Pages:
Author

Topic: 🚀[ANN][PoSToken]Dünyanın İlk PoS Akıllı Sözleşme Token'i[AIRDROP BAŞLADI] - page 3. (Read 3441 times)

newbie
Activity: 52
Merit: 0
İnsanlar airdroptan ne güzel kazanmış öyle. Biz anca çöp airdropları buluruz zaten.
sr. member
Activity: 359
Merit: 250
Btc bazında değeri her altkoinde olduğu gibi bitcoinin önlenemez yükselişine dayalı olarak fena geriledi ancak ben hala umutluyum.  Balinalar ellerindeki bitcoini büyük dilimler halinde piyasaya sürerek satış gerçekleştirdiklerinde bundan postoken da nasiplenecektir hatta en fazla nasiplenen altkoinlerden biri olabilir.
sr. member
Activity: 630
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
etherden çıkması gibi bişey sözkonusu olamaz. zaten ERC token olarak tasarlanmış. kontrat ile çalışacak şekilde dizayn edilmiş.
herneyse, belki başka bir token ya da proje ile birleşme olur da swap edilebilir.
etherdelta harici bir borsa gelirse değerlenir aksi halde gün be gün değer kaybı net ortada.
newbie
Activity: 43
Merit: 0
Tüh be, airdrop için oldukça geç kalmışım. Güzel bir projeye benziyor içinde olmak isterdim Sad
full member
Activity: 181
Merit: 102
70 kusur geldı. ama pos dedıklerı o sıstemı etherın salak cuzdanından kımsenın yapabılecegını sanmıyorum ben. fıyatı bıraz artınca bununda ether alt yapısından cıkar bunlar. qtum gıbı.

Ether altyapısından çıkacağını sanmıyorum çünkü zaten asıl önemli özelliği ilk PoS token olması. Bir altcoin olursa pek özelliği kalmaz bence.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Başlığı yukarıda görünce bir airdrop dalgası daha yapacaklar sandım sevinmiştim  Grin Beklentim boşunaymış ben airdroptan gelenlerin bir değeri varsa direk satıyorum çok fazla değerlenmesini beklemiyorum airdrop tokenlarının.
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
Ben bozdurmuyorum zaten durup dururken gelmiş 35pos var neden satayım yükselme olasılığı varken. Para bağlamış olsam bu düşüşlerden etkilenip satardım belki ama para bağlamamanın etkisiyle katlama olasılığını devreye sokup ilerideki muhtemel fiyatı bekliyorıum. Hem beklerken adet de artıyor
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
coinexchange postokeni  listeledikten sonra cüzdanları kilitleyip bakıma girmiş bu da milleti korkutmuş şu an hala pos token coinexchange de çalışıyormu bilmiyorum
ama işe yarar bir borsaya girip hacim yapmaya ihtiyacı var
sr. member
Activity: 630
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
şuan benim gördüğüm kadarı ile yalnızca stake sistemi ile kullanıcıları cezbedebilecek bir proje.
zaman zaman pos ödülü veren ya da masternode olayı olan yeni çıkmış coin varmı diye bakarım. az biraz topluluk desteği gördüklerinde kulaktan kulağa yayılırcasına kolay kazanç görülüp ilgi çekebiliyor.
full member
Activity: 420
Merit: 101
kendi sistemleri üzerinden token oluşturma konusunda bir çalışmaları var galiba. ücret olarak da postoken kullanılacakmış bu sistemde. detayları tam olarak nedir bilmiyorum.globalde bu konuda birşeyler yazmışlar. bilgisi olan varsa ve paylaşırsa güzel olur.
full member
Activity: 350
Merit: 110
Airdroptan iyi para kazandıran nadir tokenlerden biri son dönemde. Hacmi çok düşük ama en azından arkasında duran bir ekip var, belli mi olur belki 10x bile olabilirç.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
70 kusur geldı. ama pos dedıklerı o sıstemı etherın salak cuzdanından kımsenın yapabılecegını sanmıyorum ben. fıyatı bıraz artınca bununda ether alt yapısından cıkar bunlar. qtum gıbı.
full member
Activity: 413
Merit: 100
Bende katılım yapmıştım 20 kadar PoS Token'im var fakat satmayı düşünmüyorum.. Satsamda pek bir şey kazandırmıyor, 20 dolar beni kurtarmaz ama iki yıl saklarsam belki 200 dolar olabilir.. Bundan dolayı pişmanlık duymam.
sr. member
Activity: 812
Merit: 262
ilginç bir token kar bırakacağına inanıyorum yakında kendi cüzdanlarınıda çıkaracaklar airdropla gelip tutunuyorlar piyasada
full member
Activity: 742
Merit: 140
Adamlara helal olsun.

Yatırım yapanları ödüllendirmek adına Trader Bounty yaptılar %10 bonus verdiler.

Elline geçer geçmez satıp dumplayanlar yerine Holderları ödüllendiriyorlar şimdi de.

Daha adil olamazdı.
full member
Merit: 108
2 ve 3 ten faydalandım 4. den nasıl faydanıcaz bilgisi olan var mı?
Tokenleri MEW'de tuttuğunuz sürece herhangi birşey yapmanıza gerek yok.Otomatik olarak dağıtalacak.
full member
Merit: 101
4. dağıtım elinde postoken olanlara verilecek. mew hesabında postoken varsa başka birşey yapmana gerek yok.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
2 ve 3 ten faydalandım 4. den nasıl faydanıcaz bilgisi olan var mı?
full member
Merit: 108
Bu postoken'ın sadece üçüncü airdrop'una katılabildim maalesef dördüncü airdropta sadece elinde tutanlara postoken verecek olmaları açıkcası beni biraz üzdü  Grin
Hepsine girme şansım oldu.Birde 3. airdropta imza kampanyasına katılmıştım.87.5 PoS geçti elime.0.65 centtende 188 tane aldım EtherDelta üzerinden.Bakalım ne kadar verecekler.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 413
Bu postoken'ın sadece üçüncü airdrop'una katılabildim maalesef dördüncü airdropta sadece elinde tutanlara postoken verecek olmaları açıkcası beni biraz üzdü  Grin
Pages:
Jump to: