Pages:
Author

Topic: BABB - Banka Hesap Tabanlı Blockchain - page 7. (Read 14181 times)

full member
Activity: 784
Merit: 120
BABB harbiden büyük beklenti içine girdiğim bir  token dı, ama şu sıralar BAX token ın fiyatı yerlerde, bu açıdan kötü yani

Sadece BAX için değil tüm coinler için durum aynı.
newbie
Activity: 280
Merit: 0
BABB harbiden büyük beklenti içine girdiğim bir  token dı, ama şu sıralar BAX token ın fiyatı yerlerde, bu açıdan kötü yani
full member
şöyle güzel bir borsaya girse 5-10 cent aralığına gelebilir maximum (kısa-orta vadede), iyi bir projeye benziyor, ingilizler de bir marka çıkartsın artık şu alemde, her yer çinli kaynıyor Cheesy millet team'a bakıyor janjanlı bir çinli gördü mü dalıyor, arada vietnamlı falan da kaynayıp gidiyor

Kesinlikle. Ben de dört gözle banka sertifikası ve akabinde iyi bir piyasaya girmesini bekliyorum. Telegram grubunda birçok kişi HODL yapıyor ve projeye güveniyor. Güzel bir seviyeye geleceğini düşünüyorum Babb'ın ben.

Bende HODL yapıyorum Cheesy
full member
Babb'ın sertifika ile ilgili bir başvurusu var. Eğer onu alırsa uçar gider, market hacmi x10 yapana kadar da artar fiyatı. Bekleyip görelim.

Ümidim var bu projeden bekliyorum yani.
member
Activity: 336
Merit: 10
şöyle güzel bir borsaya girse 5-10 cent aralığına gelebilir maximum (kısa-orta vadede), iyi bir projeye benziyor, ingilizler de bir marka çıkartsın artık şu alemde, her yer çinli kaynıyor Cheesy millet team'a bakıyor janjanlı bir çinli gördü mü dalıyor, arada vietnamlı falan da kaynayıp gidiyor

Kesinlikle. Ben de dört gözle banka sertifikası ve akabinde iyi bir piyasaya girmesini bekliyorum. Telegram grubunda birçok kişi HODL yapıyor ve projeye güveniyor. Güzel bir seviyeye geleceğini düşünüyorum Babb'ın ben.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
member
Babb'ın sertifika ile ilgili bir başvurusu var. Eğer onu alırsa uçar gider, market hacmi x10 yapana kadar da artar fiyatı. Bekleyip görelim.
full member
Rakibi var bu projenin de rakibine göre ekstraları ya da avantajları olmalı ki piyasada tutunsun hatta rakibiyle rekabete girsin. Aynen rakibin ismini de öğrenebilirsek onun hakkında da araştırma yaparak daha geniş bilgi sahibi oluruz.

Ben rakibini duymadım ama varsa araştıralım.
full member
Arkadaşımın biri iban konusunda mesaj yazmış bende mesajına katılıyorum eğer ingiltere de bir iban sağlayacak ise ve bunu gerçektwn yapabilirse geleceği çok fazla ve büyük olacaktır bu token yada coinin ama bende çok fazla buna olasılık vermiyorum. Buna bankalarizin vermez gibi geliyor banada .

İngiltere Avrupa Birliğinden bile çıkmış ülke başka bankaları mı dinleyecek Smiley Eğer böyle bir şey olursa gerçekten bu proje daha da değerlenir.
hero member
Activity: 968
Merit: 624
Still a manic miner
BABB piyasada tutunma potansiyeli yüksek projelerden biri. İco fiyatıyla dahi güzel başlangıç yaptı, boğa sezonunda fiyatının dahada katlanması yüksek olasılık. Bu piyasada ihtiyatlı olmakta fayda var ama önümüzdeki aylarda ismini sık duyabileceğimiz projelerden biri olduğunu düşünüyorum.
full member
Gerçekten piyasanın sıkıntılı dönemine rağmen bence en iyi şekilde altından kalkan bir proje oldu. Keşke bunun gibi daha çok projeler görebilsek ama nerde.

Evet piyasanın kötü gidişatına göre gerçekten güzel dayanıyor yani düşüşü o kadar kötü değil. Ayrıca bunun gibi bir sürü güzel proje bountyhive ekibinin tüm projeleri güzel.
full member
Activity: 413
Merit: 100
Gerçekten piyasanın sıkıntılı dönemine rağmen bence en iyi şekilde altından kalkan bir proje oldu. Keşke bunun gibi daha çok projeler görebilsek ama nerde.
full member
Activity: 602
Arkadaşımın biri iban konusunda mesaj yazmış bende mesajına katılıyorum eğer ingiltere de bir iban sağlayacak ise ve bunu gerçektwn yapabilirse geleceği çok fazla ve büyük olacaktır bu token yada coinin ama bende çok fazla buna olasılık vermiyorum. Buna bankalarizin vermez gibi geliyor banada .
member
Activity: 210
Bountyden kazanmıştım güzel değerleniyor. Bu piyasada proje kadar ekip de önemli. Aktif bir ekibi var. Bu nedenle boğanın güzel yükselişine kadar tutacağım
full member
Activity: 616
Rakibi var bu projenin de rakibine göre ekstraları ya da avantajları olmalı ki piyasada tutunsun hatta rakibiyle rekabete girsin. Aynen rakibin ismini de öğrenebilirsek onun hakkında da araştırma yaparak daha geniş bilgi sahibi oluruz.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
Bu projenin rakibi daha iyi işler yaptı ve her gün daha fazla değerleniyor BABB biraz sönük kaldı gibi ama projesi iyi  boğada değerlenebilir. Takip etmekte fayda var.

Aynen bazen boğada beklenmedik çıkışlar yaşanabiliyor. Ptansiyel görülen projelerle alakalı sağlam pozisyon almak gerekiyor. Bazen ummadığımız bir anda rakiplerini de geçebiliyor.

rakip projenin adı ne hocam, biraz inceleyim hangi proje diye
full member
Activity: 448
send and receive money instantly, w/no hidden cost
Bu projenin rakibi daha iyi işler yaptı ve her gün daha fazla değerleniyor BABB biraz sönük kaldı gibi ama projesi iyi  boğada değerlenebilir. Takip etmekte fayda var.

Aynen bazen boğada beklenmedik çıkışlar yaşanabiliyor. Ptansiyel görülen projelerle alakalı sağlam pozisyon almak gerekiyor. Bazen ummadığımız bir anda rakiplerini de geçebiliyor.
full member
Activity: 398
Merit: 118
Projeyi gerçekten cok beğendim elimde az miktarda vardı sattım ama ilerde kesin pişman olucagımı biliyorum beklemedim diye hala takipteyim güzel bir proje sloganlarıda gerçekten güzel.Ayrıyetten grafige baktıgınız zaman en son cıkışından sonra kendini cok geri bırakmadı
jr. member
Activity: 266
Merit: 1
bountyden 500k üzeri token alan baya fazla kişi var. hani alıp da saklamalık. bakın babb borsaya dahil oldu fazla beklemeden yükseldi. helbiz o mantıkla değil, bazıları dumpa sardı ve onu da tespit ettiler, tokenlerine el koydular, iyi haber ve 3-4 kat arttı gerçi bugün yine gerilemiş durumda ama sabır bu işte önemli. babb bitcoin pumpu tekrar başlasa ooo.
member
Merit: 11
Babb arada kaldığım bir coin. Bountysine girmiştim fena sayıda token gelmedi. 33BTC civarına geldiğinde satmadığım için pişmanım. Son 3 haftadır 18-24 BTC arasında gidip geliyor. Proje promising ve reliable. Belki bu saatten sonra hiç satmam ve HODL yaparım. Çünkü potansiyeli ve markete değeri gereği x10 yapabilir.
Pages:
Jump to: