Pages:
Author

Topic: BABB - Banka Hesap Tabanlı Blockchain - page 3. (Read 14181 times)

member
Activity: 294
Merit: 10
Ilk gunden beri takip ettigim bir proje. Ekibi gayet istikrarli calisiyor.Ilerleyen zamanlarda daha da iyi yerlere gelecegine inaniyorum. Favori projelerimden bir tanesi.
member
Activity: 294
babb gerçekten sağlam bir koin diye düşünüyorum, çünkü oldukça işe yarayacak bir çok şeye çözüm önerecek bir koin
jr. member
Activity: 532
Merit: 1
Benim fikrimce Banka tabanli projeler hiç bir zaman istedikleri seviyyeye çatamaz. Çünki insanlar bankaları sevmiyor, takip edilmek istemiyor, gizlilik her zaman önemlidir.
member
Activity: 476
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Coinmarketcapta en çok kazandıran coinler sıralamasında bir süre önce demir atmış gibi görünüyordu. Son zamanlarda düşüş var ilerde toplayacağını düşünüyorum
jr. member
Activity: 182
Merit: 1
Proje gayet iyi gözüküyor incelemeye alacağım.
sr. member
Activity: 560
Merit: 251
Şuan fiyatının uygun olduğunu yakında binance girebilecek coinlerden biri olduğunu hissediyorum.
Umarım hislerim gerçekleşir.
full member
Activity: 392
Merit: 100
Nisanda güzel yükseldi 5-6 kat yaptı orda tüm projeler çöp gibi gezerken, takım fiyatı yükseltebilmeyi beceriyor fena değiller bence, güzel işler çıkarabilirler gibime geliyor bu projede.
newbie
Activity: 196
Merit: 0
bir arkadaş makale yazmıştı BABB için bana da yaz diye ısrar etmişti arada kaynadı unuttum vakit bulamadım çok pişman oldum arkadaşın makalesine  800 dolar verdi yanılmıyorsam  1 saatte kazanılan miktar. Proje sağlammış demek ki 
member
Activity: 336
Merit: 11
BABB'ı hep uzun vadeli düşündüm hala da öyle düşünüyorum fakat yükseliş döneminde 33BTCye çıkmışken satmadığıma pişmanım. (-ki o zaman bitcoin 10k dolar civarındaydı.)
full member
Activity: 378
Merit: 102
Kampanyasına girmiştim ozamandan beri hodl tutuyorum bence çok güzel bir proje ve takım da güzel çalışıyor kötü zamanda fiyatını artırabilen bir proje, bekleyip görelim daha neler yapacaklar bakalım.
member
Activity: 378
Merit: 11
Güzel yükselmişti ama sonradan yükseldiği seviyeye geri döndü, ara ara pump dalğası yaptığında satmak lazım sonra nasıl olsa tekrar düşüyor. Yükselişler artık stabil olmuyor
member
Metahash
Ben imza kampanyasına girmiştim, hala tokenlarımı saklıyorum. İco dan sonra güzel artışlar yaptı *3 gibi fakat token sayısı çok fazla ne zaman fiyatı yükselse biraz daha artırıyorlar markettekileri
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
İkinci ICOyu yapıpta fiyatini düşürmeyen tek bir coin görmedim, kârını yapan çıksın.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Babb 1 yıl sonra ikinci bir ico yapacak, ilk icoyu 10m dolarla sonlardırmışlardı. Temel yapı taşlarını ve yol haritasına uyduklarını yatırımcılarına kanıtlamak istiyorlar, bunuda 2.ico yaparak gösterecekler. Adam gibi çalışan bir banka projesi yok bakalım babb bu konuda lisans alabilecekmi
newbie
Activity: 84
Merit: 0
Çıktıkran sonra geldiği noktayla kendini isbat etmiş proje, ekip güzel daha da iyi yerlere gelir herhalde.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Babb hala ucuz sayılabılecek bır fıyatta bence, ekıp guzel calısıyor proje ılerlıyor bu da fıyata yansıyor ara ara, bakalım bu sevıyelerı nezaman asıcak bıraz da pıyasaya baglı artıslar gelse babb da guzel gıder dıye dusunuyorum.
member
Activity: 448
Merit: 33
Bankalar coin sistemine er yada geç dönecekler. Başka çareleri yok. Her ne kadar acemi olsamda bu tarz projelerin tutacağını düşünüyorum. Kart ve banka tarzı coinlerin bountylerini bulduğum zaman kaçırmamaya çalışıyorum.
member
Activity: 302
Merit: 12
iş yapacak bir proje gibi duruyor.Yalnız ben icolara coin olduktan sonra katılma taraftarıyım.Çünkü ilk etapta 10 da 1 fiyatına piyasaya giriyor.
member
Uzun vadeli olarak tuttuğum projem. Son dönemde twitterda da aktifler fakat fiyata yansımadı bu durum. Çıkmayı düşünmüyorum şimdilik.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
uzun vadede kazandırır gibi duruyor ama kısa vadede pek umut acıcı değil.Piyasa üzerinde olumlu havalar esiyor eğer güzel gelişmeler olursa bu babb'a da yansır.Beklemekte fayda var.Emin adımlarla çıkışını sürdürüyor.
Pages:
Jump to: