Pages:
Author

Topic: BABB - Banka Hesap Tabanlı Blockchain - page 4. (Read 14181 times)

full member
Activity: 784
Merit: 120
Şuan durumu gayet iyi bence kötü gidişata rağmen iyi gidiyor. Bende HODL yapanlardanım.
member
Activity: 285
Merit: 12
BTC bazlı 30 ila 25 arasında gidip geliyor bir süredir. Uzun vadeci olduğum için aslında ilgilenmiyorum şu anki fiyatıyla. İnşallah güzel noktalara gelecek.
jr. member
Activity: 266
Merit: 2
bu tokeni pump yapan ile mtc aynı balina mı be. neredeyse aynı grafik. ikisi de tepede duruyor. altı boş olsa çoktan dump deryasına düşmüştü. küçük salınımlar yapıp tepeye yakın yerde bekliyor.
full member
Activity: 392
Merit: 100
Babbın kucoin olayı güzel oldu hacim artar biraz daha kendini göstermeye başlar diye düşünüyorum, tabi piyasanın da biraz normale dönmesi lazım bunun için.
full member
proje çok guzeldi ve ben vakit bulamadığım için hiç ilgilenememiştim keşke  başka işler yerine bununla ilgilenseydim

Katılsaymışsın iyi olurdu. Çünkü Türkiye de bulunan herkesin bu borsadan ekmek yiyeceğini düşünüyorum.
member
Activity: 378
Merit: 11
Bence iyi proje ama fazla abartılıyor göreceğiz bakalım bankacılık lisansını alabileceklermi, bir ton kart projesi çıktı hiç biri bir halta yaramadı. Daha öncede banka projeleri çıktı muthiş paralar topladılar ama onlarda yok oldu gitti
newbie
Activity: 196
Merit: 0
zaten bu tür projeler tutuyor getirisi de iyi oluyor günümüzde bankacılık yatırım gibi sistemlerle çok ilgileniliyor 
newbie
Activity: 196
proje çok guzeldi ve ben vakit bulamadığım için hiç ilgilenememiştim keşke  başka işler yerine bununla ilgilenseydim
full member
Başka bir yerde paylaştım burada da paylaşmak istedim.

Ben coinlerle ilgili sürekli bilgileri takip ediyorum. Bu arada okuduğum bir haberi paylaşayım tabi ne zaman okuduğumu hatırlamıyorum.

https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-42395979

https://koinbulteni.com/unlu-yatirimci-simdi-bitcoin-almanin-tam-zamani-19612.html
jr. member
Activity: 224
Merit: 2
böyle güzel ve ileride biz yatırımcıların işlerini kolaylaştıracak nitelikli bilgiler paylaşılması forumun etkililiğini de artırıyor bu tür projeler yaygınlaşmalı.
member
Activity: 336
Merit: 10
Kucoin piyasasına çıktıktan sonra 27btc bazındaki direnci 30lara çıktı. Şu lisansı da alırlarsa en az 40btc civarlarına çıkacağını düşünüyorum.
full member
Son aylarda keşke imzasına falan katılsaydım diye düşünüp hayıflandığım projelerden biri. Beklenti daha yüksekti ama buna rağmen yinede insanları memnun eden istisnalardan biriydi babb. Zamanla nereye geleceğini görürüz.

Amerika da bulunan kripto para uzmanı ve şirketi olan kişi bu aralar kripto paralara yatırım yapın. Çünkü 2019 da bu kadar ucuz olmayacak diyordu. Yani blockchainde çoğu şirket anlaşma yapıyormuş. Bunlar meydana çıktığında fiyatlar gerçekten güzel yerlere gelecek diyor.

Sık sık blockchain ve kripto para ve borsaları takip ederim. Adamın dediği gibi olduğu an elimdeki BAX'ı piyasada bozmayı düşünüyorum. Yani bir nevi HODL yapıyorum. Çok olmasada.
sr. member
Activity: 504
Merit: 250
Son aylarda keşke imzasına falan katılsaydım diye düşünüp hayıflandığım projelerden biri. Beklenti daha yüksekti ama buna rağmen yinede insanları memnun eden istisnalardan biriydi babb. Zamanla nereye geleceğini görürüz.
full member
Activity: 434
Merit: 111
Hydax Global Bounty Program
bankacılık sektörü ile alakalı bütün kinler gerçekten sağlam yerlere geliyorlar, yani bir bakıyorsunuz  pundix aynı şekilde, babb yani bax token da bence gereken yerlere gelecektir, oralarda da uzun süre kalacaktır
full member
Muhakkak olacaktır diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
Blokzincir teknolojisine en hızlı entegre olan sektör bankacılık ve finans sektörü. Bu bakımdan Babb bu sektörden kutumlarla anlaşmalar yapabilirse başarılı olur, potansiyeli olan bir proje.
full member
Activity: 406
Merit: 104
Şu an çıktı Kukoin borsasına. Kesinlikle benim de güvendiğim bir proje fakata 50 milyar tane basılacak olması en büyük handikap.

hocam fiyat olarak ne kadardan çıktı, eski kalan fiyata göre yüksek değerlerden mi çıktı yoksa gene aynı tas aynı hamam mı
full member
Şu an çıktı Kukoin borsasına. Kesinlikle benim de güvendiğim bir proje fakata 50 milyar tane basılacak olması en büyük handikap.

Daha başka borsalara da girecekler. O yüzden beklemekte fayda var.
member
Activity: 336
Merit: 11
newbie
Activity: 112
BABB kucoin e çıkıyor o yüzden fiyatı 30 satoshi ye kadar tekrar çıktı ama haala ellerinde çok fazla var. Fiyat yükselince markete bırakıyorlar ciddi düşüş yaşanıyor. Kalanları yaksalar çok ciddi fiyatı artar
Pages:
Jump to: