Pages:
Author

Topic: [ANN][XEL][TR] Elastic Project - Decentralized Super Computer - page 19. (Read 34658 times)

legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Ben konuya ara ara bakıyorum da çalışıyor görüntüsü var gibi ama proje hala nasıl yüksek verim elde edecek izlemedeyim 200 BTC az geldi bana
bak yukarda 1 btcyi digix veya slockta değerlendir demişim digixte değerlendirseydin 4x yapmıştın  Grin
Digix e atacaktım zaten 24 saatte bitti ya kaçırdım onu. Slock ta da sonlara kaldığım için girmedim
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
Ben konuya ara ara bakıyorum da çalışıyor görüntüsü var gibi ama proje hala nasıl yüksek verim elde edecek izlemedeyim 200 BTC az geldi bana
bak yukarda 1 btcyi digix veya slockta değerlendir demişim digixte değerlendirseydin 4x yapmıştın  Grin
legendary
just in case
legendary
bu proje başlamadan bitti herhalde
konuda yazılanları pek okumamışsınız gibi görünüyor elastic presale satışı 425920. bitcoin bloğu bulunduğunda sona erecek yani yaklaşık 100 gün civarı var daha zaman azaldıkça alacağımız coin miktarıda azalıyor  geliştiriciler şuana kadar aktif gelişmeler ekran görüntüleri vs. belirli aralıklarla yayınlıyorlar.
şuana kadar 200 btc toplanmış

konuyu okudum, ilk günlerdeki gibi heyecan yok sanırım scam alert diye başlık açılmış hatta
scam alert başlığı açan şahıs bir süre hergün konuya scam yazdı developerların fake olduğunu hatta hesapların asyalılar tarafından satın alındığını  hesap sahiplerinin gerçek developer olmadığını ve  hiç bir proje üretmediklerini iddia etti developerlar da projenin gelişmelerini ilerlemeleri ve ekran görüntülerini paylaşınca sesi kesilmişti. ilk başlardada zaten heyecan yoktu bu konu açıldığında 64 btc civarı yatırım vardı şuan 200 btcye ulaştılar uzun vadeli bir crowdsale süreci var ağır ilerlemesi gayet normal ve scam diye başlık açılmayan coin kaldımı ki ethereumada scamın ağ babası deniyordu liskede crypti olayından dolayı scam diyorlardı
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
konuda yazılanları pek okumamışsınız gibi görünüyor elastic presale satışı 425920. bitcoin bloğu bulunduğunda sona erecek yani yaklaşık 100 gün civarı var daha zaman azaldıkça alacağımız coin miktarıda azalıyor  geliştiriciler şuana kadar aktif gelişmeler ekran görüntüleri vs. belirli aralıklarla yayınlıyorlar.

konuyu okudum, ilk günlerdeki gibi heyecan yok sanırım scam alert diye başlık açılmış hatta
legendary
legendary
legendary
1btc çok fazla geliyor bana yoksa 1 btc atmayı düşünüyorum.
1 btcyi digix veya slock itte değerlendirmek daha mantıklı.
Evet hocam ölü çıkma ihtimali yüksek projede doğru düzgün fon oluşmadı bile. Ama ufak bir meblağ attım 1 btc de digix e atmayı düşünüyorum. slock it crowdsale bitti diye biliyorum?
slock.it başlamadı daha digixinde 5 günü var başlamasına cyberfunddan da takip edebilirsiniz.
https://cyber.fund/radar
legendary
just in case
Evet hocam ölü çıkma ihtimali yüksek projede doğru düzgün fon oluşmadı bile. Ama ufak bir meblağ attım 1 btc de digix e atmayı düşünüyorum. slock it crowdsale bitti diye biliyorum?
edit: daha başlamamış slock da
legendary
legendary
just in case
legendary
son durum
106.72 BTC DONATED BY 195 PEOPLE
16.56 % OF ALL COINS DISTRIBUTED

ico sona erdiğinde en uzun süren ico ünvanına sahip olacak 425920. bitcoin bloğu bulunduğunda dağıtım sona erecek bu da yaklaşık 5 6 aya tekabül ediyor ve dağıtım sabit değil ilk alanlar daha fazla coine sahip olmuş olacak gün geçtikçe verilen miktar azalıyor. geliştiriler  6 ay içinde veya sonrasında kaçmış olmazlarsa iyi kar yüzdesi elde edebileceğimizi düşünüyorum. ytd.
legendary
alım yapanlar nasıl yaptı, direk bitcoin mi gönderiyoruz adrese?
sitede verilen adrese bitcoin gönderiyoruz adresimize public key tanımlıyor dağıtımları o keyler üzerinden yapacaklar o yüzden gönderim yaptığnız adresin private keyinin sizde olmasına dikkat edin gönderim yaptıktan sonra burdan teyitleyebirsiniz.

https://raw.githubusercontent.com/elastic-project/genesis-block/master/genesis-block.json

Teşekkürler
legendary
sitede verilen adrese bitcoin gönderiyoruz adresimize public key tanımlıyor dağıtımları o keyler üzerinden yapacaklar o yüzden gönderim yaptığnız adresin private keyinin sizde olmasına dikkat edin gönderim yaptıktan sonra burdan teyitleyebirsiniz.

https://raw.githubusercontent.com/elastic-project/genesis-block/master/genesis-block.json
legendary
legendary
Activity: 1568
Merit: 1268
Bunu bugun bende inceledim biraz. Proje ciddi gibi duruyor fakat boylesine rastgele bir sekilde bagis yapmak bana cok buyuk risk gibi gorundu. Ozellikle sitede yazilan birkac sey beni daha da killandirdi diyebilirim. Mantikli bir yatirim mi? Olabilir. Ya cok ciddi kar yapanlar olacak yada parasi BTC kaybedenler olacak. Ben kendime adima konusuyorum, bu kadar yuksek riskli "yatirim" yapabilen biri degilim. Belki bu nedenle hic cok yuksek karlar elde etmedim. Dogal olarak cok buyuk kayiplarimda olmadi. Zannediyorum ne tur bir yatirimci oldugunuz ile biraz ilgisi var. Karar vermeden once iyi dusunmenizi tavsiye ederim.
sr. member
Activity: 335
Merit: 250
Bildiğim çok bir şey yok aslında; 2 bilgiden çıkarak bu yoruma ulaştım.

1) Lannister denen adam uzun bir süredir forumda tanınan biri, aynı zamanda doktora öğrencisi. Yani kimliği vs. her şey ortada. Geliştiricilerden Evil-Knievel'i de yine aynı şekilde forumdan tanıyorum.

2) Orijinal konularında, bir kullanıcı gönderdiği ico parasını geri istemiş ve onu göndermişler. Daha önce hiçbir ico'da böyle bir şey görmedim. Onlarca icoya şahit oldum. Ne scam coinler gördüm, kimi elimde dahi patladı. Fakat böyle bir olaya tanık olmadım.

Biraz sakin düşününce fazla iddialı konuşmuş olabilirim. Arkadaşın scam demesi dokundu, niye dokundu onu bilmiyorum Smiley Babamın oğlu değil bunlar, kefil olamam. Fakat bana güven veriyor. Bu adamlar ortaya iyi kötü bir şey koymaya çalışıyorlar. İyi niyetli oldukları bariz. Ha mükemmel fikirler gördük sonunda patladı. Nice bir şey vaadetmeyen coinler ise sırf para desteğiyle yürüdü gitti. Ben kendi adıma yatırım yapmayı düşünüyorum.
legendary
just in case
buda gelir buda gecer...
ben birşey çıkacagını sanmıyorum. 67 btc bağış(satış) almış. iyi bir ekip scam coin cıkarsa o bile daha fazla satış yapar bence.

bu adamlar scam değil işte fark o. milletin gönderdiği ico paralarını bile talep halinde geri gönderecek kadar naif insanlar. Kaybederlerse dürüstlükten kaybederler.
@worthyou  hocam bildiğinizden bahseder misiniz biraz konuya vakıf insan pek yok tr forumda
sr. member
Activity: 335
Merit: 250
buda gelir buda gecer...
ben birşey çıkacagını sanmıyorum. 67 btc bağış(satış) almış. iyi bir ekip scam coin cıkarsa o bile daha fazla satış yapar bence.

bu adamlar scam değil işte fark o. milletin gönderdiği ico paralarını bile talep halinde geri gönderecek kadar naif insanlar. Kaybederlerse dürüstlükten kaybederler.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
buda gelir buda gecer...
Pages:
Jump to: