Pages:
Author

Topic: [ANN][XEL][TR] Elastic Project - Decentralized Super Computer - page 16. (Read 34659 times)

hero member
Activity: 518
Merit: 500
şuanda alıp satılabiliyormu yoksa yeni mi piyasa girş yapcak bu!
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
keşke ciddiye alıp çok yatırsaydım.
hero member
Activity: 742
Merit: 501
hangi adresten btc gönderdiyseniz, bu listeden kontrol edebilirsiniz.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/21000833/Elastic/Icolist/Ico-list.txt
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
bende bu iconun ilk yatırımcılarındanım inşallah sikindirik exchangelerde heba olmaz dev çok emek verdi projeye coinleri maliyetine satsak bile btcnin 7 aylık fiyat farkı sayesinde  en az %50 karda sayılırız tabi satabilirsek.

Ben de 0,1BTC ile katılmıştım, sonra biraz daha atarım diye, aklımdan çıktı gitti, iş yoğunluğundan. Yine de umarım saçma sapan bir hal almaz da güzel nihayetlenen bir proje olur.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
bende bu iconun ilk yatırımcılarındanım inşallah sikindirik exchangelerde heba olmaz dev çok emek verdi projeye coinleri maliyetine satsak bile btcnin 7 aylık fiyat farkı sayesinde  en az %50 karda sayılırız tabi satabilirsek.
hero member
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
Arkadaşlar teşekkür ederim cevaplarınız için, bir adresten şüpheleniyorum ama bakalım Grin
İşin kötü yanı 0.01 mi 0.1 mi yatırdığımı da hatırlamıyorum Grin
hero member
Ben buna hangi adresle yatırım yaptığımı unuttum xel lerimi almak için ne yapmam gerek ?
mainnet açıldığında coinleri yatırım yaptığımız adresin priv keyini girerek alacağız yani bu durumda adresi bulmanız gerek

zor ama belki bulursun Smiley şöyleki,

https://github.com/elastic-project/genesis-block/blob/master/genesis-block.json

üstteki linkte toplanan btclerin kaydı var. Kaç BTC ile katıldığını herhalde hatırlıyorsundur.

Code:
    {
        "btc_amount": 0.01737956,
        "mir_amount": 139.03647999999998,
        "btc_tx": "b54242cac24303b73bd601f7e3d5a47cbe276866403ca389a565ab701ab1ea04",
        "btc_block": 398952,
        "owner_pubkey": "029f049bf2e9822956ec6929a91ea66958dfc9e645dc24340ced475902ca5e0d10"
    }

Her kaydın btc_amount: kısımlarında gönderdiğin btc miktarını ara bul.

btc_tx: karşısında yazanı https://blockchain.info 'dan arattır. çıkan sonuçtaki btc adresin belki tanıdık gelir, adresin ilk birkaç harfini görünce belki hatırlarsın Smiley
legendary
Merit: 1334
just in case
Ben buna hangi adresle yatırım yaptığımı unuttum xel lerimi almak için ne yapmam gerek ?
herhangi bir yorum notu yazmiş miydiniiz? Eğer yazdıysanız btc blockchain de yazdgınız adresi bulabilirsiniz.
Yazmadıysanız ve bir yere not etmediyseniz gerçekten zor durumunuz. Kendinizi biraz zorlamanız gerekcek bir hatırlatıcı yakalamanız için.
legendary
mainnet açıldığında coinleri yatırım yaptığımız adresin priv keyini girerek alacağız yani bu durumda adresi bulmanız gerek
legendary
Merit: 1023
I am a good bro
hero member
Selam xelde birkac guncelleme oldu..

Bircok hata bulundu,duzeltildi.. Sistem guncellendi,yenilendi.

Testnet forklandi,yeni zincir uzerinde testler devam ediyor.
sr. member
Activity: 594
Merit: 252
İlk kez bir sanal para projesine hayranlık duydum. Bugüne dek gelmiş-geçmiş en muhteşem projedir benim gözümde.

Bu projenin şu hallerde garip kaldığını gördükçe çok üzülüyorum.
legendary
Mainnet icin 1-2 ay daha zaman oldugunu soyluyor,dev..

Basarili olurlarsa..  

Bence yilbasini bulur mainnet, olsunda yilbasini bulsun. Onemli degil

Market cap ne olur tahminin var mı?

Bob. Oncedende sordun.bilmiyorum ..

Çikişiyla cok buyuk birsey bekleme bence, 300bin 500bin $ civari olur diye dusunuyorum.emin degilim

Ama kullanisli bisey cikarsa,nerelere cikacagi belli olmaz

Senin beklentin yuksek sanirim,neden ?

Kusura bakma unutmuşum,

Bu konudaki cahilliğimi mazur görün ancak bu fikir benim kripto-paraların kullanım alanları konusundaki ufkumu genişletti diyebilirim.

Devler maalesef hiç marketing yapmıyorlar, BCY bile 20 milyon dolara yürüyorsa bu da en az o kadar olmalı diye düşünüyorum.
legendary
tek geliştiricili projenin dezavantajı çok yavaş ilerliyor devin yazdıklarından gördüğümüz kadarıyla adam dışlanmışı yalnız atı oynuyor 2 gün yazıp 10 gün yok olan lannisterın da artık devle aynı kişi olduğunu düşünmeye başladım adam herşeye yetişemiyor acil community desteğine ihtiyacı var özellikle sunum ve grafik konusunda testnet olsun nodeler olsun devden bağımsız 2 3 yatırımcı kendi başlarına yapmaya çalışıyor.600 btc toplandı bu toplanan paraları sadece macbook almak için kullanmış galiba geliştirmeye kuruş harcanmıyor
hero member

Basarili olurlarsa..  

Bob. Oncedende sordun.bilmiyorum ..

Çikişiyla cok buyuk birsey bekleme bence, 300bin 500bin $ civari olur diye dusunuyorum.emin degilim

Ama kullanisli bisey cikarsa,nerelere cikacagi belli olmaz

Senin beklentin yuksek sanirim,neden ?
legendary

Basarili olurlarsa.. 

hero member

Basarili olurlarsa.. 

legendary
Merit: 1334
just in case
başarısız olma ihtimali varsa üzülürüm çok güzel bir proje
legendary
testnet 3 hafta bugsuz devam ederse mainnete geçilecek demişlerdi şuana kadar gördüğüm kadarıyla henüz bugsız haftalara giremedik tek geliştiricinin icodan sonra bu kadar çalışıp bir yerlere gelmesi bile büyük başarı bence ve devamının geleceğini düşürüyorum nitekim milyonlarca dolar toplayan devasa dev ekibiyle çalışan icolar bile bırak testneti githuba kaynak kodu bile yayınlayamıyorlar.
Pages:
Jump to: