Pages:
Author

Topic: [ANN][TIME] ChronoBank 💖💖💖 5416 BTC - page 21. (Read 41454 times)

sr. member
Activity: 506
Merit: 251
imza kampanyasını güncellemişler şaşırttılar doğrusu.

evet, stake sayısı 8725 olmuş. yeni kabul edilenlerle çarpım katsayısı biraz daha düştü. 2000TIME/8725stake x sizin top. stake'iniz

bu arada,yeni eklenenlerden  bu arkadaş reddedilmiş. bi kontrol etsin.

Code:
12/28/2016 19:13:30	temmuz	911706	bitcointalk.org index.php?action=profile;u=911706	99	No	Member	Rejected	0	7	0

liste: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1jH4fq8V7LsUB-62AtYXt0owWInSdM1vX5_tBtB89cu8/edit#gid=1506866310

Sayfayı güncellememişler galiba.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Yine temizlik olmuş olmasına ama 500'e yakın kişi var gibi büyük ihtimalle şimdi sonlara doğru biraz daha giren kişi sayısı artar gibi geliyor ben bu kadar uzun soluklu bir ico kampanyalarını sevmiyorum getirisi düşük oluyor çünkü. Ama inşallah iyi bir Btc alırsınız. Ama yinede bir kaç kişiyi elemeleri iyi olmuş en azından. Smiley
hero member
Activity: 518
Merit: 500
18 ohhhh yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik Cheesy aq birda böyle ico girmicem yaa sıkıntıdan patladım şerefsizim.
bişeyde yatırmadım okadar 38 time için 2 aydan beri bekliyorum sanki pascal olcak da Cheesy laan ya olursa ozman çok ağlarım az yatırdım diye Cheesy
hero member
Activity: 896
Merit: 515
Ben bunların imzasına katıldım ama sırf boşta durmamak için yaptım yoksa bu fikir kadar saçma  hiçbir proje görmedim. Adamlar bizim imza karşılığını vermeden kaçabilirde Smiley
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
suanki durumda 2 ay kadar imzada kalıp 0.06 btc civarında bir donus alıcam. İmza kampanyası değmedi umarım biraz daha reject sayısı artar.imzadan cıkanlar olur.yada icodan sonra yuksek pump yemesi lazımki soyle 0.2 falan gelsin.
sr. member
Activity: 532
Presale Starting May 1st
En azından 617 kişinin 75 atmışlar . Onlar için üzücü bizim için sevindirici bir durum.
hero member
Activity: 742
Merit: 501

evet, stake sayısı 8725 olmuş. yeni kabul edilenlerle çarpım katsayısı biraz daha düştü. 2000TIME/8725stake x sizin top. stake'iniz

bu arada,yeni eklenenlerden  bu arkadaş reddedilmiş. bi kontrol etsin.

Code:
12/28/2016 19:13:30	temmuz	911706	bitcointalk.org index.php?action=profile;u=911706	99	No	Member	Rejected	0	7	0

liste: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1jH4fq8V7LsUB-62AtYXt0owWInSdM1vX5_tBtB89cu8/edit#gid=1506866310
full member
Activity: 154
Merit: 100
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
hangi exchange marketlarda olacağı ile ilgili bilgi var mı? lykkeyi duymuştum galiba.

bittrex gircek diye bi yerde gördüm
ana konuda bazı yazanlarda polo dan da girceği tevatürü var tabi resmi duyuur değil

polodan girerse uçar bence. ve harika olur. umut edelim Smiley

geçen mail geldi sizde üye iseni görmüşsünüzdür bir exchange ile ortaklaşa proje için anlaşmışlar sanırım ilk orda işlem görücek sonra belki diğerlerine geçicek
çok hareket beklendiğinde sanırım bu exchang hacmi yükseltip reklam yapıcaklar aq  Angry Angry
sr. member
Activity: 532
Presale Starting May 1st
4000 BTtc ye yaklaşırsa bence 0,5 btc atacağım. Umarım geçer ama zor.
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
hangi exchange marketlarda olacağı ile ilgili bilgi var mı? lykkeyi duymuştum galiba.

ana konuda bazı yazanlarda polo dan da girceği tevatürü var tabi resmi duyuur değil

polodan girerse uçar bence. ve harika olur. umut edelim Smiley
hero member
Activity: 518
Merit: 500

sr. member
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
açıkcası ico açılışında pump yerse bence iyi olur sorun pump yerde satış olmazsa ozman dump gelebilir ama satış yer ve pump olursa ozman yüksekte tutarlar bir süre bakalım durum nasıl olacak
hero member
Activity: 742
Merit: 501

Komodoyu gidin, komodo konusunda konuşun arkadaşlar: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1622999.80

3100 oldu, 4000e kadar çıkarsa 20günde çok güzel olacak. Umarım olur...
sr. member
özür dileyerek sotruyorum şimdi buna diyelim ki 1 btc yatırım yptık sonuçta ve o sonuç en  erken nezman gelir ne kazanırız arkadaşlar ?

Bu projeden benim pek ümidim yok açıkçası, Komodo nun icosu bitti ama BTCD ile swap devam ediyor, yatırım için en iyi araç bu aralar bu gibi geliyor bana.

BTCD ile swap devam ediyor demişsiniz, bilgi verebilir misiniz bu konuyla ilgili?

Polodan BTCD alıp https://komodoplatform.com/ sayfasına üye olduktan sonra swap sekmesinde oluşan adrese gönderebiirsiniz.

1BTCD=50KMD

detay payasabilir miyiz, bu şekilde bir swapın ne faydası olur gibi. yatırım için en iyi araç demişsiniz. ico bitmiş sanırım.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
özür dileyerek sotruyorum şimdi buna diyelim ki 1 btc yatırım yptık sonuçta ve o sonuç en  erken nezman gelir ne kazanırız arkadaşlar ?

Bu projeden benim pek ümidim yok açıkçası, Komodo nun icosu bitti ama BTCD ile swap devam ediyor, yatırım için en iyi araç bu aralar bu gibi geliyor bana.

BTCD ile swap devam ediyor demişsiniz, bilgi verebilir misiniz bu konuyla ilgili?

Polodan BTCD alıp https://komodoplatform.com/ sayfasına üye olduktan sonra swap sekmesinde oluşan adrese gönderebiirsiniz.

1BTCD=50KMD
sr. member

hero member
Activity: 1666
Merit: 529

1 btc yüksek bir yatırım riskli bir yatırım İcolarda sonuç ne olur belli olmaz yani belki getirisi iyi olur belkide kaybolup giderler onun yerine ticaret yapsan daha mantıklı olur. Bitimine 5-10 gün kala bakalım durum ne olacak o zaman belli olur iconun.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533

Pages:
Jump to: