Pages:
Author

Topic: [ANN][TIME] ChronoBank 💖💖💖 5416 BTC - page 20. (Read 41454 times)

hero member
Activity: 698
Merit: 506
diskalifiye 52 olmuş neye göre diskalifiye ediyorlar ki son günlerde başımıza bir iş gelmesin Cheesy
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
İmza kampanyasına kabul edilen : 515 Kişi
                            Rededilen      :    75 Kişi
                            Diskalifiye olan :  37 Kişi oluş arkadaşlar.

aynen 37 kişinden biri de benim Cheesy kabul etmişler haberim yoktu. arkadaş özelden mesaj attı seni atmışlar diye
bende ne ara kabul edilmiştim dedim Cheesy
valla bunda imza süreci en az ico kadar uzun  olucak gibi duyuyor çok karışık bakalım nasıl halledicekler
kimin girip çıktığını nasıl anlıcaklar baya zorlancak ve kavgalar çıkcak
şahsi fikrim kavgalarda çirkefleşenler extra bounty kazanacağına eminin!
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st
İmza kampanyasına kabul edilen : 515 Kişi
                            Rededilen      :    75 Kişi
                            Diskalifiye olan :  37 Kişi oluş arkadaşlar.
full member
Activity: 208
Merit: 100
exmo yu daha önce sıkıntısız kullanmıştım. Hızlılardı.
sr. member
But iconun imzasina gireyim diyordum. Geç kalmisiz bitmis ico

bitmedi ki hala alım yapabilirsin sedece bonus kazamanazsın tek fark bu
girmek istiyorsan bence dene elinde bekeleyen coin varsa ben son gün elimde btc olursa gircem.
ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250

nereden buluyorlarsa bu borsaları... En azından şu 5 borsadan 1'i bittrex olsa bari...  Cheesy

işte bende bunu merak ediyorum güzel yatırım almış ico lar gidip salak salak borsalara giriyorlar
çöp 5 borsaya gireceğinize  1 tane gir bekle düzgün borsaya girmeye çalış
aq mal mal adı duyulmamış yerlere giriyorlar. (en azından ben ilk kez duydum Cheesy)
hero member
Activity: 742
Merit: 501

ICO sürecinde enaz 5 borsaya girecekleri sözü vermişlerdi. lykke'den sonra bu exmo borsası chronobank'ı ekleyecekmiş. Smiley nereden buluyorlarsa bu borsaları... En azından şu 5 borsadan 1'i bittrex olsa bari...  Cheesy
sr. member
Activity: 448
But iconun imzasina gireyim diyordum. Geç kalmisiz bitmis ico
sr. member
Activity: 359
Son 13 gün bakalım ne kadar toplanacak Smiley

Bu imza kampanyasına katılanları gösteren bağlantı çalışmıyor mu yoksa ben mi açamıyorum, bağlantıyı açabilen var mı arkadaşlar ?
Bende açılıyor herhangi bir sıkıntı yok da attığımız taş urkuttugumuz kurbağaya değmeyecek.
2 ay durdum nerdeyse ama bir şey vermeyecek gibi adam gibi 😑

Ben de açabildim sonunda, sorun kurumsal internetten bağlandığımdan kaynaklanıyormuş, normal internetten girince açıldı , teşekkürler.
sr. member

13 kaldı ha dilek olay beee Cheesy 60 tan geriye saydık şafak atar gibi anasını satayım bari sağlam bir pump yapsada bi boka benzese beklemek
proje güçlü duruyor arkadaşlardan aldığım bilgilere görede güzel olcak diyorlar güçlü bir borsada giriş yapcağı da söylendi ama bakalım
şöyle çokda değil 4x yapsa allah bereket versin çok yatırmadım ama yatıran kazansın
hero member
Activity: 854
Merit: 500

Bu imza kampanyasına katılanları gösteren bağlantı çalışmıyor mu yoksa ben mi açamıyorum, bağlantıyı açabilen var mı arkadaşlar ?
Bende açılıyor herhangi bir sıkıntı yok da attığımız taş urkuttugumuz kurbağaya değmeyecek.
2 ay durdum nerdeyse ama bir şey vermeyecek gibi adam gibi 😑
sr. member
Activity: 359

hero member
Son durum:

full member
Activity: 201
Benim merak ettiğim imza kampanyasına başvuru anından itibaren mi mesajları sayıyorlar yoksa listeyi güncelledikten sonra mı. Eğer listeyi güncelledikten sonraysa onca postu boşuna yazdık demektir.
başvurundan itibaren...
Ben de merak ediyordum bunu. İlk kez bir ICO'nun imza kampanyasına girdim.

Şu sıralar bilgisayardan internete bağlanamıyorum. İCO bitipte paylar dağıtıldığı zaman illa bilgisayara cüzdan kurmak gerekir mi? Yoksa online walletler çıkar mı? veya dağıtılana kadar altcoin borsalarına girer mi? Bu sorularımın net bir cevabı yoktur muhtemelen, tahmini bir açıklama yapsanızda çok makbule geçer.

bir süre ico sayfasında kalabilir bir sorun olacağını düşünmüyorum.acele etmene çok gerek yok ayrıca acele ediceksen de acil satman gerekiyorsa zaten bir borsada işlem görmezse ki görücektir orya gönderirsein direk yani her halükarda win cüzdanı kurmana gerek yok.
Hemen satacağımı sanmam. Büyük ihtimal borsada işlem görmesini bekleyerek iyi bir fiyattan satmaya çalışırım. Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için.
sr. member
Benim merak ettiğim imza kampanyasına başvuru anından itibaren mi mesajları sayıyorlar yoksa listeyi güncelledikten sonra mı. Eğer listeyi güncelledikten sonraysa onca postu boşuna yazdık demektir.
başvurundan itibaren...

Şu sıralar bilgisayardan internete bağlanamıyorum. İCO bitipte paylar dağıtıldığı zaman illa bilgisayara cüzdan kurmak gerekir mi? Yoksa online walletler çıkar mı? veya dağıtılana kadar altcoin borsalarına girer mi? Bu sorularımın net bir cevabı yoktur muhtemelen, tahmini bir açıklama yapsanızda çok makbule geçer.

bir süre ico sayfasında kalabilir bir sorun olacağını düşünmüyorum.acele etmene çok gerek yok ayrıca acele ediceksen de acil satman gerekiyorsa zaten bir borsada işlem görmezse ki görücektir orya gönderirsein direk yani her halükarda win cüzdanı kurmana gerek yok.
full member
Activity: 201
başvurundan itibaren...

hero member
başvurundan itibaren...
hero member
Activity: 698
Merit: 506
sr. member
3.275 coin son 16 gün bakalım atak yapacakmı.

son günler çılgın alışlar oluyor bunda da yapabilirler gibi geliyor 4 k üstüne atar gibime geliyor.
tabi önemli olan tam ben hesabını bilmiyorum ama time kaç dolar ediceği asıl önemli olan o
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
3.275 coin son 16 gün bakalım atak yapacakmı.
Pages:
Jump to: