Pages:
Author

Topic: 💥🚀[ANN][ICO] INS ECOSYSTEM - Üreticiden Tüketiciye Aracısız İşlem Platformu 🚀 - page 37. (Read 12784 times)

full member
Activity: 266
Merit: 242
Çok güzel bir para ama tabi bounty hunterlara o paranın gelmesi için önce hardcap olması, sonra o huntera gelene kadar dumplarla 3/1 e kadar düşer kickico buna çok guzel bir örnektir, hunterın tokenleri serbest kalıncaya kadar borsada 27cent'den 2 cente kadar duştu ve 2c de takıldı kaldı
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Şuan ki haliyle toplam 1376 stake var. $150.000 dağıtılacağını varsayarsak 150000/1376 dan stake başı $109 yapıyor. Benim 15 stakeim var şu zamana kadar yani $109*15 den 1635 dolar yapıyor. Tabi bu hesaplamalar şu an için geçerli. Sadece bu hafta girip stake hesaplanmayan kişi sayısı 40.

Bu hesaba göre bende 2400$ alıyorum. Valla su parayi verirlerse gerçekten ben satmam . INS de kalırım. Adamlar gerçekten güvenilir demektir . Ama ödül o kadar gelmez gibi devam edecek sayilmayanlar eklenecek vs 1500$ bile cok iyi olur benim icin
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
Çok katılımcı var evet ama proje kısa sürede hardcap yaparsa yine bountyciler olayı amorti etmiş oluyorlar. Proje/Kampanyalar daha uzun sürüp, katılımcı artacağına orada bitiyor ve dolayısıyla eski katılımcıların hak yüzdeleri artıyor. Çok ilgi gördü bu proje umarım hardcap yapar da bir hayal kırılkığı olmaz.
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Nerde çok fazla imzasına katılım olan kampanya görsem hep bir sorun yaşıyorlar ya ico da yada bounty dağıtımında, aslında en güzeli hiç bilinmeyen kampanyalara girip kumar oynamak Smiley

Hocam doğru diyorsunuz ama sizin de katıldığınız kampanyaya çok fazla katılım oldu hatta katılımın yoğunluğundan dolayı kampanyaya yeni üye alımı bile kapandı. Grin Ben yinede Ins projesinin güzel olmasından dolayı,imzasınında güzel dağıtacağını düşünüyorum.
full member
Activity: 350
Merit: 100
Nerde çok fazla imzasına katılım olan kampanya görsem hep bir sorun yaşıyorlar ya ico da yada bounty dağıtımında, aslında en güzeli hiç bilinmeyen kampanyalara girip kumar oynamak Smiley
full member
Activity: 420
Merit: 108
Şuan ki haliyle toplam 1376 stake var. $150.000 dağıtılacağını varsayarsak 150000/1376 dan stake başı $109 yapıyor. Benim 15 stakeim var şu zamana kadar yani $109*15 den 1635 dolar yapıyor. Tabi bu hesaplamalar şu an için geçerli. Sadece bu hafta girip stake hesaplanmayan kişi sayısı 40.
Eğer dediğiniz gibi olursa gerçekten iyi bir miktar alacağız.Kampanyanın son haftası olması lazım spreadsheette de son sütün bu hafta olarak gözüküyor.O 40 kişinin pek bir etkisi olmayacaktır.

Her hafta yeni sütün ekleniyor. Eğer hardcap yapıp ico erken bitmezse kampanya 25 aralıkta bitecek yani daha 3 hafta var.
Hardcap yaparsa mı 25 Aralıkta bitecek ? O zaman hardcap yapmaması daha iyi olur. Cheesy

Eğer hardcap yaparsa yaptığı zaman kampanya bitmiş olur ama eğer yapamazsa 25 aralık kampanyanın bitiş tarihi olarak belirlenmiş o zamandan sonra ico bitmiş olur.
Anladım hocam teşekkürler. Smiley
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
Eğer dediğiniz gibi olursa gerçekten iyi bir miktar alacağız.Kampanyanın son haftası olması lazım spreadsheette de son sütün bu hafta olarak gözüküyor.O 40 kişinin pek bir etkisi olmayacaktır.

Her hafta yeni sütün ekleniyor. Eğer hardcap yapıp ico erken bitmezse kampanya 25 aralıkta bitecek yani daha 3 hafta var.
Hardcap yaparsa mı 25 Aralıkta bitecek ? O zaman hardcap yapmaması daha iyi olur. Cheesy

Eğer hardcap yaparsa yaptığı zaman kampanya bitmiş olur ama eğer yapamazsa 25 aralık kampanyanın bitiş tarihi olarak belirlenmiş o zamandan sonra ico bitmiş olur.
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Şu sıralar icoların hard cap miktarına ulaşması çok zor ama Ins projesi için çok kişide ilk günden hardcap yapabilir beklentisi var en son bu beklentiyi monetha için görmüştüm dakikalar içerisinde hardcap yapmıştı monetha umarım Ins içinde aynısı geçerli olur.
full member

sr. member

full member
sr. member
full member
Hardcap yaparsa imza katılımcıları mutlu olacaktır. Geçtiğimiz günlerde küçük bir hesap yapmıştık. Hesabımıza göre min ve max rakamlar hakkında konuşmuştuk. Geçmiş yazışmaları okuyanlar veya incelemek isteyenler olursa takip edebilirler. 500-700 dolar arası kazanç bırakacağını düşünüyorum.
Dahada fazla belkide.Sosyal Medya kampanyasıyla birlikte iyi bir miktar gelecektir.Telegram için de bir miktar ayırmışlar( %2  Cheesy ) ama katılımcı sayısı çok fazla  Cheesy
full member
Activity: 448
Merit: 157
Hardcap yaparsa imza katılımcıları mutlu olacaktır. Geçtiğimiz günlerde küçük bir hesap yapmıştık. Hesabımıza göre min ve max rakamlar hakkında konuşmuştuk. Geçmiş yazışmaları okuyanlar veya incelemek isteyenler olursa takip edebilirler. 500-700 dolar arası kazanç bırakacağını düşünüyorum.
sr. member
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
manager listeleri haftalık güncelliyor, mesajları inceliyor tek günde mi atmış haftaya mı yaymış oturup zaman harcıyor her kullanıcı için. hakkını veriyor yaptığı işin. diğer lanetler gibi kampanya sonunda mağdur etmeyecek gibi duruyor katılımcıları.
ekip de aynı ciddiyetle dağıtımı tamamlarsa tadından yenmez Smiley
hero member
Activity: 510
Merit: 500
İlk girenlerin çok extra beklentisi olmasın, tarih ertelendikten sonra ilk girenle son giren arasındaki farkta giderek azalıyor.
Fakat genel olarak karlı bir kampanya olacak gibi duruyor. Kampanya yöneticisi de mağdur bırakmayacak gibi . .
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Imza yonetıcısı deadley zaten bıldıgım en sağlam bounty manager kendısı sureklı telegramda aktıf olan bır arkadaş bence sorun sıkıntı cıkmaz
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Keşke hardcap yapsa, imza kampanyasına kazançlı olur diye girdik ki dağıtılan ödül gerçekten iyi fakat katılım çok olunca bize pek bir şey düşmeyecek gibi görünüyor. İmza kampanyası Iconun sonunda biter demişlerdi bu durumda hardcap yapsa ilk günden bitmesi lazım.

Ben 21.girenim imzaya . Son 100 neredeyse son 2 3 hafta girmiş . Çok bişey kesileceğini sanmıyorum bizden . 250 Başvurunun 50 si zaten red . Ben 2.haftadan itibaren full stake gittim . Hayırlısı .

Bakalım ben hardcap yapacağına inanıyorum . İlk haftalarda ki girenler az aynen . Sonradan girenlerden de elenen çok çıkıyor.  Bakalım kazançlı bir imza kampanyası olacak gibi duruyor . Tabi söylenen stake dağıtılırsa ..
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Keşke hardcap yapsa, imza kampanyasına kazançlı olur diye girdik ki dağıtılan ödül gerçekten iyi fakat katılım çok olunca bize pek bir şey düşmeyecek gibi görünüyor. İmza kampanyası Iconun sonunda biter demişlerdi bu durumda hardcap yapsa ilk günden bitmesi lazım.

Ben 21.girenim imzaya . Son 100 neredeyse son 2 3 hafta girmiş . Çok bişey kesileceğini sanmıyorum bizden . 250 Başvurunun 50 si zaten red . Ben 2.haftadan itibaren full stake gittim . Hayırlısı .
sr. member
Pages:
Jump to: