Pages:
Author

Topic: [ANN][TIME] ChronoBank 💖💖💖 5416 BTC - page 23. (Read 41410 times)

newbie
Activity: 42
Merit: 0
Ico'ya katıldık hayırlısı bakalım Smiley
hero member
Activity: 518
Merit: 500
iyi bari güzel bir haber bu en azından elimideki coinleri bir yerde satmak için aranmıcaz Cheesy
o kadar çok orsada da işleme aynı anda açılması güzel bir hareket yaptırırı 2. 3. günde
tabi hangi 5 borsa olduğuda önemli Cheesy zartlak borsalarda başlarsa söverim çok.
sr. member
Activity: 359
Merit: 250

We had many questions about where TIME token will be traded.

It will be traded on 5 exchanges.

Wait for official announcements at the end of ICO

time token ico sonrasında 5 adet borsada işlem görmeye başlayacakmış.

Hadi bakalım, hayırlısı : )
hero member
Activity: 742
Merit: 501

We had many questions about where TIME token will be traded.

It will be traded on 5 exchanges.

Wait for official announcements at the end of ICO

time token ico sonrasında 5 adet borsada işlem görmeye başlayacakmış.
hero member
Activity: 686
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Güncel biriken 2,981  BTC .
hero member
durumlar ne alemde durma bilgilendirme maili geliyor da ne olduğunu anlamadı : Grin
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
Hangi aşamadılar. 34 gün sonra bir sorsaya girecek mi. Yoksa bir ay daha bekletecek mi ?

aynen bende en çok merak ettiğim 0,38 time var elimde borsalarda görüşmelerini başladılarmı mod bilgi verirse iyi olur.
hero member
Activity: 644
Merit: 502
Hangi aşamadılar. 34 gün sonra bir sorsaya girecek mi. Yoksa bir ay daha bekletecek mi ?
hero member
Activity: 698
Merit: 506
şimdi daha iyi anladım 1 TIME icodan aldım imza kampanyasından da gelir heralde hepimiz için kazançlı olmasını umuyorum çok teşekkür ederim yorumlarınız için Smiley
hero member
Söylediklerinizi yaptım 0.01 btc gönderdim dediğim gibi ilk deneyim olduğu için fazla güvenmiyorum şimdilik ufak bir yatırım olsun ileride daha büyük yatırımlar yaparım teşekkürler. Smiley
üstteki mesajı güncelledim,  Smiley son halidir.. kısaca anlatmaya çalıştım, elimden geldiğince..
hero member
Söylediklerinizi yaptım 0.01 btc gönderdim dediğim gibi ilk deneyim olduğu için fazla güvenmiyorum şimdilik ufak bir yatırım olsun ileride daha büyük yatırımlar yaparım teşekkürler. Smiley
hero member
hocam chronobank icosuna katılmayı düşünüyorum ilk deneyimim olacak onun için deneme amaçlı ufak bir yatırımla (0.01 btc) ile ne kazanırım ve nasıl yatırım yapabilirim bilgilendirir misiniz?

Chronobank icosunda 100TIME'ı 1BTC'ye satıyorlar. Dediğiniz miktarda btc gönderirseniz, 1TIME alacaksınız (0.01btc karşılığında)

https://chronobank.io/ bu siteye üye olun. mail adresinize gelen doğrulama postasındaki linke tıklayınız. Daha sonra siteye geri dönün.. aşağıdaki resimdeki yere tıklayın.

tıkladığınızda, Dashboard gelecek. Bu sayfa kullanıcıya/üyeye özeldir. Size ait btc,eth,waves,nem vs. adresleri üretilmiş olacak. Orada gördüğünüz herhangi bir kriptoparaya ait adrese gönderdiğiniz para yaklaşık 30dk sonra gösterilir ve karşılığında nekadar TIME alacağınız bu sayfada gösterilecek.

Btc göndereceğiniz için:

orda gözüken btc adresini kopyalayın. ve bitcoin cüzdanınızdan bu adrese btc'yi yollayın. (poloniex kullanıyorsanız, hesabınıza girin BALANCES > DEPOSITS & WITHDRAWALS kısmından, kopyaladığınız adrese Withdraw yapın) bukadar..

Ne kazanırım derken, kâr'dan bahsediyorsanız, bunun cevabını şuanda kimse veremez. (ICO'larda ekipler veya şirketler bir projeden bahsederler.yapacaklarını anlatırlar.. yatırımcılar bu projeye veya ekibe güvenleri doğrultusunda yatırım yaparlar. Genelde ortada bir ürün olmadığı için,(genelde bir hayal vardır) ICO'lara para göndermek aşırı risklidir, tabi kazancıda aşırı büyük olabilir. Dolandırıcı olabilirler örn. deCLOUDs (300btc çarptı,kaçtı) veya çok iyi kar bırakabilirler örn. augur,lisk,stratis,iconomi vs. )

-ico alış fiyatımız 1btc=100time. Bu ICO ile bizler Chronobank'ın hisselerini alıyor gibiyiz. Bunlar TIME tokenleri.

ico bittiğinde, yatırımcılar time tokenlerini alacaklar ve bir borsaya girmesini bekleyecekler. Chronobank, sistemin gerçek dünyada rağbet göreceğini ve çalışacağını iddia ediyor. Dediklerinde haklılarsa, tabiki chronobank'ın TIME tokenlerinin değeri artacak ve elinde tuttuğun TIME'ların borsalarda işlem gördüğü fiyatı artacaktır.

kısaca bu chronobank ne yapmak istiyor?
kendilerini anlatmak için, piyasada tutmaz denilen bazı uygulamalara/projelere örnek veriyorlar. Mesela Uber taksi, belki duymuşundur google da arattır. (http://www.gazetevatan.com/taksicilerin-kabusu-uber-turkiye-de--812811-gundem/) Chronobank projesinide, uber taksi veya Upwork denen freelancer sistemleri gibi istihdam alanında devrimsel bir sistem kuracaklarını iddia ediyorlar. Chronobank projesi bir ICO açtı (borsalardaki "Halk'a arz"lar gibi) ve TIME tokenleri adında hisselerini yatırımcılarına satıyor, şubat 15 e kadar devam edecek.

Chronobank projesi, birden fazla blokzincirde (ethereum,waves,bitcoin) şirketlerin "Çalışma-Saati tokenleri"(Labour-Hour Tokens) çıkarabileceği ve çalışanlarına işlerinin karşılığı olan ödemeleri bu tokenler aracılığıyla yapabilecekleri bir sistemi kurmak/organize etmek istiyorlar. genel manada bu, ayrıntıları için sitesine bakabilirsiniz.

Çoğu kişi bunun bir hayal olduğunu düşünüyor, bencede biraz zor ama arkalarında Edway Group denen avustralyalı bir istihdam şirketi var. belkide başarılı olacaklar ve TIME'ın(hisselerinin) değeri 3x 5x yapacak. Tabi bu ico'dan hemen sonra olmaz gibime geliyor.zaman gerekli... (alacağın 1time ile pek birşey olmaz Smiley ama güveniyorsan biraz fazla time al, seçim senin)

hero member
hocam chronobank icosuna katılmayı düşünüyorum ilk deneyimim olacak onun için deneme amaçlı ufak bir yatırımla (0.01 btc) ile ne kazanırım ve nasıl yatırım yapabilirim bilgilendirir misiniz?
sr. member
Activity: 476
şöyle 100-200 kişi atılırsa, imzadan iyi para gelebilir.  Grin
hero member
Bence kontrol olmaz gibi geliyor açıkcası aynısı bir önceki rise'dada olmuştu millet birden hucüm etmişti ona multi üyelik falan çoktu fakat temizleme olmadı bundada o durum olmaz gibi geliyor. 50 mesaj takibini eğer yaparlarsa baya düşer gibi geliyor çoğu kişi bunu tamamlıyamıyor zaten.

yarın kontrol edecekmiş.
hero member

ChronoWallet ve ChronoMind yazılımlarını geliştiriyorlarmış. Kimi güncellemeler yapmışlar.

https://blog.chronobank.io/development-status-update-2-690e03cb177a#.7sxha6k48
hero member
Activity: 784
Merit: 502
İco bitişinde üretilen coin miktarı az olunca adet fiyatıda yüksek oluyor bakalım hayırlısı
hero member
Şuana kadar;

2,960  BTC
2,676,437 USD total value

toplandı. iconun bitmesine 36gün kaldı.

2960btc eşdeğerinde toplanan paralar karşılığında;  toplam 296bin time üretilecek. (Available Supply'si)

hero member
paramı geri versinler bu ne dir ya  sıkıntıdan geberdim Cheesy
ama bi taraftanda btc kalmanın başka yolu yok elimde olsa şimdiye alt koinlere girmiştimbile
bari gönderdiğim kadar verseler gene karlı olurum.
hero member
Bence kontrol olmaz gibi geliyor açıkcası aynısı bir önceki rise'dada olmuştu millet birden hucüm etmişti ona multi üyelik falan çoktu fakat temizleme olmadı bundada o durum olmaz gibi geliyor. 50 mesaj takibini eğer yaparlarsa baya düşer gibi geliyor çoğu kişi bunu tamamlıyamıyor zaten.

hususi bu işle ilgilenen adamları var. Kontrol yapılacaktır.
Pages:
Jump to: