Pages:
Author

Topic: 💥🚀[ANN][ICO] INS ECOSYSTEM - Üreticiden Tüketiciye Aracısız İşlem Platformu 🚀 - page 36. (Read 12784 times)

legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Merak ettiğim konu Bounty ödemelerini aldığımda nasıl bir strateji izlemeliyim.Aldığım gibi satmalımıyım yoksa beklemelimiyim beklersemde dump yiyebilir  Huh Grin

Emin olabilirsin onu kimse bilemiyor Smiley Nice token eridi gitti beklettiğim beklemettiklerim şahlandı gitti . Çok ters bir durum . Resmen bize yürüyorlar bu konuda Smiley

Bu arada %49,3 oranına ulaşmış durumda INS ICO .. 18 saat var bitimine .. SAnırım %70 oranlarında takılacak . Bir ümidim gece %70 yi görünce çinlilerin de iteklemesiyle Hardcap olur ümidi ..
full member
Activity: 420
Merit: 108
Merak ettiğim konu Bounty ödemelerini aldığımda nasıl bir strateji izlemeliyim.Aldığım gibi satmalımıyım yoksa beklemelimiyim beklersemde dump yiyebilir  Huh Grin
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001

Çok güzel bir şekilde ilerliyor .. Ödül kampanyası ne olursa olsun düşmeyecek o da çok büyük güzellik . Ekip zaten oldukça güzel söylenecek söz yok .. Kazançlı bir dönem olacak inşallah .
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
Toplanan tutar hiçte fena değil bence, 30.000 eh e yakın bir rakam yapıyor şuanki yatırım tutarı 10 milyon doların üstünde yani.Proof bittiği için biraz geç katılabildim kampanyaya umarım yüzümüzü güldürür diyeceğim ama çok fazla katılım olmuş
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Deadley ile görüştüm . Ödül düşürülmedi 500K$ Olacak dedi .
full member
Activity: 448
Merit: 157
Henüz 1 saat civarı vakit var. Bakalım bugün akşama netleşecektir HARDCAP yapıp yapmayacağı. Hedefimiz yapar inşallah demek Smiley Son hafta 465 stake girilmiş. Bu hafta da bu miktar tutarsa ortalama 1800 civarı toplam stake olacak. 150000/1800= ortalama 85 dolar yapar stake başına oda minumum 10 stakem olacak 85*10=850 dolar yapar. Umarım bountyler kilitli olmaz yoks dump sonrasına kalırsak bu fiyatı bile yakalayamayız.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Bonus %32 ben yatırım yapacaktım 5 eth kadar ama bir turlu giremıyorum arkadaşlar yogunluktanmı yoksa ddos falanmı yapılıyor sıteye

Edit: Yoğunluktan sit çökmüş şimdi bant genişliğini arttıracaklarmış telegramda pavel yazdı
sr. member
Toplanan yatırımı göremiyoruz sanırım . Görebilen varmı ben mi bulamadım ?
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Gidip geliyor sorunun çözüleceğini söylemişler. Yoğunluktan dolayı mı yoksa saldırı girişimleri mi oluyor acaba. Şimdi geldi tekrar gitmezse iyidir deneyin bakalım. Yok tekrardan gidiyor sayfayı yenileyince.
sr. member
Site çöktü yoğunluktan . Suanda ulasılamıyor .
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Yarım saat kalmış başlamasına bakalım beklenen rağbeti görecek mi. En çok dikkat çeken ICO lar dan birisi oldu beklediğimiz zamanda ertelendi sonunda başlıyor. Hard cap ne oldu en son düşürdüler durdular takip edemedim 30 mu yoksa 60 mıydı. Toplam token miktarı da düşmüş 50 milyon mu oldu neden böyle yaptılar ki tutarı toplayamayacakları için korktular mı sizce. Normalde bu sıralar hep yükselttiklerine şahit olduk INS projesinde tam tersi düşürdüler belki bu sayede yatırım yapmak isteyenlerin fikirleri netleşmiştir olumlu olarak.
sr. member
Son 35 dakika . Hardcap gelirse bayram buralar bayram .
sr. member
Merit: 264
3 saat sonra başlayacak göreceğiz bakalım ben güveniyorum umarım kısa surede hardcap yaparlar
full member
Activity: 266
Merit: 242
Bu presale muhabbeti nedir? Burada hep açıklanmadı muhabbeti döndü durdu ama hiç bir yerde presale ya da pre ico yapıldığı yazmıyor. Hatta telegramdan sordum yok öyle bir şey dendi. Kaynak gösterebilir misiniz?
Ön satış yapıldı dostum, sitesinde 1 ay kadar ön satış sürdü şu an lnikleri kalktı ama yapıldı hatta insanlar presale toplanan rakamı bilmek istediler ama açıklama yapılmadı
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
Bu presale muhabbeti nedir? Burada hep açıklanmadı muhabbeti döndü durdu ama hiç bir yerde presale ya da pre ico yapıldığı yazmıyor. Hatta telegramdan sordum yok öyle bir şey dendi. Kaynak gösterebilir misiniz?
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Ico süreci sona erdikten sonra şuana kadar açıklamadıkları ön satış sonuçlarını açıklayacaklar mı  Huh Bunu merak ediyorum umarım beklediğimiz gibi olur ve Ins çok kısa sürede hardcap yapmayı başarır.Şuana kadar ekibin bir hata yapmadığını düşünüyorum.(Pre-ico yu açıklamamaları hariç)
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Ben bu 777 adetı kullanarak ıcoya katılmayı dusunuyorum %5 ındırım yapıyormus, 60bın ether epey bır tutar ama buna on satıs dahılmı bılemıyorum
sr. member
Activity: 1708
Merit: 359
büyük gün geldi bakalım. umarım şeffaf bi ico olur ve ne kadar yatırım aldığı falan paylaşılır. paylaşılmayan icolar genelde beni kuşkulandırıyor.
sr. member
Merit: 264
son durumda yarın başlıyor ico bunuda şeffaf olarak paylaşmayacaklar herhalde, bakalım beklediğimiz gibi hardcap yapabılecekmı gorecegız
newbie
Activity: 14
Merit: 0
Ekip güzel ama dumplandıktan sonra alınır ancak
Pages:
Jump to: