Pages:
Author

Topic: Bitcoin 50k olursa altcoinler ne olur ? - page 4. (Read 1071 times)

jr. member
Activity: 546
Merit: 2
August 06, 2018, 12:44:24 PM
insanlar o mutlulukla bitcoinden altcoine geçmeye başlar ve değerleri çok fazla artar. özetle boğa yaşanır.
newbie
Activity: 86
Merit: 0
Bitcoin çıkarken altları sömürerekte çıkabilir altları yanında götürerekte ilk seçenekte bitcoin hızlı bir artış gerçekleştirir çünkü zaten piyasada olan nakiti tekrar kendine çeker ve genelde bu senaryo oluyor boğanın açılması için
full member
Activity: 672
Merit: 100
Eger bitcoin o değere ulaşırsa altlarda ona yakın sekilde yükseliş gösterir. Yani yükseliş başlayınca btc de altlar önce düşer herkes btc ye geçtiği için ama sonra altlarda artnaya başlar. hem altların kat kat artması dahada muhtenel.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
ether 3bin dolar civarında olur. shitcoinlerde pump dumplar olur sonra tarih olurlar. btc ye karsı degerini koruyabilecek coin olacagını sanmam ama btc bazında değer artısı dusuk olan major coinler olur.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Muhtemelen dolar olarak artarlar ama bitcoin olarak pek artacaklarini sanmıyorum. Bitcoin kolay kolay 50k olmaz. Eski artışları görmek pek mümkün değil bence.
full member
Activity: 624
Merit: 125
alcedoplatform.com
Bitcoin aşırı hızla 50k ya çıkarsa altcoin pazarı sert silkelenir, altların btc yi takip etmesi için kademeli ve ara sıra stabil olan artış periyodu olsun. aksi takdirde altcoin pazarı çöker kayıplar uzun surede geri alınır.
newbie
Activity: 98
boğa koşusuysa eğer altlat önce kırmızı sonra yemyeşil.
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
Yavaş ve hızlı çıkmasına göre durum değişir fakat dolar olarak altcoinler şuanki fiyatının 10 katı olacağından hold eden kişinin zarar edeceğini düşünmüyorum. Boğa bekliyoruz neredeyse altı aydır umarım yakındır
member
Activity: 238
Merit: 14
Bitcoin keşke 50k olsada bende elimdekileri satıp değerlendirsem Cheesy

Alt üst farketmez o saatten sonra, muhtemelen tüm altlarımla BTC döner çıkardım oyundan.
member
Activity: 532
Merit: 12
BTC 50.000 dolarlara gitmeden büyük ihtimalle altlara da mutlaka para akışı olur. Eğer BTC ki büyük ihtimalle olmaz soluksuz giderse 50.000 altcoinler perişan olur. Ben giderse bile yavaş yavaş gideceğine inanıyorum.
legendary
Activity: 3178
Merit: 1517
Şunu anlamalıyız ki bitcoin yerlerde olursa altcoinin yükselmesi gibi bir durum sözkonusu olamaz. Altcoinlerin artması için bitcoinin artması şarttır.

Sanılanın aksine,
altcoinlerin yükselişi için bitcoin'in artması veya düşmesi değil, belli bir eksende sürekli salınması gerekmekte. yatırımcılar bitcoin de beklemekten sıkılacak ki altcoinlere geçiş yapsın.
yoksa olacak olan şudur, bitcoin sert yükselince altcoinler düşer, bitcoin sert düşünce altcoinler yine düşer. Bakınız geçtiğimiz 7ay.
member
Activity: 336
Merit: 10
Şunu anlamalıyız ki bitcoin yerlerde olursa altcoinin yükselmesi gibi bir durum sözkonusu olamaz. Altcoinlerin artması için bitcoinin artması şarttır.
full member
Activity: 658
Merit: 153
Bitcoin 50K olursa devamlı 50K da durucağını sanmıyorum belli bir zaman sonra bitcoindekiler altcoine geçerler ve altcoinler sayesinde ellerindeki bitcoinleri katlarlar geçen boğadada aynı sistem olmuştu.
jr. member
Activity: 266
Merit: 1
altlar bitcoindeki agresif pumplarda biraz pasif kalıyor ama son zamanlarda çok da vakit kaybetmeden onları da pump yaptırıyorlar. tabi bitcoinde suların durulma zamanını kollamalı. bitcoin yükseliş ivmesini sürdürüyor ise altların durumu biraz kötü işte.
sr. member
Activity: 548
Merit: 251
Başlangıçta çökerler herhalde, sonrasında onlar da yükselişe geçecektir. Kimse düşük fiyata altcoin vermezse zorunlu olarak fiyat yükselir başka nolcak.
brand new
Activity: 0
Şuanki durumda bitcoin artıyor altlar düşüyor eger bole devam ederse yok olucaz o kesin ama eski hali gibi bitcoin ile birlikte artış olursa güzel paralar kaldırıcaz
full member
Activity: 980
Merit: 207
altcoinlarin bence bir çoğu fırlar hocam, çok iyi yerlere gelirler bence, bana kalırsa, uçar gider altlar
member
Activity: 253
bitcoin 50 bin dolar olsunda gerisi önemli değil. bu piyasanın amiral gemisi bitcoindir ve diğerleri onun yanında her zaman sönük kalacaktır.
member
Activity: 518
Bitcoin 50k olduğunda altcoinlerinde yüzü güler. Geçen sene öyleydi. Bitcoin yükseldiğinde altcoinlerde yükseliyordu. Umarım yine öyle olur.
full member
Activity: 378
Merit: 100
ilk etapta çakılacaktır ama bitcoin 6 misli yükseldiği zaman altcoinlerde zamanla yükselir. şimdiye kadar hep böyle oldu.
Pages:
Jump to: