Pages:
Author

Topic: 🚀[ANN][PoSToken]Dünyanın İlk PoS Akıllı Sözleşme Token'i[AIRDROP BAŞLADI] - page 5. (Read 3441 times)

sr. member
Activity: 308
Merit: 250
benim aklıma takılan bi nokta var. bunlar etherium ağı üzerinden nasıl pos geliri sağlayacaklar. bi şey kazanmadan sadece coin dağıtılırsa bu düpedüz ponzi scheme olur.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
20 gündür cüzdanda postoken tutuyorum değişen bişey yok Smiley
ne gelen var ne giden
Bizimi yiyorlar anlamadım ki ?

kendiliğinden gönderilmiyor, bununda bir yolu var.

myether üzerinde mint fonksiyonu ile talep edeceksin, unutma bununda bir gas price oluyor.

https://steemit.com/ethereumtoken/@hyudien/how-to-mine-pos-token

yukarıdaki linkten bakabilirsin.

valla ingilizce olmadığı için pek birşey anlamadım.
Yanlış birşey de yapmak istemem açıkçası Smiley
bu konuya hakimseniz bir konu açıp detaylı anlatırsanız bir çok kişi yararlanacaktır.
full member
Activity: 672
Merit: 110
benımde anlamadıgım bu gas ı hergun mu oduycez yoksa 1 kerelık mı ? bnm bugun 2.gun 3 gunden sonra gelcek dıolar bakacaz bakalım gelcek mı
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
ne gelen var ne giden

kendiliğinden gönderilmiyor, bununda bir yolu var.

myether üzerinde mint fonksiyonu ile talep edeceksin, unutma bununda bir gas price oluyor.

https://steemit.com/ethereumtoken/@hyudien/how-to-mine-pos-token

yukarıdaki linkten bakabilirsin.
legendary
ne gelen var ne giden
full member
Activity: 364
Merit: 100
3. airdrop bitmek uzere sanirim. yanliz dagitimlar 3-4 gun falan suruyor. 2. airdropa katilmistim. sure bittikten 4 -5 gun sonra gonderdiler tokenlari. hemen satmistim ama artik satmam.
full member
Activity: 420
Merit: 108
Arkadaşlar Trading Bounty için etherdeltadan satın aldım bir miktar %10 bonus veriyor.Fakat site de halen adresimi göremiyorum Etherdeltadan MEW hesabına mı çekmek lazım.Arzı çok az bir token ve adil dağıtım yapıyorlar bu yüzden elimden geldiğince yatırımda yaptım. Bir diğer konu da faiz nasıl kazanacağız ? MEW hesabında bir işlem yapmak gerekiyor mu ? Yada kendi cüzdanı çıkacak mı ?
hocam burda nasıl yapılcagı anlatılıyor mew den faiz almak ıcın.yanlız faız almak ıcın mew de eth olması lazım hergun gas ucretı cekıyor faız vermesı ıcın 200 000 gas ucretı alıyor sanırsam 0,50 centten az bısey .
https://bitcointalksearch.org/topic/m.21934703

Teşekkür ederim işlem basit gibi duruyor.

,50 cent biraz fazla gibi günlük ise o zaman büyük miktar ile bırakmak gerekir cüzdanda ki kazançlı olsun.

Diğer türlü kazanılan gas ücretine gidecek gibi.

İlk yıl %100 faiz verecek yani 2 ye katlayacak.

1 yıl sonra fiyatı iyice artarsa bu token elinde tutanı memnun eder gibi.
Günlük 50 cent diye bir uygulama söz konusu değil.En azından ben öyle biliyorum.Sadece kontrat yaparken bir ücret ödüyorsunuz.
full member
Activity: 742
Merit: 140
Arkadaşlar Trading Bounty için etherdeltadan satın aldım bir miktar %10 bonus veriyor.Fakat site de halen adresimi göremiyorum Etherdeltadan MEW hesabına mı çekmek lazım.Arzı çok az bir token ve adil dağıtım yapıyorlar bu yüzden elimden geldiğince yatırımda yaptım. Bir diğer konu da faiz nasıl kazanacağız ? MEW hesabında bir işlem yapmak gerekiyor mu ? Yada kendi cüzdanı çıkacak mı ?
hocam burda nasıl yapılcagı anlatılıyor mew den faiz almak ıcın.yanlız faız almak ıcın mew de eth olması lazım hergun gas ucretı cekıyor faız vermesı ıcın 200 000 gas ucretı alıyor sanırsam 0,50 centten az bısey .

Teşekkür ederim işlem basit gibi duruyor.

,50 cent biraz fazla gibi günlük ise o zaman büyük miktar ile bırakmak gerekir cüzdanda ki kazançlı olsun.

Diğer türlü kazanılan gas ücretine gidecek gibi.

İlk yıl %100 faiz verecek yani 2 ye katlayacak.

1 yıl sonra fiyatı iyice artarsa bu token elinde tutanı memnun eder gibi.
legendary

kardeşim ingilizce konusunda sıkıntım var.biraz daha açarmısın ?
Bende merak ettim bu faiz getirisini falan ?
mew de durması yeterli diye duymuştum şimdi birde fee mi çekiyor günlük ?
Ciddi yatırım yapmayı düşünüyorum.
Birde bu faiz ne zaman işlemeye başlar ?
ben bayadır tutuyorum ama gelen giden yok.
full member
Merit: 110
newbie
Activity: 38
Merit: 0
Bende katıldım bakalım. 3. Süne yetişebildim
full member
Activity: 742
Merit: 140
sr. member
Activity: 504
Merit: 256
daha önce gözümden kaçmış dikkat edip bakmamıştım ama proje umut vaadediyor gibi. bende bugün katıldım airdrop a 35 pos gösteriyor hesabımda tur bitince gönderilecekmiş sanırım. şu anki fiyatında bile iyi sayılır sonuçta taş attıkta kolumuz mu yoruldu

Hocam eth adresimize mi yolluyorlar..
full member
Activity: 392
Merit: 107
postokenin meselesi asıl airdroptan sonra başlayacak bence. kesinlikle satmamanızı öneriyorum. cüzdanda bekletip her 60 günde 1 sözleşmeden biriken coinlerinizi çekin. 1-2 yıl sonra inanılmaz kazanırsınız. incelediğim kadarıyla bize düşen pos token biriktirip beklemek. gerisi zaman işi
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
daha önce gözümden kaçmış dikkat edip bakmamıştım ama proje umut vaadediyor gibi. bende bugün katıldım airdrop a 35 pos gösteriyor hesabımda tur bitince gönderilecekmiş sanırım. şu anki fiyatında bile iyi sayılır sonuçta taş attıkta kolumuz mu yoruldu
sr. member
Activity: 504
Merit: 256
Arkadaslar vallahi in acikcasi ben bir halt anlamadım.. Forum da eski olanlara token dagitiyorlar diye bir linke tikladim benden burdaki kullanici adimi istedi mail felan girdim.. Sonra profilimde eth adresi olmadigi icin islem yapamiyoruz dedi haydi onuda girdim hatta borsa adresi olmuyor diye telefonuma eth wallet indirdim ordaki adresi burdaki profil bilgilerime ekledim haydi kabul ettiler. sonra 20 token geldi telegram adresi kullanici adi felan girersen 5 token verecegiz diye ibare gordum oda oldu etti mi sana 25 token eee ne olacak simdi dedim karistirdim sagini solunu bir baktim 3. Tur da tokenlerinizi.verecegiz dediler.. Tamam da nereye veriyorsun anlamadim ki eth cuzdan adresi istediler ya oraya mi yatirilacak eger yatirilicaksa 3.tur denilen sey anladim kadariyla basladi neden yatirilmiyor.. Anlamadim olayi vallahi. Bilgisi olan izah edebilirse cok sevinirim..

newbie
Activity: 19
Merit: 0
haklı olabilirsiniz hocam. zaten türkler elini neye atsa kurutuyor. airdropuna katıldım bunun. 10-15 dolarlık coin gelecek tahminimce.

Kendi ırkınızı kötülemeyi ne kadar çok seviyorsunuz. forumda talep gören konular kuruyorsa sizde talep görmeyen tüm icolara katılır yada borsalardan bol bol alırsınız Wink
sr. member
Merit: 306
vakti geldiğinde bu coinden cok bahsedeceğiz Cheesy
hero member
Activity: 756
Merit: 500
globalde çok etkin ama türklerin pek ilgisini çekmedi.Bu bile başarıya açık olduğunu gösterir Grin
haklı olabilirsiniz hocam. zaten türkler elini neye atsa kurutuyor. airdropuna katıldım bunun. 10-15 dolarlık coin gelecek tahminimce.
member
Activity: 124
Merit: 10
globalde çok etkin ama türklerin pek ilgisini çekmedi.Bu bile başarıya açık olduğunu gösterir Grin
Pages:
Jump to: