Pages:
Author

Topic: 🚀[ANN][PoSToken]Dünyanın İlk PoS Akıllı Sözleşme Token'i[AIRDROP BAŞLADI] - page 4. (Read 3441 times)

full member
Activity: 420
Merit: 108
acaba ikinci bir airdrop olacakmı var mı bilgisi olan? ilk airdrop olduğunda ben daha airdrop diye bişey duymamıştım.
Sen uyuyodun galiba  Smiley Birinciyi yaptılar.İkinciyi de yaptılar üstüne üçüncüyü de yaptılar.Dördüncü de elinde PoS Token olanlara verilecek sadece.
full member
Activity: 672
Merit: 110
acaba ikinci bir airdrop olacakmı var mı bilgisi olan? ilk airdrop olduğunda ben daha airdrop diye bişey duymamıştım.
dagıtım bıttı beleşcılere yok artık ( adamlar o kadar dagıttı alan ucuza sattı alan ucuza sattı bı bekle acalenız ne sonucta suan 1 milyon postoken var ) sade yatırımcılara son kez dagıtım olcak ordan da bana ortalama 200 cıvarı gelcek Cheesy
full member
Bana 20 tane gelmiş. MEW'den etherdelta'ya gönderim 20 dolar seviyesinden sattım hepsini. Şimdilik elimde tutmaya niyetim yoktu zaten.
Elinizde tutmaya niyetiniz olmasa bile bence 1 ay daha bekleyebilirdiniz.Aralık ayında 2 dolara yaklaşacağını düşünüyorum.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Bana 20 tane gelmiş. MEW'den etherdelta'ya gönderim 20 dolar seviyesinden sattım hepsini. Şimdilik elimde tutmaya niyetim yoktu zaten.
full member
Ne zaman duyuru yaptılar hocam,  tam olarak ne demişler? Yani PosToken ları mew adresinde tutanların yapması gereken herhangi birşey var mı, yoksa direkt olarak gönderecekler mi airdrop sonunda? Saygılar.
Hi community,

Our final free distribution is coming, just hold your POS and wait for your holding bounty.
Thank you for your support!

Best Regards,
PoSToken Dev Team.

Final Free Distribution to All Holders / Holding Bounty

• 130K POS will be distributed to token holders proportional to the number of tokens they hold.
  • There must be atleast 10 POS in your address.
  • These addresses will be excluded:
    0xebc3b544293e1e61ff20dfeefc15929bb18443a6(Official Development Address),
    0x0bf4ce7a5bba9a8f1314189c0f26ee369850f4d5(Official Marketing Address),
    0xd25fc980186c349ed0cd0a40d54bce30793502d3(Official Bounties Address),
    0x8d12a197cb00d4747a1fe03395095ce2a5cc6819(EtherDelta Address)
  • The snapshot of the blockchain (token holders and each balance) will take place on Nov 12th, 2017 at 15:00 UTC. And then, we will start the distribution immediately.
  • The process is totally automatic, there is no need to claim for your holding bounty.

Mesaj bu hocam.https://bitcointalksearch.org/topic/annpostokenfirst-pos-smart-contract-tokenlending-platform-available-2110712 burdan kendinizde bakabilirsiniz.MEW'de tutuyorsanız herhangi birşey yapmanıza gerek yok.Ayın 12'sinde Snaphhot alınacak.
sr. member
Activity: 359
Merit: 250
Ne zaman duyuru yaptılar hocam,  tam olarak ne demişler? Yani PosToken ları mew adresinde tutanların yapması gereken herhangi birşey var mı, yoksa direkt olarak gönderecekler mi airdrop sonunda? Saygılar.
full member
Merhabalar,
PosToken son airdrop'u holderlar için yapacağını söyledi ve benim EtherDelta'da bir miktar PosToken'im var.EtherDelta bölümünde(Wallet'de değil).PosToken konusunda;

''These addresses will be excluded:
       0xebc3b544293e1e61ff20dfeefc15929bb18443a6(Official Development Address),
       0x0bf4ce7a5bba9a8f1314189c0f26ee369850f4d5(Official Marketing Address),
       0xd25fc980186c349ed0cd0a40d54bce30793502d3(Official Bounties Address),
       0x8d12a197cb00d4747a1fe03395095ce2a5cc6819(EtherDelta Address)''

yazıyor.Şimdi ben airdroptan herhangi bişey alacakmıyım? Yoksa EtherDelta'daki wallet'e withdraw etsem ya da MEW'e atsam tokenleri airdrop'a katılırım değil mi? MEW' e atarsam muhtelemen katılmış olacağım ama merak etttiğim EtherDelta'daki wallet'a atsam airdropa katılmışım olurmuyum.
full member
Activity: 392
Merit: 107
20 token gondermisler sagolsunlar. tanesi 90 cent civarinda şu an. hic dokunmadan kenara attim. 90 gun sonra mint edilenleri alip ne olduguna bir bakacagim.
newbie
Activity: 34
Merit: 0
Newbie'lere 5 pos token verileceği yazıyor ancak bana 3 tane gönderildi. Bilgisi olan var mı
sr. member
Activity: 504
Merit: 256
Evet benim cüzdana geldi 25 POS 1 saat 40 dk önce yazıyor, şuan değeri 22 $ görünüyor ama satmayacağım, belki ileride dediğim gibi 10 $ ları görebilir. Sanırım max supply sayısı 15.000.000 falandı. Bekleyip göreceğiz bakalım ; ) Saygılar.
Myetherwallet kullaniyorum airdrop da 25 gorunuyor ama cuzdanda 0 cok ilginc neden yollmadilar anlamadim..
sr. member
Evet benim cüzdana geldi 25 POS 1 saat 40 dk önce yazıyor, şuan değeri 22 $ görünüyor ama satmayacağım, belki ileride dediğim gibi 10 $ ları görebilir. Sanırım max supply sayısı 15.000.000 falandı. Bekleyip göreceğiz bakalım ; ) Saygılar.
sr. member
Activity: 546
fiyatına bakılırsa dağıtılmaya başlanmış ama benim cüzdanıma gelen giden bi şey yok. ekip elindekileri mi çıkarıp uyanıklık mı yapıyor acaba.
full member
Merit: 101
imza kampanyası devam ediyor mu?
sr. member
Airdrop da 25 token var oyle duruyor nasil eth cuzdanima yollayacagim bu tokenleri ordan nasil cekecegim hicbirsey anlamadim.. Myetherwallet mobil uygulamasini indirdim ama nafile.. Yardim edebilecek bi delikanli var mi acaba ...
hocam bekleyin kendileri gönderecekler o tokenleri. airdrop bugün bitiyor. tahmini 4-5 gün içinde gönderirler bence oradaki yazan etherium adresinize.
Eyvallah hocam bilgilendirmen icin tesekkur ederim.. Wink
full member
Activity: 210
Merit: 100
Airdrop da 25 token var oyle duruyor nasil eth cuzdanima yollayacagim bu tokenleri ordan nasil cekecegim hicbirsey anlamadim.. Myetherwallet mobil uygulamasini indirdim ama nafile.. Yardim edebilecek bi delikanli var mi acaba ...
hocam bekleyin kendileri gönderecekler o tokenleri. airdrop bugün bitiyor. tahmini 4-5 gün içinde gönderirler bence oradaki yazan etherium adresinize.
sr. member
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
20 gündür cüzdanda postoken tutuyorum değişen bişey yok Smiley
ne gelen var ne giden
Bizimi yiyorlar anlamadım ki ?

kendiliğinden gönderilmiyor, bununda bir yolu var.

myether üzerinde mint fonksiyonu ile talep edeceksin, unutma bununda bir gas price oluyor.

https://steemit.com/ethereumtoken/@hyudien/how-to-mine-pos-token

yukarıdaki linkten bakabilirsin.

valla ingilizce olmadığı için pek birşey anlamadım.
Yanlış birşey de yapmak istemem açıkçası Smiley
bu konuya hakimseniz bir konu açıp detaylı anlatırsanız bir çok kişi yararlanacaktır.

1- myetherwallet üzerinde Contracts kısmına tıklayın

2- Contract Address kısmına POS tokenin geldiği adresi yazın. bu adreste  0xee609fe292128cad03b786dbb9bc2634ccdbe7fc

3- access butonuna tıklayın

4- Read / Write Contract diye bir altta secenek gelecek, ona tıklayın "Mint" seceneğini işaretleyin

5- Sonra cüzdanınıza giriş yapın

6- Gas Limiti 200.000 yaparak, Generate transaction tıklayın

bu kadar basit, resimlere bakarak önceki verdiğim linkten yapabilirsiniz.
newbie
Activity: 73
Merit: 0
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
Ben de hergün bakıyorum ama gelen giden yok. Sanırım 3. Airdrop henüz bitmedi onun için gelmedi. Yazılanları okudum da,  60 gün cüzdanımızda tutup yeni postoken kazanmak için hergün fee mi ödemek gerekiyor ? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok iyi olur. Saygılar.

her gün ödenmez, sadece faizi talep ederken küçük bir fee ödenmektedir. mew üzerinde gidiş, geliş için.
sr. member
Ben de hergün bakıyorum ama gelen giden yok. Sanırım 3. Airdrop henüz bitmedi onun için gelmedi. Yazılanları okudum da,  60 gün cüzdanımızda tutup yeni postoken kazanmak için hergün fee mi ödemek gerekiyor ? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok iyi olur. Saygılar.
Pages:
Jump to: