Pages:
Author

Topic: 💥🚀[ANN][ICO] INS ECOSYSTEM - Üreticiden Tüketiciye Aracısız İşlem Platformu 🚀 - page 39. (Read 12796 times)

full member
Activity: 266
Merit: 242
full member
Son 3-4 gün kaldı arkadaşlar, merakla bekliyoruz ben başarıyla sonuçlanacağına inanıyorum çok güzel reklam yaptılar. Ekipte çok başarılı ve projeyle ilğileniyorlar, Türkler projeye epey bir katılım sağladılar umarım hersey yolunda gider
full member
1 Hafta önce 190 kişi vardı imzada şuan 240 kişi var . Ulan bitmesine 2hafta kalan imzaya neden girip bizim stakeleri de düşürürler anlamıyorum ya .

Ben kampanyaya ilk girenlerdenim ama hep böyle olur bu işler alışkınım bu yüzden. Grin İki hafta dururum kampanyada kısa sürede paramı alırım mantığı ile bakıyorlar diye düşünüyorum.Bu da çok mantıksız gelmiyor bana.
Doğru tahmin Smiley
Projeyi çok beğendim, ekipte iyi iş yapar gibi geldi bana. Yalnız 4 aralık token satışı başlıyor, imzanın bitmesine ne kadar kaldı ki, crowdsale bitene kadar devam eder diye düşünüyordum.

TGE sonuna kadar devam eder bountyler hem başındada ubercool ve deadley var bu adamlar düzgün ve hızlı, adaletli iş yapıyorlar projede tutacak gibi duruyor
hero member
Activity: 896
Merit: 515
1 Hafta önce 190 kişi vardı imzada şuan 240 kişi var . Ulan bitmesine 2hafta kalan imzaya neden girip bizim stakeleri de düşürürler anlamıyorum ya .

Ben kampanyaya ilk girenlerdenim ama hep böyle olur bu işler alışkınım bu yüzden. Grin İki hafta dururum kampanyada kısa sürede paramı alırım mantığı ile bakıyorlar diye düşünüyorum.Bu da çok mantıksız gelmiyor bana.
Doğru tahmin Smiley
Projeyi çok beğendim, ekipte iyi iş yapar gibi geldi bana. Yalnız 4 aralık token satışı başlıyor, imzanın bitmesine ne kadar kaldı ki, crowdsale bitene kadar devam eder diye düşünüyordum.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Merakla bekliyorum bu coinin satışını bakalım söylenen gibi hardcap yapabilecek mi, birden fazla hardcap düşürüldü belkide yapabilecekleri bir limite getirdiler
full member
Merit: 157
Bana güven veriyor bu token. Sebebi ise evet bu işi yapan firmalar var ama bunlar uluslar arası bir operasyon peşinde ve buna ayrı bir güzellik olarak kriptolojiyi entegre ediyorlar. Daha ne isterim. 777 adet gelen token promosyon için. Satışlarda ekstra indirim sağlayacak. Buda ayrı bir güzellik. Almak isteyenler için otomatikman extra bir indirim demek ve alımlarda etkisi olacağını düşünüyorum.
full member
5 gun sonra ins ico'su başlayacak yüzdük yüzdük sonuna geldik çok ertelendi, çok değişikliklere gidildi ama umuyorum ki INS güzel yatırım alacak, Kickico platformundan çıkmasıda ayrı bir güven veriyor yatırımcısına
full member
Activity: 336
Merit: 100
Bakalım INS den ne olacak, nerelere gelecek, çok fazla reklamı yapıldı. bu destek bile bir yerlere getirmesi lazım INS yi,
full member
Activity: 222
Merit: 100
ilk gördüğümde sevinmiştim meğerse promosyon içinmiş nerde bizde icoya katılıcak para
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Tamam belki iyi reklam yapiyor ama bu projeyi saçma bulan bir tek ben miyim? Ne yani fikir gerçekten blokzincirle alakasiz geliyor.
sr. member
Activity: 420
Merit: 252
Benim cüzdana da gelmiş ama çok gereksiz işler gibi geldi bana. Sen bana %5'lik indirim için kullanacağım bir token yolladın diye ben yatırım mı yapacağım.
newbie
Activity: 14
Merit: 0

Adamlar yatırım almak için INSP dağıtmışlar, bounty hunterları çekmişler:) Belki iş yapar ama ucuz pazarlama değil midir bu? Airdrop çıktı, mertlik bozuldu arkadaş. Ama güzel proje gibi, sağda solda görüyorum yatırım toplayacak biraz galiba.

Peki ING gibi turuncuya yakın renkler kullanmaları tesadüf mü?
legendary
Activity: 2254
Merit: 1137
bakalım ödül nasıl olacak  Grin ilk imzam umarım yüzüm güler Cheesy
hero member
Activity: 728
Merit: 501

sr. member
Artık moda bu oldu çoğu aldığı yatırımı gizliyor, şu an stk da sanırım aynı yolu izliyor şeffaf olmayan projelere sıcak bakmıyorum ama INS iyi gibide duruyor yatırım yapasım geliyor
hero member
Activity: 736
Merit: 504
Projenin reklam kampanyası iyi ama daha fazla hype yapılmalı, alınan yatırım açıklanmalı böyle gizli saklı işler yapan projeleri hiç sevmiyorum ve yatırım yapmak içimden geçmiyor.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
777 INS Promo'yu görünce ben de bir sevinmiştim ama ICO'suna katılmayacağım için benim adıma bir şey ifade etmiyor  Grin
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
sr. member
MEW hesabıma 777 ıns promo token gelmiş, baktım hiçbir işe yaramıyor. Bütün eth cüzdanlarına sadece isimlerini duyurmak için attılar sanıyorum güzel taktik Wink
INS token degil onlar, o tokenler ile ins alımı yaparken extra %5 indirim sağlıyor yoksa finansal olarak bir değeri yok
INSP, Token Satış sırasında INS simgelerini satın almak için% 5 ek bonus sağlar
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
MEW hesabıma 777 ıns promo token gelmiş, baktım hiçbir işe yaramıyor. Bütün eth cüzdanlarına sadece isimlerini duyurmak için attılar sanıyorum güzel taktik Wink

Onunla icoya katildiginizda bonus kazanabilirsiniz bir ise yariyor yani tokenler.
Pages:
Jump to: