Pages:
Author

Topic: 💥🚀[ANN][ICO] INS ECOSYSTEM - Üreticiden Tüketiciye Aracısız İşlem Platformu 🚀 - page 38. (Read 12796 times)

sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
ICO Rating sitesi Skor olarak INS'ye muazzam bir tablo çıkarmış . İlk günden hardcap yermiyiz ?

sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Ne zaman bitecek imza kampanyası bir tarih verdilermi acaba? Bilgilendirme yapan olursa şimdiden teşekkürler
ICO'nun sonuna kadar devam eder imza kampanyası yanı benım fıkrım bu genellıkle boyle olmuyor mu zaten, ico bıtmeden imzaları kaldırtmazlar
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
Ne zaman bitecek imza kampanyası bir tarih verdilermi acaba? Bilgilendirme yapan olursa şimdiden teşekkürler
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
whitepaper a bakayım dedim de 49 sayfa hazırlamışlar. ekip epey kafa patlatmış anlaşılan.. içindekiler kısmından ileriye gidemedim Cheesy
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
60.000 ETH toplarlar mı bilemiyorum ama sağlam yatırım alacakları garanti gibi geliyor bana. Eğer hardcap yapacaksa bu proje zaten ico paldır küldür biter. Yok yapamazsa bir noktada tıkanıp son gününe kadar uzayacaktır. Bu da yeni ödül avcılarının işine gelir sanırım.
full member
Activity: 420
Merit: 108
Umarım bounty miktarında bir azalma olmaz.Felaket tellalına döndük artık  Cheesy
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Bu projenin ekibini çok beğeniyorum. Çok donanımlı ve iyi niyetli bir kadroya sahipler. Bounty kampanyalarında varım ve iyi bir ödül geleceğine kesin gözüyle bakıyorum.
sr. member
Arkadaşlar toplam arz yine düşmüş 100 den 50 milyona aynı şekilde satış rakamlarıda düşmüş 30milyon token satışa çıkıyor hardcap yapma ihtimalleri daha yükseldi, umuyorum başarırlar

Zaten neredeyse bir haftadır hardcap 60 000 eth değil miydi? Ne değişti bundan başka?

Hardcap düşmüştü ama token mıktarınıda duşurmuşlar sanıyorum, hardcap uzundur 60bın ama toplam token 100mılyondu onu 50 ye çekmişler
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
Arkadaşlar toplam arz yine düşmüş 100 den 50 milyona aynı şekilde satış rakamlarıda düşmüş 30milyon token satışa çıkıyor hardcap yapma ihtimalleri daha yükseldi, umuyorum başarırlar

Zaten neredeyse bir haftadır hardcap 60 000 eth değil miydi? Ne değişti bundan başka?
full member
Activity: 350
Merit: 171
MEW hesabıma 777 ıns promo token gelmiş, baktım hiçbir işe yaramıyor. Bütün eth cüzdanlarına sadece isimlerini duyurmak için attılar sanıyorum güzel taktik Wink

Onunla icoya katildiginizda bonus kazanabilirsiniz bir ise yariyor yani tokenler.

Çok güzel bir pazarlama stratejisi geliştirmişler. Forumda görmedin, sosyal medyada görmedin, hiçbiryerde görmedin al cüzdanından aklına düşelim Smiley güzel fikir
full member
Merit: 157
Hele şu ico bitsin o zaman ödüllerin dağıtılıp dağıtılmayacağı kesinleşecektir. Öncelikle hedefimiz sağlıklı bir şekilde ico bitişini beklemek. Umarım söylenen Atlant projesindeki kötü son ile karşılaşmayız. Emek verildiğini düşünüyorum. Projenin yöneticileri sağlam kaliteli ben güveniyorum projenin tutacağına. İmza kampanyasına katılım 300 sınırına ulaşmak üzere. Bu da daha iyi kampanyaların olmadığını gösteriyor bana.
full member
Activity: 350
Merit: 100
Token miktarını düşürüp bounty miktarını düşürmemeleri çok büyük bir tezat ve mantıksız bir hareket bence. Diğer arkadaşlarında söylediği gibi umarım bounty katılımcılarının sonu Atlant gibi olmaz.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Baştan berı bu ödulu dağıtacağız dediler izleyelim bakalım ne olacak ama token azaltma fikri güzel değer katacaktır, piyasa şartlarına göre davranıyorlar

Atlant projesinde de ekip aynı söylemde bulunuyordu.Sonuç ortada bırakın az dağıtmayı hiç dağıtmadılar.Umarım Ins Ecosystem ekibide aynı yola başvurmaz.Gerçi ekibini konusunu araştırınca projeye olan güvenim artıyor. Cheesy
hero member
Activity: 826
Merit: 502
Bounty için 500 bin dolar ayırdılar ve rakamı degiştirmediler, umuyorum bu rakamı dağıtırlar cuku bounty beklentısı yuksek ve katılımcı cok oldu

Değiştireceklerse de erken bildirim yapmaları gerekir . Change konusunu hatırlıyorum olaylar olaylar .. Projeye güven aşılayabilmek için vaad ettiklerini mutlaka dağıtmaları gerekir diye düşünüyorum . Change şu saatten sonra 5 $ da olabilecek olsa bounty cilerin almayacağı konusunda fikrim var. 

Ama INS ' de böyle bir problemle karşılacağımızı sanmıyorum.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Çok güzel olmuş son guncelleme ile token mıktarıda düşürülmüş ben zaten yanlış olduğunu duşunuyordum hardcap duştukten sonra basılan token aynı olamazdı 100 mılyon token basacaklar ama hardcap yarı yarıya dusmuştu nereydeyse sımdı dolaşımı dusurecekler bu deger kadar coıne
sr. member
Bounty için 500 bin dolar ayırdılar ve rakamı degiştirmediler, umuyorum bu rakamı dağıtırlar cuku bounty beklentısı yuksek ve katılımcı cok oldu
hero member
Activity: 826
Merit: 502
Hardcap ' i tamamlayan ender projelerden benim nazarımda . Fakat piyasanın şartlarından dolayı hedeflerini küçültmeleri normal bir davranış . İşin selameti açısından mantıklı bir hareket . Bu arada bounty ' cileri de küstürmeyeceklerdir .
sr. member
Aslında dolaşımdaki token mıktarını yarı yarıya düşürmeleri çok iyi oldu, ben takdir ediyorum bu adamların stratejileri çok doğru gidiyor ve bir yatırım yapmayı planlıyorum ama ilk gun degil. Yatırımdan sonra pişman olmam umarım borsalardan daha ucuza alınıyor sonra
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Hedeflerini gerçekten çok düşürdüler bunda piyasanın şuan bulunduğu durumunda önemli bir etkisi olduğunu düşünsemde bana göre pre-sale de beklentilerin çok altında kaldıkları için cesur davranamıyorlar. Smiley Neyse az kaldı bekleyip sonucu göreceğiz.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Pages:
Jump to: