Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO][BKB] BetKing Bankroll Token Toplu-Satışı! 7400 Bitcoin Kazanç! - page 14. (Read 25200 times)

hero member
Activity: 700
Merit: 550
Bunlarin yayinladigi bounty dosyasi nerede arkadaslar oradan stake sayimi bakacagim

Başlıkta imza kampanyası altında gözüküyor orada hepsi var.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Bunlarin yayinladigi bounty dosyasi nerede arkadaslar oradan stake sayimi bakacagim
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Tamam sorunu çözdüler çalışıyor.
hero member
Evet giriş yapamıyorum güncelleme yapıyor olabilirler ya da hack olabilir mi, bildirmek gerekiyor.

Ben de giriş yapamıyorum büyük ihtimalle güncellemedir biraz bekleyelim.
hero member
Beyler ben bounty panele giremiyorum banladilarmi acaba dersiniz farkli cihazlardan oturum aciyordum bazen telden bazen tablet bazende pc den.Su an giris yaptigimda yine login sayfasina atiyor

Evet giriş yapamıyorum güncelleme yapıyor olabilirler ya da hack olabilir mi, bildirmek gerekiyor.
full member
Beyler ben bounty panele giremiyorum banladilarmi acaba dersiniz farkli cihazlardan oturum aciyordum bazen telden bazen tablet bazende pc den.Su an giris yaptigimda yine login sayfasina atiyor
full member
Activity: 490
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Yok güncellenmemiş takip ediyorum sık sık. Spreadsheette ana başlığa bile yazmadığım gözüküyor. 2 tane postum var ana başlıkta. Post sayım 11 gözüküyor. 23 postum var
hero member
Hani tek başına yürütemediği için bırakmış veya ara vermişti. Ekip yok herhalde.

Ben açıklamaktan bıktım ama sanırım siz yanlış anlamaktan bıkmadınız Cheesy Adam işleri daha da büyütmek için öncekini kapatıyor bunaldığından değil.

20 22 tane post atıyorum. Ana konuya da atıyorum adam stake vermiyor. Şaka gibi bi adam bu ya

Adam gıcıklığına stake vermemezlik yapmaz herhalde, güncellenmemiş olma ihtimali olabilir mi?
full member
Activity: 490
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
20 22 tane post atıyorum. Ana konuya da atıyorum adam stake vermiyor. Şaka gibi bi adam bu ya
hero member
Activity: 868
Merit: 502
Arkadaşlar bu Twitterdan neden stake kazanamıyorum.Twetleri rt liyorum ama gelen bişey yok.
gelir sabret guncelleme yaparlar bir gun .arkadas tek tabanca calıstıgı ıcın acayip yavas namusuz Cheesy Cheesy

Hani tek başına yürütemediği için bırakmış veya ara vermişti. Ekip yok herhalde.
ondan haberım yok Cheesy gıcık oldugum ıcınde ımzasından cıkmıstım zaten Cheesy 50 stake ımzadan 4750 de twitterdan war ekmek parası cıkar artık :F
hero member
Arkadaşlar bu Twitterdan neden stake kazanamıyorum.Twetleri rt liyorum ama gelen bişey yok.
gelir sabret guncelleme yaparlar bir gun .arkadas tek tabanca calıstıgı ıcın acayip yavas namusuz Cheesy Cheesy

hero member
Activity: 868
Merit: 502
hero member
Benimde 20 stake olmus ama 2 haftadir artmiyordu anlamadim ben sanki 12 gune 10 stake almisiz simdi 2 gun sonra yinemi alacagiz

Ana konuya tek post atsan yeterli oluyor yalnız benimkileri kopyalayıp yapıştırma spam yapıyorsunuz diye çıkarırlar kampanyadan. Google translate kullan.
full member
Activity: 420
Merit: 108
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Sitede gösterildi benimde imza stakesi güncellenmiş. Spreadsheette yeni haftaya dair hiçbir güncelleme olmamış gene. Bloglarda güncellenmemiş. En üstteki bloga stake vermişler. Cok agırr ilerliyorr
full member
Benimde 20 stake olmus ama 2 haftadir artmiyordu anlamadim ben sanki 12 gune 10 stake almisiz simdi 2 gun sonra yinemi alacagiz
hero member
60 stake dedin bende 40 vardı dedim nasıl olur aynı hafta katılmıştık şimdi tekrar giriş yaparak baktım güncelleme yapılmış. Nasıl olsa bitmesini beklemek zorundayız bakalım üç beş bir şey gelse idare ederiz.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
şu google documan muhabbetlerını bır turlu cozemedım ben anlamıyorum o kısımdan. stakeler nere gore verılıyor.https://bounty.betking.io/
buraya baktıgımda 60 stake var. ıyımı kotumu sımdı bu. twıtterdan da 200 stake. ve stake hesaplaması nasıl oluyor. 1 mılyon token dagıtılacak. varmı hesabı stake basına kac token dusecek fılan.
full member
Activity: 420
Merit: 108
Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum.Benim şuanda rütbem Jr.Member.İmza kapmyası boyunca rütbem değişirse, Member olursa imzamı değiştirmem lazım değil mi ?Eğer imzayı değiştirirsem diskalifiye olur muyum ?  Nasıl olacak bu işler ??
Edit.Jr.Member ile Member in imzası aynıymış.Memberden Full Membere geçiş yaparsam nasıl olacak diye sorayım o zaman.
Merhaba dediginiz gibi degistirebilirsiniz ve diskalifiye olmazsiniz degistirdiginizde muhakkak bounty ana konusuna yazin vr pm atin yoneticiye
Yardımlarınız için teşekkürler  Smiley Smiley
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum.Benim şuanda rütbem Jr.Member.İmza kapmyası boyunca rütbem değişirse, Member olursa imzamı değiştirmem lazım değil mi ?Eğer imzayı değiştirirsem diskalifiye olur muyum ?  Nasıl olacak bu işler ??
Edit.Jr.Member ile Member in imzası aynıymış.Memberden Full Membere geçiş yaparsam nasıl olacak diye sorayım o zaman.
Merhaba dediginiz gibi degistirebilirsiniz ve diskalifiye olmazsiniz degistirdiginizde muhakkak bounty ana konusuna yazin vr pm atin yoneticiye
Pages:
Jump to: