3 haftadır kar payı dağıtımı yapılıyor. Yeni tokenler de eklemeye devam ediyorlar borsalarına. Ekip çalışıyor ama insanlar dividend dağıtımlarından pek memnun değil ki fiyatı 10 cent seviyelerinde takıldı.
hero member
Activity: 742
Merit: 501
October 30, 2017, 05:08:07 PM
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
October 30, 2017, 01:29:04 PM
Kosa vadede tekrar 26 cent seviyelerini görebilir mi ?

Kısa vadede zor gibi görünüyor. Token sahiplerinde genel düşünce 6 ay 1 seneyi bulacağı yüksek fiyatlarda sabitlenmesinin. 2017 sonuna kadar bu fiyatlarda seyredeceğini düşünüyorum.

...ve yanılıyorsun. Coss' un fiyatı borsa hacimlendiği anda tavan yapacaktır. Kasım-Aralık aylarında bekli mucize bir patlama olmayacak ama eğer günlük hacim 2-3 milyon dolara kadar yükselirse token fiyatı da aynı doğrultuda 5-10x aralığında artacaktır. Coss tokenin 2017 yazında 30-40 cent fiyatlara yükseleceğini ön görüyorum ben.
member
Activity: 83
Merit: 10
October 30, 2017, 05:34:49 AM
Ben tokenler satıp çıkış yaptım projeden. Dividendler coss sitesindeki walletta geçmedi hala nasıl alabilirim ?
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
October 28, 2017, 07:48:36 PM
Gectiğimiz hafta bu coin zilyontane satıldı,coin adedi coss miktarından da fazla hacmi en yüksek olan da buydu.
Coss tam değerlerde dağıtılırken benim elimdeki miktara göre bu coinden hiç gelmedi...

Değeri ico fiyatının üstünde olsada bu pay dağıtımının yapılacağı ilk haftadaki kadar yüksek değil. Değeri buralarda olacaktır herhalde.Çok ani bir yükseliş beklemiyorum

Evet verdiği değer her hafta düşüyor, hacim ve insaların coinlerini kontrata bağlamaları ile de alakası var gibi.
Bir de bu hafta inanılmaz bir VRS-ETH satışı gerçekleşti, bu coin için bir ödeme göremedim!

CUnku o coinde fee ucreti yoktu arkadaslar fee olmayan coinden ne versin adamlar? Bazi coinlerde ucretsiz alim satim kampanyasi var onlardan olmayan kar payini alamiyorsunuz.
Pages:
Jump to: