Pages:
Author

Topic: BABB - Banka Hesap Tabanlı Blockchain - page 6. (Read 14181 times)

member
Activity: 336
Merit: 11
Kısa vadede x4 yaptı. Fakat BABB uzun vadede para kazandıracak bir proje, yatırımcılar güveniyor ve hodl yapıyor. Sloganı , everyone is a bank. Güzel bir banka projesi.
full member
Activity: 784
Merit: 120
Piyasanın kötü zamanında bile yükseliş yaşaması bir geleceği olduğuna işaret bence. Ekip aktif bir ekip. Sağlam bir borsaya çıksalar adlarını çok daha fazla duyururlar

Sağlam bir borsaya çıkmasını bekliyorum ben. Bakalım ne olacak.
member
Activity: 210
Merit: 10
Piyasanın kötü zamanında bile yükseliş yaşaması bir geleceği olduğuna işaret bence. Ekip aktif bir ekip. Sağlam bir borsaya çıksalar adlarını çok daha fazla duyururlar
full member
Activity: 406
Merit: 100
Potansiyeli fazlasıyla olan bir proje bence, bankalar finans dünyası blockchaine ihtiyaç duyuyor ve bu alanda çok az proje var babb gibi ayakları yere basan, umarım güzel yükselişler yaparlar hala ucuz.
full member
BABB'ı 2 aydır takip ediyorum, takım sürekli bilgi veriyor, telegram grubu oldukça iyi. Proje zaten sağlam. Kısa vadeyi bilmem de uzun vadede çok güzel değerlenecek bir proje. Yatırım tavsiyesi pek yapmam, fakat araştırın BABB'ı. Aklınızda yatarsa yatırım yaparsınız nacizane tavsiyem.

HSBC'nin blockchainde işlem yapması bence BABB için çok iyi olacaktır.
member
Activity: 336
Merit: 11
BABB'ı 2 aydır takip ediyorum, takım sürekli bilgi veriyor, telegram grubu oldukça iyi. Proje zaten sağlam. Kısa vadeyi bilmem de uzun vadede çok güzel değerlenecek bir proje. Yatırım tavsiyesi pek yapmam, fakat araştırın BABB'ı. Aklınızda yatarsa yatırım yaparsınız nacizane tavsiyem.
full member
BABB tokendan oldukça umutluydum ama büyük bir gelir gelmedi, aksine oldukça düştü fiyatı, şu an ne olacak merak ediyorum

Borsanın sancılı döneminde Bitcoin ve Ethereum gibi büyük coinler bile sıkıntıda BABB da atlatacaktır.
newbie
Activity: 266
Merit: 0
BABB tokendan oldukça umutluydum ama büyük bir gelir gelmedi, aksine oldukça düştü fiyatı, şu an ne olacak merak ediyorum
full member
Banklar blockhain tabanına geçmediyi sürece böyle icolar çıkacakdır. Çok başarılı bir icoya benziyor. Paylaşımınız için teşekkür ederim.

Öncelikle bankalar bu sistemi kullanmaya yavaş yavaş başladı.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3797764.new#new

Burada paylaşımını yaptım.
jr. member
Activity: 532
Merit: 1
Banklar blockhain tabanına geçmediyi sürece böyle icolar çıkacakdır. Çok başarılı bir icoya benziyor. Paylaşımınız için teşekkür ederim.
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
dump gelsin babb alınır. dumpun son anlarına doğru artık yükseliş işaret fişeğini gördüğünüz anda. yani 7. günün şafağında doğuya bakın. kaç milyar tane var. bunlar kripto için önemsiz. pip yaptığı yere bakacaksın. zirveden iyice gerileyecek dumpu görüp pusuya yatacan.
full member
Muhakkak bir borsaya girecek. Binance'ye girecekler gibi geliyor bana.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
fitrova diye bir token çıktı geçen hafta fitness salonlarında mı kullanılacakmış neymiş tam da anlayamadım ama holder'ı da yok lakin ala sata ala sata fiyatı şişiriyorlar BABB'ı geçti gitti Cheesy bazen deli olacaksın akıll olup dünyanın derdini çekeceğine dünya senin derdini çeksin. uğraş dur, sertifika alacam falan filan öteki de spor salonlarından seni sollasın geçsin. Huh
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
su an hiçbir borsada yok aslında , sadece merkezsiz borsalarda var onlarda da zaten istemesen de listeleniyorsun. belki adam gibi borsaya girerse gecen sefer yaptıgı hareketi tekrar yapabilir
full member
Activity: 420
30 satlara çok güzel attı kendini, bence de hala fiyatı iyi boğada bide güzel borsaya çıkabilse yürümeye devam eder hala kucoinde dahi yoklar bildiğim kadarıyla.

1   Bancor Network
2   IDEX
3   EtherDelta
4   DDEX

Şuan için bu dört borsada var. Ama ileride büyük borsalara girecektir.

banko girecektir binance okex bitrexx kucoin bu dört borsadan birine girmesini bekliyorum potansiyeli var gibi gözüküyor bu borsalardan birine atarsa kendini 10x yapar
full member
30 satlara çok güzel attı kendini, bence de hala fiyatı iyi boğada bide güzel borsaya çıkabilse yürümeye devam eder hala kucoinde dahi yoklar bildiğim kadarıyla.

1   Bancor Network
2   IDEX
3   EtherDelta
4   DDEX

Şuan için bu dört borsada var. Ama ileride büyük borsalara girecektir.
full member
Activity: 406
full member
Çok güzel yükselmişti btc bazında 30 sata, sanırım orda circulating supplyı artırdılar 14 milyardan yükselmiş 20lere, orda bi 20 satlara düştü sebebi buydu galiba, bence hala çok ucuz devam edicektir yürümeye.

Borsa kötü olduğu için arkadaşlar biraz sancılı dönem geçiriyor bence. Borsa düzelince zaten toparlayıp yükselecektir.
full member
Activity: 588
Merit: 125
Ben bountyden geleni ucuza satmıştım çok pişman olmuştum bayağı güzel yükseldi ben sattıktan sonra şimdş geri düşmüş alayım biraz kalsın
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Çok güzel yükselmişti btc bazında 30 sata, sanırım orda circulating supplyı artırdılar 14 milyardan yükselmiş 20lere, orda bi 20 satlara düştü sebebi buydu galiba, bence hala çok ucuz devam edicektir yürümeye.
Pages:
Jump to: