Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] CREDITS - Finansal endüstri için yeni blockchain! [Satış Kas-Ar 2017] - page 24. (Read 20034 times)

full member
Activity: 314
Merit: 101
bir blockchain yaratmak uzun ve zahmetli iş. creditsin hedefleri çok büyük. eğer başarırlarsa piyasada ciddi bir konuma gelebilirler. yeterli topluluk desteği oluşturamadılar henüz. sosyal medya kanallarına baktığımda o canlılığı göremiyorum. bu durum toplayacakları para miktarını etkileyecektir. daha faal olmaları lazım.
member
Activity: 378
Merit: 11
Chipin listed CREDITS blockchain platform in top 5 ICOs presenting at the North American Bitcoin Conference in Miami.
https://www.chipin.com/north-american-bitcoin-conference-miami-2018-ico-highlights/
member

Dubai-based Al Bayan daily newspaper @AlBayanNews has published an interview with CREDITS CEO & Founder Igor Chugunov.
https://credits.com/en/Home/NewsItem/2225
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
Ekip neden sürekli yan hesaplarla güncellemeleri paylaşıyor ki, çeviri yapan arkadaş gördüğüm kadarıyla sorulara cevap veriyor. Bu pek profesyonel durmuyor bana kalrısa. Bu arada domain harikaymış!
newbie
Activity: 4
Merit: 0
https://credits.com/en/Home/NewsItem/2222
CREDITS development team is now conducting load testing of CREDITS platform. The main goal is to check platform capacity during network loads and asymmetric work of nodes.
full member
Activity: 672
Merit: 100
Ben credits'in borsaya girer girmez x2'yle gireceğini düşünüyorum çünkü yeni ve gelecek vaadeden tokenlerde hep aynı durum yaşanıyor, En önemlisi güzel bir borsaya sokabilmeleri tabiki
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
Şuan token halinde satılıyor sanırsam, Ekip ne zaman coine çevirecek bu tokenleri?
Tokenden coine geçişte güzel bir pump görecektir bence uzun vadede köşeye biraz atabilirim

Teknolojiler ile ilgili test haberleri gelmeye devam ediyor, tokenden coine geçiş yapmanın çok bir zorluğunun olacağını sanmıyorum ben açıkçası.
full member
Activity: 546
Şuan token halinde satılıyor sanırsam, Ekip ne zaman coine çevirecek bu tokenleri?
Tokenden coine geçişte güzel bir pump görecektir bence uzun vadede köşeye biraz atabilirim
sr. member
topladıkları o parayla bahsettikleri teknolojiyi karşılayan bir blockchain yaratmaları pek olanaklı görülmüyor. bu tip bir blockchain için milyonlarca dolar gerekir. bahsettikleri şeyler muazzam ama ortaya güçlü bir ürün çıkarmaları için ciddi para toplamaları lazım. henüz o potansiyele ulaşamadıklarını düşünüyorum.

3 milyon doları sadece pre-ico aşamasında topladılar. Bu parayla işe odaklanılmayacak ancak 10 milyon doalr arge ile bu işin altından rahatlıkla kalkılır diye düşünüyorum ben.

Şubatta başlayacak ICO ile rahat bir şekilde hardcap yapacaklardır.
full member
Activity: 218
topladıkları o parayla bahsettikleri teknolojiyi karşılayan bir blockchain yaratmaları pek olanaklı görülmüyor. bu tip bir blockchain için milyonlarca dolar gerekir. bahsettikleri şeyler muazzam ama ortaya güçlü bir ürün çıkarmaları için ciddi para toplamaları lazım. henüz o potansiyele ulaşamadıklarını düşünüyorum.
member
If you have questions concerning CREDITS blockchain platform, there is CREDITS FAQ:

https://credits.com/en/home/faq
sr. member
Bu proje kazandıracak arkadaşlar ICO ya kesinlikle katılmayı düşünüyorum.teşekkür ederim çeviri için.
whitelist kaydı hala açık diye biliyorum.bence üzmeyecek bir miktarla katılmakta fayda var.bu arada bounty kampanyasını geç farketmişim yoksa kesinlikle imzsına girmeye değerdi

Üzmeyecek bir miktarla değil büyük bir miktarla Pre-ICO aşamasıdna yatırım yaptım. Eğer ekip tası tarağı toplayıp kaçmasa ölüsü bile yeter bu projenin pump yapması için.
sr. member
Keşke başlangıçta kendi blok zincirleriyle çıksalardı da daha inandırıcı olsaydı . güzel yatırım toparlamayı başlarmışlar ilk etapta. ETH ile rakip gösterilmeleri benim de hoşuma gitmedi . Kazandırabilir mi bilemem. Çeviri için teşekkürler.

bu amaçla çıkarılan projelerin tamamı eth veya eşdeğeri ile kıyaslıyor kendini çünkü bi anlamda rakipler birbirlerine.yani kısyas yapması gayet doğal

Katılıyorum, dikkat ederseniz yeni çıkan bet projeleri bile daha önceki bet icolarıyla knedilerini kıyaslıyorlar.
sr. member
Keşke başlangıçta kendi blok zincirleriyle çıksalardı da daha inandırıcı olsaydı . güzel yatırım toparlamayı başlarmışlar ilk etapta. ETH ile rakip gösterilmeleri benim de hoşuma gitmedi . Kazandırabilir mi bilemem. Çeviri için teşekkürler.

Başlangıçta kendi blok zincirleriyle çıkan çok ender ve az coin var piyasa da. Zincir sisteminde orjinal bir isimle çıktılar ve iyi şeyler başaracaklarını vaadettiler. Beklemekten başka çare yok şu aşamada.
sr. member
Projenin whitelist kaydını yaptırdım nasipse eğer icoya girmeyi düşünüyorum, bu yılın içinde utn ve credits güzel yerlere gelebilir diye düşünüyorum.ICO 15 ocakta olacaktı yanlış hatırlmaıyorsam ama şubata ertelenmiş biraz daha bekletecek bizleri

Bende aynı fikirdeyim, kaliteli bir süreçte geçilecekse bekleme açısında sorun yok bekleriz Smiley
sr. member
Hızlı olmaları için kendi zincirlerini oluşturmaları gerekli. Ama proje güzel görünüyor. Pre Ico dan iyi para toplanmış

Pre-ICO'da topladıkları miktar 3 milyon doları geçti. Kaliteli bir isim ve ekipleri var. Bu parayı ICO aşamasında toplayamıyor bir çok girişim. Bence de zincirleri konusunda biraz hız şart.
sr. member
Ethereumun saniyede 100 işlem yaptığını, kendilerinin ise 1.000.000'a kadar yapacaklarını (oradaki "kadar" ifadesi de çakallıktan başka bir şey değil) yazdıkları an gözümde çöp oldular. İtirazım yok, çok para toplayabilirler, alım satımda güzel de para kazandırabilirler ama pump/dump tokeni, başka bir halt değil.

Token değil sadece, kendi zincirleri de olacak. Projeyi tam olarak görmeden yargılamak biraz infaz olur. Henüz pre-ico yeni bitti ve büyük işler başaracaklarından şüphe yok.
sr. member
Böyle chain projelerine ilgim var ama kendi zincirlerine ne zaman geçmeyi planlıyorlar acaba konuda göremedim sanki belki gözümden kaçmışta olabilir.ICO ya girmeyi düşünüyorum.Bu arada teşekürler çeviri için

Smart contractlar konusunda bir alpha sürüm yayınladır yanlış hatırlamıyorsam yakın bir süreç içerisinde de kendi zincirleri ile ilgili geniş çaplı bir duyuruda bulunacaklarını söylemişlerdi.
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
Böyle chain projelerine ilgim var ama kendi zincirlerine ne zaman geçmeyi planlıyorlar acaba konuda göremedim sanki belki gözümden kaçmışta olabilir.ICO ya girmeyi düşünüyorum.Bu arada teşekürler çeviri için
Pages:
Jump to: