Pages:
Author

Topic: BitCAD - Şifreli Akıllı İş Platformu - page 3. (Read 24568 times)

sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Bende formu doldurmamıstım. Girdim telegramda Vlad Mitrafanov diye bi yoneticiye eth adresimi yazdım. Tamam profilini guncelleyecegiz bu hafta gondeririz tokenları dedi. Sizde telegramdan ulasın yazın eth adreslerinizi tekrardan bence.

O değilde ne saçma sapan iş yapıyor bunlar niye her defasında telegrama girip durmadan bir şeyleri vermek zorunda kalıyoruzki adamlar forumu bile telegram üzerinden paylaşıyorlar. Konuya yazmıyorlar.
hero member
Activity: 560
Merit: 501
Bende formu doldurmamıstım. Girdim telegramda Vlad Mitrafanov diye bi yoneticiye eth adresimi yazdım. Tamam profilini guncelleyecegiz bu hafta gondeririz tokenları dedi. Sizde telegramdan ulasın yazın eth adreslerinizi tekrardan bence.

yani  olay bir kere cok sacma zaten ben şimdi bir başkasının nickini kullanarak projeye girmiş olan yani sonra eth adresi olarakta kendi adresimi atsam ne olacak yani bana mi gönderecekler tokenleri bu kadar saçma bir sistem şu ico  hayatımda hiç duymadim adamların güvensizliği ve projenin scamligi buradan belli  bazilarina dağitim yapmişlar bounty hunterlardan bahsediyorum  ama alsan ne olacak ki hiçbir  gelecek görmeyen bir coini  koini kim alsin hadi polo da olur bittrex te olur hani  belki balinalar birgün oynar ümidiyle beklersin de e oda yok inşallah aramizdan icosuna giren yoktur da varsa da allah sabir versin.
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Banada bir şey gelmemiş gibi şu anda şu gelenler daha sonra formu dolduranlara falanmı geldi acaba?
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
Dağıtım yapıldı ama borsa olmadıktan sonra hiçbir esprisi yok.
Elimizde patlayacak gibi geliyor bana. Adamlarda zerre ilgi yok.

Bana henğz bir sey gelmedi. ICO yatırımcılarına mı yapıldı acaba dagıtım ? Bountyler daha gonderilmedi sanırım. Edit; spreadsheetleri kontrol ettimde eth adresler silinmiş. Acaba tekrardan eth adresimi vermemiz gerekiyor dagıtım icin. Bilen varmı millet ?
İmzalar dağıtılmış yada dağıtılmaya başlanmış. Benimki gelmiş. Tekrardan bir adres vermemiştim. İlk verdiğim adrese gelmiş.
Gerçi gelse de bir işimize yaramıyor. Borsaya girmedikten sonra çöp hepsi.
sr. member

Bana henğz bir sey gelmedi. ICO yatırımcılarına mı yapıldı acaba dagıtım ? Bountyler daha gonderilmedi sanırım. Edit; spreadsheetleri kontrol ettimde eth adresler silinmiş. Acaba tekrardan eth adresimi vermemiz gerekiyor dagıtım icin. Bilen varmı millet ?
full member
Activity: 616
Merit: 124
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
Scam'mı çıktı şimdi bu proje? Ben anlamadım. Bir aralar bir forumda hatrı sayılır bir arkadaş yazmıştı. "BitCaD' e girdik, o da scam çıktı" diye bir sözünü hatırlıyorum. Eğer gerçekten öyleyse büyük geçmiş olsun yatırımcılarına. İmza kampanyasına girenler belki bir şeyler alır bu durumda.

yani bende girmiştim bir ara ama bounty'sine girmiştim bizden icosuna yatırım yapan yoktur diye düşünüyorum tam emin değilim ama o aralar daha sağlam ve daha güvenilir en azından bikac proje vardi diye hatirliyorum o şartlarda bitcad'e girmek sıkıntı yaratırdı diye düşünüyorum giren de cok fazla girmemiştir inşallah. bountye girdim sonrasinda ki muhabbetlerden dolayi ayrilmiştim imzadan vs 1 hafta kadar kalmiştim zaten. adamlar scam büyük ihtimalle tokenleri basip dağittilar,bountyleri bile dağittilar fakat bu scam olmamak için geçerli sebepler ve faaliyetler değil tabi ki şimdi önemli olan safha doğru düzgün bir borsaya girmek kimse etherdelta ile uğraşmaz bitcad almak için. bi borsaya girer ve roadmap ile ilgili çalişmalar yapip sürekli update ederlerse durumlarini belki scam olmaktan cıkarlar diğer türlü benim gözümde ve birçok gözünde scam olmaktan öteye geçmez,geçemez yani.
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
Scam'mı çıktı şimdi bu proje? Ben anlamadım. Bir aralar bir forumda hatrı sayılır bir arkadaş yazmıştı. "BitCaD' e girdik, o da scam çıktı" diye bir sözünü hatırlıyorum. Eğer gerçekten öyleyse büyük geçmiş olsun yatırımcılarına. İmza kampanyasına girenler belki bir şeyler alır bu durumda.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
dosyayı indirenler bilgisayarınızı formatlayın ve tüm şifrelerinizi değiştirin.
ether tokeni olduğunu bilmiyormusunuz da qt wallet indirmeye kalkıyorsunuz.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Aynısı banada gelmiş dedim bunda bir olay var büyük ihtimalle direk kapatıp daha sonrasında maili sildim aynısını yapın derim. Bu aralar sıkça olmaya başladı bu olaylar.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Sahte linkleri burada paylaşmayın. Phishing yapmaya çalışmışlar ama bunu yiyecek bilgisiz insanlar olabilir. Linkleri kaldırın.
Bitcad hiçbir borsaya giremedi Etherdeltada da hacim yok. Kimse almak istemiyor doğal olarak.

Uyarı için teşekkürler kaldırdım linkleri
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Sahte linkleri burada paylaşmayın. Phishing yapmaya çalışmışlar ama bunu yiyecek bilgisiz insanlar olabilir. Linkleri kaldırın.
Bitcad hiçbir borsaya giremedi Etherdeltada da hacim yok. Kimse almak istemiyor doğal olarak.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Dont open/install it on your laptop or desktop.its a malware i am sure about it. if you insta it, they will hack your desktop and take controls of you PC. every time stay away from this kind of mail.one of my ckose friend lot 2btc by the hacking. stay away from this and live fresh life

aman beyler dıkkat edın trojen miş,ibnelere bak scam olup milleti tokatladıkları yetmemiş birde virus yollamışlar

Tıklamadın umarım
Eğer tıkladıysan bütün şifrelerini değiş çünkü bu tarz trojenler bilgisayarına kayıtlı internet çerez geçmişini kopyalıyor ve bilgisayarındaki private key tarzi algoritmaları ele geçiriyor.
sr. member
Dont open/install it on your laptop or desktop.its a malware i am sure about it. if you insta it, they will hack your desktop and take controls of you PC. every time stay away from this kind of mail.one of my ckose friend lot 2btc by the hacking. stay away from this and live fresh life

aman beyler dıkkat edın trojen miş,ibnelere bak scam olup milleti tokatladıkları yetmemiş birde virus yollamışlar
sr. member
Dear Marketing Campaign Bounty Participant,
Thank you for your hard work and effort in helping to promote BitCAD, Inc. Per the arrangements and agreements set forth in the Marketing Bounty program, I am happy to announce the following results of that effort:
Email address: xxxxxxxxxxxxxxxxx
Total Points Accumulated: 1120
Total BCDs Earned (Pre-Bonus): 29418
Total BCDs Earned (including bonus): 30153
We are prepared to process and deliver your bounty, but we need to get your NON-EXCHANGE related BCD address where you wish for us to distribute your coin. Please make every effort to ensure that the address is both safe and accessible by you as this transaction cannot be reversed and is permanent.
Wallet:
Windows- https://mega
Linux- https://mega
So please respond to this email by providing us with your email address matching your bounty account and the BCD address that you wish for us to use. ONLY direct responses to this email.

beyler soyle bir mail geldi windows walleti indirdim ama trojen olarak algılıyor av.
bu mail gerçekmi yoksa taklayamı geliyoruz
hero member
Activity: 896
Merit: 519
O linkin gerçek olup olmadığı da belli değil bir diyorlar mail yollayın bir bakıyorsun birisi link yazıyor Vlad ağamızdan da ses seda çıkmıyor. Ben böyle bir hergelelik görmedim. Geliyor iki kelime bir şey yazıyor gidiyor niye geldin niye gidiyorsun gerçi onun da gerçek olup olmadığı belli değil vermiştir birisine oyala şunları vakit geçtikçe umutları azalacaktır demiş olabilir. Sözünde durmayan birisi sizce hangi işi yapabilir kaldıki neymiş biyometrik alanında iş yapacakmış, tabii paraları topladın kim takar artık milleti. Bu kripto dünyasında daha çok can yanacak birbirimize danışıp iyice araştırmadan hiçbir ICO ya girmeyelim.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Ölü Vlad dirilmiş. Telegram da bu hafta dağıtım yapılacağını söyledi.
adamlar form yapmış formda sadece bitcointalk nick ve ether adresi istiyorlar ben bu kadar amatorlük görmedim. zaten herkes bountye girerken adres verdi. bu ay içinde exchangeye girme planlarıda varmış yersek
Hocam form nerde acaba bi linkleyebilirmisiniz size zahmet benim sosyal medya dan birseyler gelmesi gerekiyordu
sr. member
Sarı cizmeli Mehmet aga. Adam atmıs ortaya bir form doldur demiş. Ne bir form kaydını gorebilecegimiz spreadsheet var ne ilgilenen. Bu isler yuzunden sonunda bu icolara yatırım yapanda kalmayacak bizde saksıda menekse yetistiririz artık.  Embarrassed
sr. member
Activity: 1022
Merit: 276
Bu kadar saçma birşey görmedim. Çoktan bütün katılımcıların usernamelerine kendi eth adreslerini tanımlayanlar çıkmıştır.
Pages:
Jump to: