Pages:
Author

Topic: 🚀[ANN][PoSToken]Dünyanın İlk PoS Akıllı Sözleşme Token'i[AIRDROP BAŞLADI] - page 6. (Read 3441 times)

sr. member
Activity: 364
Merit: 253
dün akşam sağlam bir pump yedi, 1,28 dolardan 2,2 dolara yükseldi. bir süre sonra eski haline döndü.

bu aralar yeni exchangeler aramaya başladılar. exchange ücretleri hakkında sık sık telegramda konuşuluyor, bakalım yakın zamanda yeni yerlerde göreceğiz.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
50 adet göndermişlerdi bir süre önce sitesine girdiğimde de 30 adet birikmiş. Güzel fiyatlara gelse de bizde elimizdekilerden para kazansak
full member
Activity: 420
Merit: 108
bu coin 50-60 dolarları görecek 1 sene içerisinde.

tabiki ytd
İlk defa defa sizden gördüm böyle bir tahmin.Umarım ulaşır.
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
bu coin 50-60 dolarları görecek 1 sene içerisinde.

tabiki ytd
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Çok profesyonel duruyorlar. Airdrop sitesi bile bunun bir göstergesi bence. Dandirik googlesheetlerinde tutmuyorlar en azından hesabı. Adamlar çalışıyor. İleride çok daha iyi yerlere gelecektir. Katılın bulunsun 20-30'ar adet her airdroptan geliyor. Bi bakıyorsun 60 dolar bir bakıyorsun 78 dolar gösteriyor toplamını benimkilerin. Şimdilik 50 POS var. 3.den de gelir birşeyler.ne olacağı belli olmaz seneye belki de daha sonrasında iş görür. Belki değil bence yüksek ihtimalle görür...
full member
Activity: 504
Merit: 101
Ben 2ci roundda da vardım arkadaşlar. Tokenleriniz kampanya boyunca sitede duruyor. Bir kaç gün içinde (bir haftda da çeke bilir) hesabınıza gönderiliyor. Kampanya yönetim şekilleri çok iyi ve şu an telegram grupunda yeni exchangelerde listelenmek için çabaladıkarı görülüyor. Potansiyel patlama yapacak bir coin gibi. Eski düşüncemi değiştirdiler resmen Smiley
sr. member
Activity: 359
Airdrop 3 bittikten sonra göndereceklermiş. Benim de dün kafama takıldı, sordum soruşturdum, daha önceki airdroplara katılan arkadaşlar öyle söylediler. Ben asıl dağıtım yapıldıktan sonra beklemeli miyiz beklemeden satmalı mıyız onu düşünüyorum. Havadan gelen bir tokena göre fiyatı oldukça iyi etherdeltada. Sanırım ben dağıtımdan sonra da bir müddet bekleyeceğim satmadan, max supply değeri oldukça az ve patlama yapabilir gibi geliyor bana, saygılar.
Hocam bende bekleteyim o zaman ama rica ediyorum bizi de uyandırın yükseldiğinde zira o tokenleri unutup yukseldiginde kendime suprise yapmak istiyorum Cheesy
Hocam fiyatı düşebilir de,  ben bekletmeyi tercih edeceğim, şuan fiyatı 1.14 $ seviyelerinde, şöyle 10 $ seviyelerine gelse havadan 250 $ gelir, biraz zor ama olmayacak şey değil herşey olabilir kriptopara piyasasında. Ha düşerse de üzülmem sonuçta herhangi bir yatırım yapmadım. Eğer dediğim seviyelere gelirse yazarım, saygılar.
sr. member
Merit: 256
Airdrop 3 bittikten sonra göndereceklermiş. Benim de dün kafama takıldı, sordum soruşturdum, daha önceki airdroplara katılan arkadaşlar öyle söylediler. Ben asıl dağıtım yapıldıktan sonra beklemeli miyiz beklemeden satmalı mıyız onu düşünüyorum. Havadan gelen bir tokena göre fiyatı oldukça iyi etherdeltada. Sanırım ben dağıtımdan sonra da bir müddet bekleyeceğim satmadan, max supply değeri oldukça az ve patlama yapabilir gibi geliyor bana, saygılar.
Hocam bende bekleteyim o zaman ama rica ediyorum bizi de uyandırın yükseldiğinde zira o tokenleri unutup yukseldiginde kendime suprise yapmak istiyorum Cheesy
sr. member
Activity: 359
sr. member
3. tur da başladı. Katılacak arkadaşlar varsa kaçırmasın.
Ayırca twitter katılımını ben mi bulamadım yok mu ?
3. Tur başladiginda bizden istenilen eth cuzdan adresimize 25 token yatiracaklardi halen gelen bir şey yok ben mi yanlis anladim.. Bitcointalkta uyeligi olanlara 20 token veriyorlardı bende aldim ama kendi sitesinde 25 token gorunuyor ama cuzdana yansiyan birsey yok anlam veremedim bilgisi olan varmi acaba?

You will be paid after the 3rd round airdrop ends diye bir msj var airdrop sayfamda
full member
Activity: 392
Merit: 107
airdrop dediğin işte böyle olur. mükemmel bir arayüzleri var. herşey otomatik ilerliyor. coin yaşının nasıl hesaplandığını henüz kavrayamadım ama arz miktarı göz önüne alındığında airdrop bittikten kısa süre sonra fiyatında inannılmaz artış olacağını düşünüyorum. ilk yıl %100 veriyor. bu muazzam bir rakam.
newbie
Activity: 57
Merit: 0
3. tur da başladı. Katılacak arkadaşlar varsa kaçırmasın.
Ayırca twitter katılımını ben mi bulamadım yok mu ?
full member
Activity: 742
Merit: 140
Katıldım bende.Arzı olduça az alıp unutmayı planlıyorum ilerisi için belli olmaz.
sr. member
Normalde bittrex kullaniyorum ve eth cuzdanim yoktu arkadaşların yazdiklarina binaen borsa adresi kabul edilmedigini token kazanamayacağımı anlayınca android uygulaması olan eth wallet açtım kendime.. Simdi tokenler o adrese ne zaman gelecek acaba ? Airdrop sitesinde 3. Partiden sonra gibi bir yazi var " You will be paid after the 3rd round airdrop ends" bu ne demek oluyor yani ne zaman alabiliyoruz tokenleri... Yardım ederseniz sevinirim...
newbie
Activity: 50
Merit: 0
Ben de kaydoldum, her gün yeni bir proje çıkıyor, bakalım bu proje nereye kadar gidecek Smiley
full member
bu coinin white listini okudum da kayda değer bişeyi yok arkadaşlar. Tamam ben de airdropa katıldım ama gerçek hayatta kullanımına dair gelecek bir pilanları bile yok. 15-20 tane aldım her ihtimale karşın ama kayda değer bişey olacağını zannetmiyorum
full member
Activity: 532
Merit: 151
ne zaman dağıtılacak bu airdrop tokenları. bildiğim kadarıyla dün itibariyle tamamlanmış olması lazım. harcamadıkça çoğalıyor olması lazım. hepi topu 20 tane gelecek. kalsın 3-5 sene hiç dokunmayayım bakalım ne olacak Smiley
Hocam 3-5 sene sonra bence coin çöp olur exchangelerden delist edilir eğer edilmezse çok fena değer kazanabilir çünkü coin supply az 1 sene sonra tanesi 200-300 dolar olur diye bekleticem bende ama 3 sene çok uzun bir süre Smiley
full member
Activity: 364
Merit: 100
ne zaman dağıtılacak bu airdrop tokenları. bildiğim kadarıyla dün itibariyle tamamlanmış olması lazım. harcamadıkça çoğalıyor olması lazım. hepi topu 20 tane gelecek. kalsın 3-5 sene hiç dokunmayayım bakalım ne olacak Smiley
full member
Activity: 616
Yok coin age farklı birşey bende tam olarak bilmiyorum , coininiz silinmez merak etmeyiz hatta myetherwalletta tutarak extradan coin bile elde edebilirsiniz coinin olayı o bildiğğim kadarı ile.
full member
arkadaşlar maximum coin yaşı 90 diyor da. 90 gün içinde elimizdekini biyerlere göndermezsek silinir mi? 90 gün sonra ne oluyor anlamadım. Bİ anlatsanız bana
Pages:
Jump to: